پایگاه اینترنتی ایران ویج

کلیپ حادثه سعدت آباد ( میدان کاج )

iconبرچسب ها: , , , , , ,

ماموران پلیس حاضر در صحنه قتل میدان کاج سعادت‌آباد و تماشاچیان جنایت با دستور بازپرس جنایی تهران به دادسرای جنایی احضار می‌شوند. این تصمیم قضایی پس از اینکه خبرنگاران گروه حوادث «ملت ما»، فیلم ۱۵ دقیقه‌یی جنایت را به بازپرس ارایه کردند، گرفته شد.محمد شهریاری بازپرس ویژه قتلی که رسیدگی به این پرونده جنایی را به‌عهده دارد پس از دیدن فیلم در مورد قصور و کوتاهی ماموران و مردم گفت: «اگر بخواهیم در این مورد خاص با توجه به ماده کوتاهی در کمک و رفع خطر که مصوب سال ۵۴ است نظر بدهیم باید تمامی افراد محل و شاهدان عینی این فیلم به دلیل کوتاهی در نجات جان مصدوم محاکمه شوند. از طرفی حاضران موضوع را به اورژانس و پلیس اطلاع داده‌اند و به این ترتیب در مورد سهل‌انگاری حاضران می‌توان گفت آنها به بخشی از وظیفه خود عمل کرده‌اند. همچنین با حضور ماموران پلیس که وظیفه برخورد با جرم مشهود را دارند وظیفه از دوش مردم و حاضران ساقط است.


به هر حال کوتاهی ماموران پلیس در مورد دستگیری متهم در این فیلم مشهود است و آن ماموران احتمالا فکر می‌کرده‌اند که در مورد انتقال مصدوم وظیفه​یی ندارند و فقط احتمالا با اورژانس هماهنگ کرده‌‌اند و این از مواردی است که در حال حاضر باید در دستورکار قرار گیرد.»این بازپرس جنایی ادامه داد: «البته من تا این لحظه این فیلم را ندیده بودم و حتی زمانی که به صحنه قتل رسیدم صحنه به هم خورده بود، چون مقتول قبل از مرگ به بیمارستان انتقال یافته و متهم نیز دستگیر شده بود، هیچ یک از شاهدان عینی نیز در تحقیقات انجام شده درباره وجود چنین فیلمی یا فیلم مشابهی که از صحنه و ماجرای درگیری منجر به قتل تهیه شده باشد چیزی نگفتند.»بازپرس پرونده همچنین وقوع گروگانگیری را نیز رد کرد؛ چون قاتل جان قربانی مجروح را که روی زمین افتاده تهدید به مرگ نکرده بلکه مدعی است در صورت نزدیک شدن به قربانی خود را خواهد کشت و در آن لحظه نیز باید جان مقتول در اولویت قرار می‌گرفت.


جرم مشهود
بهروز هنرمند، معاون دادستان تهران و جانشین دادسرای جنایی تهران پس از دیدن این فیلم گفت: «متهم به قتل با این کار نظم جامعه را به هم زده و بطور قطع جرم مشهود رخ داده است.»


وی همچنین در پاسخ به این سوال که می‌توان این کار را از مصادیق گروگانگیری دانست، افزود: «با توجه به صحنه‌هایی که در فیلم دیده می‌شود نمی‌توان گفت گروگانگیری رخ داده است، چون متهم یک طرف است و مرد مصدوم در جای دیگر افتاده است.»


وی در ادامه گفت: «به هر حال با این فیلم موضوع را پیگیری خواهیم کرد و نحوه عملکرد ماموران را به سازمان‌های نظارتی در نیروی انتظامی اطلاع می‌دهیم تا چنین مواردی تکرار نشود.»
این مقام قضایی در پاسخ به این سوال که می‌توان حاضران و ماموران را در مرگ مرد جوان مقصر دانست، گفت: «اعلام نظر در مورد مقصران پس از اعلام نظریه دقیق پزشکی قانونی باید انجام شود تا مشخص شود در صورت کمک‌رسانی به مصدوم با توجه به عمق ضربات، امکان زنده ماندن او چقدر بوده است.»


مدیریت بحران
همچنین قاضی روشن که بازپرس کشیک قتل است نیز وقوع جرم مشهود را تایید کرد و گفت: «ماموران تکلیف خود نمی‌دانسته‌اند که در این مورد دخالت کنند. از طرفی در چنین مواردی باید تیم بحران وارد عمل شود که هم به مساله حقوقی اشراف داشته باشد و هم کار روانی بتواند انجام دهد. در چنین مواردی سرعت عمل بسیار مهم است چون هر لحظه که از دست می‌رود احتمال نجات جان مصدوم کمتر می‌شود. اگر در صحنه وقوع این ماجرا فردی بود که قدرت مدیریت بحران داشت، شاهد این نبودیم که جان دو نفر گرفته شود.»وی افزود: «از لحاظ قانونی هم که بررسی کنیم ماموران پلیس موظف بودند که جلوی وقوع قتل را که جرمی مشهود بوده است، بگیرند و این کار با کمک به مصدوم انجام می‌شد. چون در قانون کشور ما خودکشی جرم محسوب نمی‌شود اما قتل جرم است، بنابراین ماموران باید از آن جلوگیری می‌کردند.»


این بازپرس ویژه قتل ادامه داد: «مورد دیگری که در این فیلم خودنمایی می‌کند، مجهز نبودن ماموران پلیس کلانتری یا عدم حضور ماموران ویژه است.»
وی در مورد ماده کمک به مصدوم و رفع خطر که مصوب سال ۱۳۵۴ است نیز گفت: «آن ماده بیشتر در مورد سوانح رانندگی مصداق دارد و به نظر من در این مورد خاص نمی​توان به آن استناد کرد».

دانلود کتید

پسورد : www.iranvij.ir


 • نویسنده :
 • یکشنبه, ۱۶م , آبان , ۱۳۸۹
 • نظرات شما: ۱۳۳
 • مطالب مرتبط

 • کلیپ جدید قهوه تلخ / سفر به زمان آینده
 • دانلود کلیپ موبایل خواستگاری
 • دانلود برنامه صرفا جهت اطلاع برنامه ۲۰:۳۰
 • کلیپ جالب کشور انگلیس برای بستن کمربند ایمنی
 • دانلود کلیپ صوتی مزاحم تلفنی خنده دار
 • دانلود کلیپ رد شدن مرد ژاپنی از وسط میز
 • دانلود گل صحیح پرسپولیس و اشتباه کمک داور
 • کلیپ خنده دار از قسمت ۸ سریال قهوه تلخ
 • دانلود کلیپ سریال قهوه تلخ قسمت یک
 • دانلود برنامه صرفا جهت اطلاع (۹)
 • ۱۳۳ نظر

 • باسلام خدمت شما:چطور۲تامامور آموزش دیده نیروی انتظامی ازپس یک نفربر بیایندونتوانندهیچ عکس العملی نشان بدهندآنهابیش ترازهمه به فکرجان خودبوده اندتایک هموطن مضروب.

 • آدم دیوونه میشه وقتی میبینه این همه آدمه عوضیه کثافته ترسو را من که زنم اگه آنجا بودم حتما یه گهی میخوردم

 • salam

  salam be hame

  salam be irani ke toosh 2ta javoon sare ye jense mokhalef hazeran az hame chi begzaran.

  salam be irani ke toosh police joz negah kardan kari balad nist.

  vaghean mikham bedoonam alan in pesar ba in karesh be in dokhtar resid??

  aslan arzesh dasht?

  bekhoda zendegi arzeshesh bishtar az inast

  vaghean az irani boodanam KHEJALAT mikesham.

 • واقعا چی سر ما ایرانی ها اومده که انقدر بیرحم و بی عاطفه شدیم که هموطنمون به ایم طرز وحشتناک جلوی چشممون جون میده و ما هیچ کاری نمیکنیم.

 • سلام خلایق خدا

  شما تا به حال خودتون رو تو ذهنتون به جای قاتل و مقتول گذاشتید؟

  تا به حال کسی به ناموس شما تجاوز کرده؟ که حلا دم از غیرت ایرانی میزنید.

  خشم برادر مرگ است.

  ایا شما تا به حال چنین اسیبی دیدید که اینقدر عصبانی بشید؟

  یا فکر میکنید این فرد که حالا قاتل شده بخاطر پول یا مواد و یا . . . میخواست خودشو هم بکشه؟

  واسه همین میگن قاضی فقط خدا و معصوم

 • salam

  vaghan moteasefam.moteasefam ke oun hame adam va oun mamooraye nirooye entezami enghadr tarsoo hastan ke hazeran joon dadane ye javoono hamintori negah konan.nirooye entezami chi yade mamoorash dade.gashte nesbat????????????shayad inke dokhtar ya pesari ke kenare shomast kheili mokharebtar sangintar az marge ye javoone ke mamooraye entezami dar oun joor mavaghe be khobi be vazife khod amal mikonan o dar in joor mavaghe mesle mast vaimisan va negah mikonan ,moteasefam baraye khodam va hamamun ke darim zir in edalat hokomat in bi masooliati in felakat zendegi mikonim.moteasefam

 • من واقعا از این صحنه ایی که دیدم واقعا متاسف شدم من فکر میکنم پلیس باید پاسخگوی خانواده مقتول باشد.

 • با سلام به همه:

  من واقعا" از دیدن این صحنه و این همه بی تفاوتی متاسفم. ولی در جواب به کامنت "ازرئیل " باید بگم که همین طرز تفکر ابلها نست که کار دست ما میده . اگر اینجوری فکر کنیم پس همه باید بیوفتن به جون هم . یعنی یکی کیف منو دزدید قطع یدش کنم !!!!اون طرف هر کاریم که کرده باشه که معلوم نیست و شما خیلی راحت از تجاوز به ناموس حرف میزنی ، باید از طریق قانون باش برخورد بشه نه که با چاقو بیوفتی به جونش .

  جهت اطلاع سرکار باید بگم که آقای ضارب با زن مرحوم ارتباط داشته نه بلعکس !

  اگر قضاوت فقط خدا معصومه پس تو چرا این خزعبل به هم میبافیو قضاوت می کنی ؟

 • سلام

  اینجا خیلی ها اشتباه کردن.چرا قاتل علاقه مند به همچین زنی میشه(شوهردار).چرا زن شوهردار به یه مرد قول ازدواج میده.چرا به خاطر یه زن باید آدم کشت.چرا زن برای حل مشکل کاری نکرده.چرا اورژانس دیر میاد.چرا پلیس کاری نمیکنه و هزار ؟؟؟؟؟ دیگه

  شاید اصلا کیمیا مهدی ره تحریک کرده که برا رسیدن به اون باید محمد رو حذف کنه.

  از طرفی امروز تو یه روزنامه خوندم که یه پلیس به خاطر شلیک به یه مجرم باید ۹ میلیون تومن دیه بده.اگه شما جای مامور پلیس حادثه بودین؟؟؟؟

  وای بر ما با این قوانین و اجرای اونا……….

 • واقعا تهرانیا بی غیرتن

 • سلام
  تهرانیا بی غیرت نیستن اونا بی غیرت بودن
  سعادت آباد محله فوفو لاست اسم بچه تهرانارو خراب کردن
  اون ماموره چی؟
  بچه تهران که نمیره مامور کلانتری بشه

  پیام مدیریت سایت :

  ادب رو فراموش نکنید دوست به ظاهر تهرانی من

 • نیروی انتظامی فقط می تونه با باطوم برقی و اسپزی فلفل به جون دانشجوهای بی گناه بی افته یا به بهانه امر به معروف و بد حجابی برای خواهر مادر همسر و ناموس ما ایجاد نا امنی و مزاحمت کنند اما سر ده نفر رو توی روز روشن ببرن اتفاقی نمیوفته

  ————

  پاسخ مدیریت :
  درست نیست خدمات نیروی انتظامی رو در مورد برخورد با اشرار و قاچاق مواد مخدر نادیده گرفت و سر چند اتفاق همه رو سوزوند

 • آقای بچه تهران حرف دهنت رو بفهم شمال تهران محله فوفولا نیست داشم اتوبان آهنگ رو چی می گی با قمه یک جوون رو آش و لاش کردن کیفش رو دزدیدن همه فیلم گرفتند

 • سلام…… کارش وحشتناکه اما خودم تو دادگاه بودم یه پلیسه گریه میکرد. چرا ؟ چون به خاطر شلیک به پای یه دزد ۹ ملیون باید جریمه میداد. دولت خودش نمیدونه باید چه کار کنه. پلیس اگه بزنه گیره اگه نزنه هم گیره

 • سلام

  خاک تو سر اونایی که داشتن نگاه می کردن.اون پلیس بی عرضه و…واقعه غیرت ایران و ایرانی رو زیر سوال برد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • آقا بحث سر این نیست که بین این دو طرف چی گذشته بحث سر اینه که این همه ادم بی غیرت بد بخت که ادعای مسلمونی دارن و پلیسی که ادعای اقتدارش گوش فلک رو کر کرده نشستن و مردن یک انسان رو نگاه کردن البته بحث مسلمونی نیست بحث انسانیت که این همه آدم از اون هم بویی نبردن

  _ تو این وقتاست که آدم میفهمه کجاست وبین چه کسایی زندگی میکنه این وقتاست که آدم میفهمه چه بلایی بر سر این مردم اومده وبه کجا داریم میریم -اینها همین نسل نو ، عاقل روشن فکر ،مدرن و متمدن همگام با جهان هستن فقط یه مشکلی دارن، توشون چیزی به اسم غیرت و جوان مردی پیدا نمیشه

 • واقعآ شرم آوره.این همه آدم اونم فقط تماشاچی؟؟؟؟!!!

  آدم باید خیلی سنگ باشه که فقط وایسه نگا کنه.

  دیگه چطور میشه به پلیس اطمینان داشت؟؟توی این ماجرا که بود و نبودشون فرقی نکرد

  خون آدم به جوش میاد از این همه بی عرضگی و بزدلی

 • واقعا متاسف شدم. بیمارستان سعادت آباد با خیابان یکم سعادت آباد چند قدم بیشتر فاصله نداره . اگر نیروی انتظامی دخالت کرده بود شانس زنده موندن اون جوون خیلی زیاد بود . افسوس و صد افسوس…….

 • واقعآ اون همه ادم چطور تونستن فقط فیلم بگیرنو در گوش هم وراجی کنن؟؟؟بابا باریکلا به غیرتتون.اصولآ اشک تو چشام جم میشه وقتی مبینم اینقدر به فکر نجات جون هموطنتون هستید.واقعآ خاک بر سرتون!!!

  البته ماموران پلیسم می تونستن فیلم بگیرن تا گزارش فعالیتای مدبرانه و رشیدانه شونو به ششکل تصویری و مستند تحویل مافوقشون بدن.

  پلیس این گندیو که دراومد چطوری میخواد توجیه کنه.البته مشکل فقط ۲تا مامور نیست باید کمی بالاتر روهم دید……….

 • سلام. تا نیروی انتظامی قدر قدیم خود به دست نیارد اوظاع همینطور خواهد بود وکسی از نیروی انتظامی ودستگاه قضای حساب نمیبرد.

 • واقعا متاسفم .تو ۴۵ دقیقه کلی کار میشد انجام بدن!

 • این حادثه واقعا تاسف آوره ولی باید فکر کنیم آیا ما که بعد از حادثه فقط داریم کلیپ اون رو با خیال راحت و توی خونه امن نگاه میکنیم اگر اون موقع اونجا بودیم چی کار می کردیم…شاید ما هم به سادگی فقط با موبایل فیلم میگرفتیم…به ماموران پلیس میشه گفت بی عرضه و لی به مردمی که ناظر بودن نه…اگه کسی از مردم عادی دخالت می کرد و خودشم کشته میشد چی…؟؟؟ من که میگم همش تقصیر نیروی انتظامی و بس…

 • اینقدر نگین یک پلیس باید ۹ میلیون جریمه بده
  ۳ سال پیش دره مغازه پدرم درگیری شد پلیس مجبور به شلیک شد ( ترسیده بود ) گشت موتوری هم بود , تیر از شانس بده من خورد به ساق پام , آقا بماند که چه بلایی سرم اومد , مارو اول جزو ارازل کردن و پرونده ساختن و ..( اون موقع ۱۸ سالم بود ) خلاصله با وکیل و هزارو یک کار عجیب غریب ( البته بگم قاضیه پرونده هم آدمه خوبی بود و چون منم سنی نداشتم ) پرونده بسته شد و تموم شد بعد زرنگی کردم دادگاه نظامی شکایت کردم بعد از ۴ سال دوندگی و ارتباط و نامه گرفتن از این و اون به این پایی که واسم درست کردن ( استخون پام متلاشی شده و پام پره سربه گلولس و مشکل حرکتی دارم ) ۴ میلیون دیه دادن ! اونم دولت داد …

  پاسخ مدیریت سایت :

  این گفته شما چون سندیت نداره نمیشه باور کرد. یعنی صحت گفته های شما مشخص نیست و امکان داره اعتبار فرد یا سازمانی رو زیر سوال ببره ولی این به این معنی نیست که ارگان های ما بدون مشکل باشند ، خیر اتفاقا خیلی هم مشکل دارند اما بهتر هست با انتقادات درست مشکلات رو درست کنیم

 • من به اون اشغال حیوونی که بالا نظر داده می نویسم.زنی که هم زمان با ۱۰ تا مرد در ارتباطه ناموس می فهمه؟به جای اون جوون بدبخت باید اون زن بدکارو میکشتن

 • اولا بی خود اسم نیروی محترم انتظامی رو خراب نکنید.

  بعضی ها از این جور موقعیت ها سوء استفاده می کنن و فوری بحث سیاسی راه میندازن،بحث رو از حادثه قتل می کشونن به دانشجو ها و حکومت…

  نیروی انتظامی یکی از مقدس ترین نیروی های این کشور بوده و هست و هرکس کوچکترین توهینی به این نیرو کند به راستی که یک حیوان به تمام معناست که از انسانیت هیچ بویی نبرده،اگر چشم های نابینایشان را باز کنند می بینند که سالانه نیروی انتظامی چقدر شهید در مرزها می دهد برای مبارزه با اشرار این عزیزان که جانشان را برای آسایش من و شما می دهند هموطن ما نیستند؟؟؟؟این لاله های پرپر شده که جانشان را کف دستشان گذاشته و صادقانه به ملت ایران خدمت می کنند هموطن ما نیستند؟؟؟

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران معنای حقیقی رشادت است.

  درود و هزاران درود بر نیروی انتظامی

  درود بر مردان و زنان غیور نیروی محترم انتظامی

  یاد و خاطره تمامی شهدای نیروی انتظامی گرامی باد.

  نابود شود نابود شود نابود شود و دیدگانش تیره گردد هرکس که به نیروی انتظامی کوچکترین توهینی روا دارد و به طور حتم آه فرزندان شهید آنها دامانشان را می گیرد.

 • ba salam.

  bayad begam ke in filma faghat neshon mide ke darim be doreye akhare zaman nazdik mishim.doreei ke mardom vahshi mishan,bivojdan mishan,az didane marge hamdigar lezat mibaran va faghat edeaye ensaniyat mikonan dar hali ke roz be roz az adamiyat fasele migiran va be khoye heivaniyat nazdiktar mishan.

 • ببخشید سوء تفاهم نشه من این دوستمون نیستم که توهین کردن.. حالا ایشونم با نام مهدی نظر دادن…

  من فقط اتفاقی که برام افتاده رو تعریف کردم تا فرافکنی نشه و بیخودی یک اشتباه که هزاران اشتباه دیگه هم مثل این وجود داره ولی دیده نمیشه , با یک مغالطه توجیح نشه , در مورد صحتش هم , فکر نمی کنم اینقدر تخیلم قوی باشه که بخوام سناریو بنویسم..قضاوتش با وجداهای بیدار…

  یا علی.

 • اینم اضافی کنم که , بله همرو نمیشه با یک چوب روند.. اونم یک ارگان کلان مثل پلیس , و این مشکل سیستمی در همه بخشها هست..

 • مثل این که بابای آقا سعید پلیسه که این قد ناراحت شدن من کاری ندارم که نیروی انتظامی خوبه یا نه ولی این خوب می دونم که دیگه از اون شهیدا کم پیدا میشه که بخوان جونشونو فدای کنن الان خانواده های شهدا پول خون شهیداشونو شاید صد برابر بشتر هم گرفتن البته این ارزش خود شهیدا رو کم نمی کنه ، در مورد توهین هم بگم چیزی لازم نیست کسی بگه به همین صحنه ی وحشت ناک و کار پلیس نگاه کنیم همه چی معلومه.

 • من نمی خواستم نظر بدم چون من نه جامعه شناسم نه مقام مسول اما دیدم برخی از نظرات فقط انگشت اتهام به سمت بالا یا پایین شهر را نشانه گرفته و شاید خود این حادثه موجب بد دلی بین جوانان ومردم بالا وپایین شده .اولا در نزد خدا ثروت داشتن منزلت نیست و فانی است ودر کنار آن خدا وپیامبر فقر را مایه فساد جامعه می داند.ثانیا مردمی که هر روز با ما دیده می شوند با مردمی که خدا از شعیان و مسلمانان انتظار دارد متفاوت هستند.دزدان با کلاس و فهمیده که در پس نقاب انسانیت هزاران قتل را انجام میدهند و هنگامی که چنین حوادثی پیش می آید پرچم وبیرق وا اسفا بلند می کنند وطلب خون خواهی دارند در حالی که به قول پروین اعتصامی "لاشه خورانند وبه آولودگی پنجه آلوده ایشان گواه است. من در نیروی انتظامی خدمت کردم ودر شرایط ماموریت واسترس های مربوط به ماموریت حاضر بودم

  شاید الان هرکس با دیدن صحنه جرم اعلام کند "اگر بودم حتما عملی بر علیه ضارب انجام می دادم" اما دوستان عزیز حرکت شما دریک عمل مشابه به این واقعه خود یک نا هنجاری وقانون شکنی است ودر حالت دوم یک عمل احساسی می باشد.شما فرض کنید ماموران یک هدفی را نشانه گرفته باشند. (که متاسفانه در این جا بر اثر یک سهل انگاری و سستی در انجام ماموریت این کار صورت نگرفته ) که شما از آن آگاه نیستید.به هر ترتیب باید عوامل نیروی انتظامی که هم نیرو های زحمت کش وهم نیرو های فاسد دارد پاسخ گو باشد. این حادثه ممکن است بار ها اتفاق بیافتد وبارها ضارب کشته یا مضروب کشته شود. در کل باید دنبال پاسخ به این سوال باشیم که چرا مردم هم نوع خودشان را به این صورت از هستی ساقط کنند؟

 • bale man kamelan nazare agha saeido takzib mikonam.niroye entezami amele koshtar dar iran hast.amele dargiri dar iran hast.didim to ein 2 sal cheghadr javonaye mardomo koshtan.zadan.mogheyi ke be niroye entezami niyaz darim nist.

 • واقعا خیلی بی غیرت بوده هر کسی که اونجا بوده و کاری نکرده نمی دونم چه جوری می خواد جواب خدا رو بده واقعا یه مشت گاو واستادن دارن جوووون دادن یه جوونو نگاه می کنن واقعا آخر زمانه من که یه دخترم اکه اونجا بودم حتما یه کاری میکردم

 • با احترام

  لطفا شعار ندین.اگه شمام اونجا بودین مث اونا هیچکار نمیکردین.الکی شلوغش نکنین

 • از این همه گفت وگو فقط شغل سعید آقا مشخص شد بابا تابلو کردی…..!!!!!!!!!!!

  {{ هرکس کوچکترین توهینی به این نیروکند به راستی که یک حیوان به تمام معناست که از انسانیت هیچ بویی نبرده،}}

  ادب برتر از گوهر آمد پدید ،مردم حق دارند از پلیس خود انتقاد کنند…

 • حکم اعدام قاتل صادر شد

  حقشه که قصاص بشه

  اگه قضیه خیانت هم راست باشه مقتول هم حقش بود

  جامعه ی بدی شده

 • مطلبو دیدم بعدشم بد بیراه هایی که دوستان در انتهای متن به شاهدان عینی ماجرا گفته بودن

  من ساکن سعادت آبادم و اون روز چند دقیقه بعد از درگیری اتفاقا از اونجا رد می شدم ولی چند دقیقه بیشتر نتونستم دووم بیارم .

  اعصابم خورد شد نه از این که از صحنه اعصابم خرد شده باشه ولی از اینکه هیچ کمکی به مقتول نمی تونستم بکنم اعصابم خرد شد و تر جیح دادم برم

  ولی واقعا متاسفم واسه کسانی که مغزشون رسما یه بعدیه و این بالا بد وبیراه میگن دوس دارم بدونم خودشون اگر یه نفر رو ببینن که گوش ها و دماغ یه نفر رو بریده و بالا سرش با دو تا قمه ۴۰ سانتی وایستاده و می خنده حاضرند برن جلو و کمک کنند یا فقط بلدند شر و ور بگن بد بیراه ؟؟؟

  واقعا متاسفم وقتی جامعه امون از این افراد تشکیل شده که کلا قدرت فکر ندارند و فقط بلدند فحش بدن همین آش و همین کاسه هست و تو خیابونا خشونت ریخته

  هر چی می گذره می فهمم که واقعا نمی تونم بین این مردم زندگی کنم و حتما باید رفت از این جامعه چون درست شدنی نیست …

 • با اینکه مامورای پلیس کوتاهی کردند ولی شک نکنید اگه تیراندازی میکردند مجازاتشون سنگین تر از الان بود. اینها همه ضعف قانونه.

  پاسخ مدیریت سایت :

  احسن باید به جای بد و بیراه گفتن دنبال دلیل گشت

 • حاظرم شرط ببندم اگه خودتون با سلاح گرم اونجا بودینو میگفتن اگه بزنین دیه هم نمی خواد بدین جرعتشو نداشتین نمیخوام یه وقت بهتون بی احترامی کنم چون خودم یه بار تو یه شرایطی تقریبا مث این گیر افتادم این حرفو می زنم ضمنا این مامورای نیرو انتظامی هم که سوپرمن نیستن چند تا آدم معمولین مثل ما یا هم ۴ تا جوونن که دارن خدمتو می گذرونن

 • دوستان ۱ لحظه توجه کنید

 • من تو صحنه نبودم.ولی به امثال این صحنه ها بر خوردم.حالا شددتش کم و بیش مهم نیست.اول اینو بگم که : اونایی که میگن ما اگه اونجا بودیم فلان میکردیم فقط دارن شعار میدن!من نمیخام بگم که خودم کسی هستم. ولی چون تو این جور دعواها بودم میدونم باید چیکار کنم.من اگر بودم با چندتا از رفیقام که تو تهران اسم و رسمی دارن(حسن شیرزاد*مرتضی گلستانی* و چندتا دیگه از خوبای تهران)هماهنگ میکردم و میرفتیم جلو.نهایت میخاد یکیمون ۱ کارد بخوره.به جاش چندتا کارد فرو میکردیم که اون جونی که داره درد میکشه به بیمارستان برسه و صحنه تموم شه.من بازم میگم.اونایی که دارن میگن ما اگه اونجا بودیم یارو رو فلان میکردیم فقط دارن شعار میدن و بس.منم چون مثل این صحنه هارو دیدم و همین کارو کردم این عکس العملم رو گفتم.

  جا داره اینجا بگیم خوشا به غیرت و احساس مسؤلیت نیروی انتظامی!البته نا گفته نماند که مقمات بالا مخصوصا لاریجانی رییس قوه قضاییه که نقش پر رنگی تو مرگ این جوون و امثال این جوون داشته!

 • سلام به همه تاجایی که من خوندم ومیدونم آقای قاتل خودش قبلا دزد ناموس بوده و حالا همجین بلایی سر خودش اومده خوب ازهردستی بدی از همون دست پس میگیری اما سخنم روی خانوماست خواهرم کمی بیشتر به فکر حجاب و عفاف و آبروی خود وخانواده باش توکه مادر فرزند یا فرزندانی هستی فقط به فکر زندگی وآینده ی اونا باش به خدا اگر بخوایم میتونیم خودمون رو از نگاه هرزه و هوس ران بعضی ها دور کنیم.اینجوری نه خونی ریخته میشه و نه کانون گرم خانواده ازهم میپاشه نه بچه ها بی سرپرست میشن و نه….

  بیایید ارزش واقعی زن بودنمان را حس کنیم و بفهمیم ونگذاریم کسی به خودش این اجازه رو بده که این ارزش ها رو لگد مال کنه .

 • با سلام

  اصل ماجرا وریشه آن کجاست ؟ یک زن ، اگر این خانم که فن بیان خوبی داشته با مردان گرم نمیگرفت و عفت داشت اینچنین حوادثی پیش نمی آمد . در طول تاریخ همیشه فتنه را زنها آغاز میکنند بعدش هم مردای بیچاره اعدام میشوند !!!! باید این چنین زنهایی را اعدام کنند نه مردانی که آلت دست واقع شده اند .

 • سلام

  راستش من همه ی نظرای دوستانو خوندم و باید بگم فقط با آقای شاهین موافقم…

  واقعا چرا باید اون خانوم فقط چندتا ضربه شلاق داشته باشه؟؟؟؟

  شاید بعد از این قصاص آزادشه و بره دوباره همونکارو ادامه بده ، لابد ما باید منتظر یه ماجرای دیگه باشیم؟؟؟

  مگه خدا توی سوره ی نور نگفته زناکارو باید در ملاء عام سنگسار کرد ؟

  اونم زن شوهر دار!!!!

  به هر حال اگه این قانون یه بار عملی میشد شاید الان اینقدر زنا عادی نمیشد..

 • سلام من تنها به مردم قدر شناس ایران است که همیشه طرف دار حقو حقیقتن واز روی غرض وکینه قضاوت نمی کنند کسای که با نیروی انتظامی مشکل دارند حتما نیروی انتظا می مانع از نقض قانون انها شده واز نیروی انتظامی دل پر دارن

 • در رد پای هر جنایتی زنی را بجویید و در رد پای هر زنی {زن فاسدی) جنایتی را…حادثه خبر از از اغفال جوانان ما توسط زنان هرزه ای میدهد که در خانواده ای فاسد پرورش یافته اند…مردان عاقل نباید با طناب پوسیده ی زنان بی عقل و بی ایمان به چاه بیفتند …از قدیم گفته اند:پچ پچ زنان و جنگ مردان….ضمنا در این حادثه میشد از آتشنشانی استفاده کرد(با فشار آب قاتل را از صحنه دور میکردند و مجروح را به بیمارستان میرساندند)

 • salam be hame manam mesle shoma vaghti in filmo didam tahte tasire badi gharar gereftam nemishe taghsiro gardane kasi endakht shayad on javoon dalili dashte harchand ke karesh az ansaniato irani bodan dor bod are mamorane entezami bozorgtarin eshtebaho kardan vali be ghole dostemon shayad age dekhalat mikardan alan jarimeie bishtar az ghatel joloshon bod in ye be hormati be iran bod vaghan man ke to kare in maolin mondam 2 ta javoon sare bahsi ke alan dige to jame ma mode baham intor dava mikonan ke baese marge yeki mishe vaghan bara keshvaremon motasefam kash hich vaght intor irano nemididam

 • ای خدای بزرگ توکه آفریننده ی کل جهان آفرین هستی آخه چرا همچین اتفاقی باید تویه خیابون بیفته.زندگی همه ی مردم شده شعار دوستان ببخشید این حرف رو میزنم من بیگناه رو ایام انتخابات بعدازظهر که داشتم در پیاده روراه میرفتم رو ریختن سرم و گرفتنم و کلی بهم باطوم زدن بردنم اوین که خدا نصیب هیچ کدوم از دوستان نکنه کلی کتکم زدن که چرا داشتی تویه پیاده رو راه میرفتی.
  حالا این آقا پسر که چت زده میگه بیاید جلو میکشم میکشم اون مامور های احمق ما که معلوم نیست از کدوم داهات کوره ی بلند شده اومده اینجا نمیتونست تو اون لحظه با تیر بزنه تو پایه اون عوضی.
  ولی درست عین درخت چنار یه گوشه وایساده.آمبولانس ها ی ما هم الان خبر بدی دقیقا وقتی طرف جون داد مرد می رسن.آمبولانس انقدر نفهم بوده که تو اون موقعیت باید با هلیکوپتر بیاد سرویس بده.
  دوستان عزیز قبول کنید ما ایرانی ها واقعا بی غیرتیم تو این موقعیت ها.

  پاسخ مدیریت سایت :
  وجود ازادی بیان در سایت دلیل نمی شود که توهین به کسی شود امید وارم دیگر دوستان در بیان نظرات کمی با خرد و ادب برخورد کنند

 • سلام

  من دانشجوی ترم۵ حقوقم طبق قانون جزا در صحنه قتل اگر افراد عادی وناظر بدانند که در صورت مداخله و ممانعت جانشان به خطر می افتد حق سکوت دارند ولی ماموران نیروی انتظامی در هر حالت حتی اگر جانشان در خطر مرگ باشد نیز باید مداخله کنند اما وجدان ادمها به کجا رفته؟؟؟؟؟

 • شما هم اگه اززندان ازاد میشدیدمی دیدید زنتون با دوستتون رو هم ریخه بد اموالتون کشیده بالا اینکارو نمی کردید ؟چون ادم تو این لحظه دیگه دیوونه می شه هیچ چیز حالیش نمی شه

 • از اینکه یه ایرانیم واقعا متاسفم

 • ضمن خسته نباشید به پرسنل زحمت کش نیروی انتظا می که بی باکانه از مرزهای جمهوری اسلامی حراست می کنند در انجام ماموریت های محوله بیش از پیش تلاش کنند تا بهانه دست دشمنان اسلام ونظام ندهند

 • تمام این مشکلات به خاطره اینه که در قوانین ما پیش گیری از وقوع قتل وجود ندارد و قانون جزا هم سکوت کرده و قانون بکارگیری صلاح هم گفته اگر اتفاقی افتاد میتونید شلیک کنید

 • سلام ۱٫توهین به بچه های تهرون ممنوع ۲٫شما دوستان جای شعار عبرت بگیرید

 • برای آقایی که گفتند الان خانواده شهدا صد برابر پول خون شهیدشان ازدولت پول گرفتند آرزو میکنم یکی از عزیزانش شهید بشه و اونها هم پول بگیرند

  پاسخ مدیریت سایت :
  برای اون دسته از عزیزانی که خون شهدا رو به این زودی فراموش کردن متاسفم

 • این همون نیروی انتظامی هست که پارسال ……. { امکان قرار دادن کل سخن به دلیل های سیاسی بودن نیست پوزش میخوایم برای فیلتر گذاری }. ولی حالا از ترس جونش جلو نمیاد.از غیرت ما ایرانیها دیگه نمیگم. چون با نونی که ای ادم کش ها به سفره های ما فرستادن ، جای تعجبی هم نیست. جون هم اونایی که شاه تربیت کرد تا ۸ سال سینشونو جولوی گلوله گذاشتن نه چاقو میوه خوری. لحظه ای تامل کنیم و به خودمون بیاییم

 • سلام

  مینا خانم سنگسار کردن یه عمل غیر انسانی هست و

  و با هیچ جرمی هم توجیه پذیر نیست و درست نیست شما به عنوان

  یک خانوم این دوره زمانه پیشنهاد روشهای مجازات عربهای بی تمدن و ملخ خور رو بدین.

 • شما هایی که انقدر کار مردم را سرزنش می کنید اگر خودتان اونجا بودید جلو می رفتید وظیفه پلیس ها بود که جلو بروند که نرفتند مردم هم تا جایی که پلیس است نمی توانند کاری کنند آن هم که وسط دعوا چاقو دست کسی باشد در ضمن خون شهیدان هیچ ربطی به این قضیه ندارد اکثر خانواده های شهدا زندگی در سطح متوسط دارند و دولت هم آنقدر بودجه ندارد که همه خانواده های شهیدان را ساپورت کند

 • hame daran chert migan …. hameye inayyii ke inja daran nazar midan khodeshonam onja boddan hich ghalati nemikardan … faghat baraye khodemon motasefam ba in hame shojaate niroye eftezahii

 • واقعا این حوادث نشون میده چه قد امنیت در ایران کمه.چه خوبه دولت به این مسا یل رسیدگی کنه به جای اینکه دنبال چیزای بیهوده دیگه باشه و جلوی این جنایات رو بگیره

 • بابا کی به کیه ……..

  شما کلاهتونو سفت بگیرین باد نبره ……

  اینجا ایرانه ………..

  همینه که شده ……….

  یعنی همینه که ماها این جوری کردیمش ……..

  به جای بحث غیرت تهرانی و این چیزا اول به دلیل قاتل فکر کنید ……….

  بعد تو جامعه دنبال جواب بگردین ……………..

 • ب

 • فقط فکر کنید اون جوون اون لحظه چی فکر کرد در مورد من …تو….اون…..و الن ما کجای بشکه ایم

 • واقعا چرا پلیس دخالت نکرده یعنی یه گاز اشگاورم نداشته بزنه تو صورت اون مرتیکه جمش کنه این زن نشد یه زنه دیگه بهتر از گشتن یه آدم دیگه و کشته شدن خودشه به این خر بازیها نمیگن غیرت

 • هم مقتول مرد هم قاتل رو میکشن اما کسی که باعث این فاجعه شد به زندگیه کثیف خودش ادامه میده و با هرزه گری روزگار ننگین خودش رو طی میکنه

  و باز با زبون بازی و با بازی با احساس یه انسان دیگه به زرنگیه خودش به نازه

  بنظر من دست اون هرزه خونی تر از دست قاتله

 • واقعا واسه کسانی که تو اون محل بودند متاستفم که یک نفر حتی عرضه نزدیک شدن رو نداشت.

 • E

  Neghah

  ———

  Man linketo To cloob mizaram Bebin cheghadr bazdidet ziyad mishe

 • با عرض سلام خدمت شما و همه کاربران شما

  کمی از این فیلم رو من دیشب تو موبایل یکی از دوستان دیدم و چون از دیشب تا حالا اعصابهم بهم ریخته بود به خاطر یک چنین اتفاقی به همین دلیل الان هم پیگریش شدم تا فیلمش رو گیر بیارم که از سایت خوبتان دانلود کردم

  متأسفانه در مرحله اول پلیش مقصر بود

  من خودم یک بسیجی و عاشق این نظام خصوصا مقام معظم رهبری هستم ولی در این مورد یقین دارم که نیروی انتظامی کوتاهی که چه عرض کنم جهالت محض انجام داده و تماشاچی بوده و این میدونید یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  یعنی خراب شدن اذهان مردم که آیا در امان هستند وقتی در خیابان و یا در بیرون از منزل دارند قدم می زنند ؟

  این صحنه ها و اتفاقات ذهن هر انسانی رو خراب می کنه

  در اینجا اگر مردم فحش هم بدهند کم است چون واقعا این صحنه صحنه دلخراشی بود

  البته بد نیست به نکته ای هم اشاره کنم

  متأسفانه ۲ هفته پیش موتور پدرم رو برداشتم و با دوستم تا جایی خواستیم بریم که ماشین بهمون میزنه البته من مقصر بودم یهو کشیدم جلوش ولی می خوام بگم الان آدما این قدر بی رحم شدن که به جز خودشون به فکر هیچ کسی نیستن

  وقتی ماشین بهم زد راننده بهم نگفت آقا شما اذیت نشدید ؟

  درجا اومد گفت من پول میخوام داری ؟ یا زنگ بزمنم پلیس بیاد

  ما هم ۲۰ هزار تومان بهش دادیم

  می خوام بگم آدمای این زمونه خیلی تغییر کردن و در خیلی جاها هم ما مردم مقصر هستیم چه از من بسیجی گرفته چه افراد عامه ی مردم

  ماها ترسو شدیم ماها بی رحم شدیم

  اینقدر گناه کردیم که دلامون مثل سنگ شده فقط وقتی فیلم اعمالمون رو می بینیم حالمون از خودمون بهم می خوره تا فیلم اعمالمون رو جلو چشم ما نیارن اصلا هیچ وقت احساس گناه نمی کنیم

  خلاصه ببخشید که سرتون رو درد آوردم

  اللهم عجل الویک الفرج

  موفق باشید

 • همه ی شمایی که دارید از جون و ایثار حرف میزنید اگر اونجا بودید هیچ کار نمیکردین چون مردمی که اونجا ایستاده بودند از خود شماها بودند مثل همه ی ماها بی وجود و ترسو

 • ——————————————————————————–

  سلام قانون تیر اندازی :

  اخطار با صدای بلند

  تیرهوایی

  شلیک کمر به پایین

  و تازه بعد این ها

  پلیس بدبخت تیراندازی کرده

  حضور او به دادسرای نظام

  گیر دادن ها شروع میشه

  چرا شلیک کردی

  تو قاونو رعایت نکردی

  میتونستی با دست خالی دستگیرش کنی

  چرا شلیک کردی

  و ۱۰۰۰ چراهای دیگه

  من نمیگم چرا شلیک نکرد

  مشکل ما از قانونه

  یکی از قوانین پلیس امریکا:

  اگر دست کسی در جیبش بود و شما به او مشکوک شدید اجازه ی شلیک دارید!!!

  قانون ایران:

  به هیچ وجه شلیک نکنید حتی شما رو کشتوگرنه تا پای دارم میبرنت

 • نوشته بودید کلیپ ۱۵دقیقه ای ولی این که فقط ۹ دقیقه بود

 • سلام ، اینکه نیروی اتظامی کوتاهی کرده کاملاً درسته ولی اگه یه کم فکرکنیم میبینیم اون سربازا مقصر نیستن اون کسانی که براشون تعیین وظایف کردن مقصرن.

  خانواده من اخیراً با یه آدم شیشه ای با مشکل برخورد کردن تقریباً هر روز دادگا و کلانتری هستند ولی متأسفانه این آقا رو وقتی دستگیر میکنن هنوز ۲ ساعت نگذشته آزاده وقتی سوال میکنیم میگن کسی که نمیتونیم بگیم ضمانت کرده آخه مگه میشه یه نفر رو با مقادیر زیادمخدر بگیرن خونش خونه فحشا باشه و تو وضع بد دستگیر بشه و حتی یک شب زندان نمونه . نزدیک به ۳۰ تا پرونده شکایت داره با خلاف های سنگین ولی هنوز یک شب زندان نمونده . هر بار دادگاه حکم مینویسه میره اجرای احکام ولی این آقا خونش راحت داره به کارای کثیفش ادامه میده . این آد م حتی باچاقو مامورای نیروی انتظامی رو تهدید هم کرده ولی هیچ عکس العملی ازطرف اونها صورت نگرفت . بعد از کلی پیگیری میگن یکی از بالا پشتشه .یعنی چی؟

  مامورای نیروی انتظامی میگن به خدا از دست ما کاری ساخته نیست . راست میگن اونها کاره ای نیستن . این خانه از پای بست ویران است.

 • ایران مهد دلیران

  ایران به نام شیران

  ایران … … … ایران

  اگه بخوایم واسه نظرات کارشناسی بالا تاییدی وجود داشته باشه . . . .

  همه با هم شیشیکی در حد تیم ملی شنای باله مریخ.

  آدم بودن به حرف نیست به عمل صحیح در کمترین زمان ممکن وقوع فعل ناخود آگاه محیط غیر ارادیه.

  اگه جمله بالا رو فهمیدی که مطمئنم نفهههههههههمیدین.نظر نمی دادید.

  شهروند عادی.کارمند.کارگر.معلم.خانه دار.راننده.رئیس…………

  هر چی که باشین مثل کرمای روی مردار دارین تو هم میلولین احمقا بسه دیگه تا کی دروغ …..

  میخواین بدونین=واقعیت اینه که شما هم که بودین میرفتین سراغ زن یارو که الان از هر دوتا …….افتاده.این آدما رو توی این تصویر منحصر به فرد رو ثبت کردن در حالی که در روز هزار تا رو بدون تصویر ثبت نشده شب میکنیم.شاه.آقا.قوه قضائیه.قانون.پلیس.رئیس.نماینده مجلس.رو از کجا آوردن(حتماًمریخ)تو حمله اسکندر یا غارت اعراب ……گذاشتن بهمون اینا دوتا خودمونیم من و تو.همسایت.راننده تاکسی خط.صاحبخونه ات رئیست کارمندت بابات مادرت خواهرت برادرت همه ی کرمایی که داریم میلولیم به هم.که شاید بغل دستی مون زودتر بمیره جا باز شه ما بیشتر وول بخوریم تو ا….

 • شاید حق با شما باشد . شاید

 • در پاسخ به

  fiveh

  احتمالا عزیز

  ( که فرموده پلیس اگه بزنه گیره اگه نزنه هم گیره)

  نخیر داداش گلم

  خواب میل فرمودین

  مشکل اینه که من و تو گرخیجه گرفتیم که کیا رو می شه زد و تخ… تم میل نمی کنن و کیا رو نمی شه زد که اگه تلنگر هم بخورن جد و آبادتو با توبره می برن اونور حسن آباد و خواهر و مادر آدمو پیوند می زنن

  یه زمانی آقای ابراهیم حاتمی کیا یه فیلم ساخت به نام آژانس شیشه ای،

  در نظر سطحی و کوته بینانۀ اونوقت ما خیلی هم قشنگ و موجه بود

  خیلی هم به خودش می نازید

  جایزه و به به و چه چه هم که نگو، کرور کرور

  تنها ابله این ملک من ابله تر از ابله بودم که در عین اینکه واقعاً از فیلم خوشم اومده بود ولی هی فکر می کردم یه جای کار می لنگه

  یه چیزی توی این فیلم درست نیست

  سال ها گذشت تا یه شب خواب نما شدم

  راستش از یه صحنۀ فیلم خارجی دوزاری کج و کوله ام افتاد

  می دونین سوتی آقای ابراهیم خان حاتمی کیا که نه هیچوقت عذرخواهی کرد و نه عذر خواهی خواهد کرد چیه؟

  اینه که درست از لحظه ای که دست حاج کاظم عزیز دراز شد و تفنگ مامور پلیس رو چنگ زد، حتی اگه یه قهرمان باشه، حتی اگه فرماندۀ همان لحظۀ عالم هم باشه، اتوماتیک می ره توی کاتگوری یعنی طبقه بندی اخلالگر و هر مأموری وظیفه داره که در جا متوقفش کنه

  راستی نمی دونین که یه سرباز صفر دژبان می تونه یه امیر ارتش رو بازداشت کنه

  چرا؟ چون که تخلف پست و مقام نمی شناسه

  حالا این پلیسا و حتی مردم نگون بخت فحش خور باید در جا و بسرعت فرود آمدن چند ضربه چاقو تحلیل کنن که این طرف کیه که به خودش جرات می ده که توی خیابون جلوی چشم مامورین عربده کشی کنه؟

  می دونی اگه یه وقت طرف از ما بهترون باشه چه پوستی ازت کنده می شه؟

  متخلفه که متخلف باشه ، یعنی چه ، اصلاً به تو چه مربوطه مرتیکه ، گنده تر از تو نبود که تو فضولی کردی؟ اصلاً تو سر پیاز بودی یا ته پیاز، به تو چه مربوط بود این غلطای زیادی

  راستی تا حالا از این حرفا نشنیدین؟

  بیخود به حضار فحش ندین

  لازمه احساس مسئولیت اجتماعی و اینه آدما خودشونو به خطر بندازن تا از این فجایع جلوگیری کنن، اینه که متخلف متخلف باشه ، حالا هر مقامی که می خواد داشته باشه و نیازمند کمک هم نیازمند باشه، بدون اینکه رنگ پوستش و مدل مو و نوع لباسش

  مطرح باشه

 • سلام {قضاوت ممنوع} این سره غیرت نیست مگه ما قانون نداریم ؟چرا محله مارو خراب میکنید؟؟!یکی یه غلطی کرد چرا شما درگیرید!!!!!!پلیس مملکت چیکارست؟

 • آقایون مطلوم نمایی نکنید

  ناسلامتی اسمتون رو گذاشتن مرررررد _ اونوقت مینالید از اینکه یک زن فریبتون داده؟

  اگه انقدر احمقیم که زن با چرب زبونی گولمون بزنه پس حق نداریم ادعا کنیم که از زن برتریم و اونو اداره میکنیم

 • من یک روانشناس هستم——————————————————
  به همه ی کسایی که اینجا نظر دادن قول میدم که —————————
  همشون بلا استثنا بعد از رسیدن به محل و دیدن جمعیت——————–
  سریع گوشیه خودشونو در آورده و فیلم برداری میکردن———————–
  چون در اونجا شرایط روانیه خاصی حکم فرما بوده—————————–
  کسایکه در این شرایط خاص نبودن همونایین که همون ابتدای—————
  ماجرا اونجا بودن ،با جمع شدن و تماشای آنها شرایط ————————
  خاص شروع شده ،البته تمام پیکانهای انتقاد باید—————————–
  به سمت ۱ اون مامورها ۲ نیروی انتظامی باشه——————————
  شاید اون مامورها با ۲ تا شلیک هوای میتونستن—————————-
  ماجرا رو جمع کنن، ولی بی بفاوتی نشانه ی———————————
  خیلی بدی میتونه باشه ،یعنی فاجعه—————————————–
  حداقل انتقادی که به نیروی انتظامی میشه کرد—————————–
  اینه که دست کم تو انتخاب و تربیت نیروها ضعف—————————–
  بزرگی داره ، ضعفی به بزرگیه این ماجرا !!!!!!!!!—————————–
  بنا به این ماجرا مسئولین و قوانین موجود ————————————-
  فاقد لیاقت و کارامدی لازم برای مدیریت ————————————-
  "دست کم" این نیرو هستند.————————————————–
  ازمون درخواست دارم همدیگرو دوست داشته باشیم و برای بهتر شدن خود و بهتر کردن جامعه تلاش کنیم ،تا در نهایت به این ماجرا ها برخورد نکنیم.

  پاسخ مدیریت سایت :

  ممنونم از دوست روانشناس مون

 • من می خوام جواب محمد رو بدم که گفته مامورادهاتی بودن شما واقعا تو قیامت جواب این همه دهاتی رو چه جوری می خوای بدی؟؟؟؟؟؟؟

 • سلام لطفا اگرشما در چنین موقعیتی گیر کردید به کمک مظلوم برید شیعه واقعی پیروی راه سیدالشهدا هیچ وقت در چنین صحنه هایی ساکت نمیماند اون کسی که میگه دهاتی باید از تمام دهتیها رضایت بگیرد البته اگر به چیزی اعتقاد داشته باشد

 • کار پلیس شده خوردن و خوابیدن و گیر دادن به دختر پسرای مردم…………
  این همه قتل و جنایت داره اتفاق میفته پلیس هیچ کاری نمیکنه…….
  توی اخبار و روزنامه ها هی نشون میدن که پلیس آمریکا یکی رو کتک زده و از این جور حرفاااااایک زره از نیروی به قول خودشون انتظامی نمیگن که چه گندی داره به بار میاره……….جوان مردم داره جلو چشم همه جون میده اون وقت قاضی میگه شاید وظیفه مامورا نبوده که دخالت کنند اگه اینا دخالت نکنند کی میخواد دخالت.کی میخواد نظم این مملکتو حفظ کنه کییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

 • به کجای این شب تیره بیاویزم قبای ژنده ی خود را"

  فقط همین………………..!!!

 • ما ایرانی ها انقدر بی عرزه و بی لیاقت هستیم که یک هم وتن جلوی ما جان بدهد وما بایستیم و نگاه کنیم و از جان خود بترسیم

 • چی بگم واقعا که با این نیروهای …..

  اینجا تهران یعنی شهری که …..

 • همه ی دعواها سر یه زن روسپی بوده . به نظر من باید اون زنیکه رو هم در ملا عام سنگسارش کنن تا واسه همه ی روسپیا عبرت بشه

 • دوستان به این هم فکر کنین که هر لحظه ممکنه همچین اتفاقی خدایی نکرده برای شما یا نزدیکاتون بیفته….

  خیلی بده…

  اینم بازیچه بوده مگه نه قاتل حرفه ای نبوده که.

  البته این هم مجازات کارش بود متاسفانه

 • اون آدمایی که اونروز واستاده بودن و مثل بز به اون صحنه نکاه میکردن خجالت بکشن که نتونستن جلوی قاتل بگیرن مطمعن باشن تو قیامت جواب این کارشون می بینن.

  بعدم به صحنه اعدام دست میزنن و از پایس تشکر می کنن.

 • salam nemidonam chi bega delam mikhad zar zar gerye konam khoda fagaht mitone maro az in jahanami ke tosh gharar gereftim nejatemon bede

  am fagaht bekhoda khodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ye kari kon dggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 • به همین راحتی کیمیاخانم تبرئه شد،هرچی فتنه بودزیرسراین خانم بود.اگراودوئل عشقی درست نمی کردکه حالاهردوتاشون زنده بودند.اینقدرارزششو داشت کیمیاخانم حالامی خوای چیکارکنی .کدوم بدبختیودوباره می خوای اسیرمکروحیله های خودت کنی.بیچاره

 • به چی نگاه می کنید . خجالت نمی کشید . مردن یه آدم …. انقدر جالبه .

  اون داره میمیره و مصاحبه می گیری. اون داره می میره و فیلم و عکس می گیری . منم قاتلم . تو هم قاتلی…………………. هممون قاتلیم . چه فرقی می کنه یکی مرد و پلیس نگاه کرد و اینم مردو همه نگاه می کنیم . زندگی ۲۱ گرم . چه ارزشی داره … بمیرید .

  چوبه ی دار برپا می کنند، بیرون سلولم.

  ۲۵ دقیقه وقت دارم.

  ۲۵ دقیقه ی دیگر در جهنم خواهم بود.

  ۲۴ دقیقه وقت دارم.

  آخرین غذای من کمی لوبیاست.

  ۲۳ دقیقه مانده است.

  به فرماندار نامه نوشتم، لعنت خدا به همه ی آنها.

  آه… ۲۱ دقیقه ی دیگر باید بروم.

  به شهردار تلفن می کنم، رفته ناهار بخورد.

  بیست دقیقه ی دیگر باقی است.

  کلانتر می گوید: «پسر، می خواهم مردنت را ببینم.»

  نوزده دقیقه مانده است.

  به صورتش نگاه می کنم و می خندم … به چشم هایش تف می کنم.

  هیجده دقیقه وقت دارم.

  رئیس زندان را صدا می زنم تا بیاید و به حرفهایم گوش بدهد.

  هفده دقیقه باقی است.

  می گوید: «یک هفته، نه، سه هقته ی دیگر خبرم کن.

  حالا فقط شانزده دقیقه وقت داری.»

  وکیلم می گوید: «متأسفانه نتوانستم برایت کاری انجام بدهم.»

  م م م م … پانزده دقیقه مانده است.

  اشکالی ندارد، اگر خیلی ناراحتی بیا جایت را با من عوض کن.

  چهارده دقیقه وقت دارم.

  پدر روحانی می آید تا روحم را نجات دهد،

  در این سیزده دقیقه ی باقی مانده.

  از آتش و سوختن می گوید، اما من احساس می کنم که سخت سردم

  است.

  دوازده دقیقه‌ی دیگر وقت دارم.

  چوبه‌ی دار را آزمایش می کنند. پشتم می لرزد.

  یازده دقیقه وقت دارم.

  چوبه ی دار عالی است و کارش حرف ندارد.

  ده دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  منتظرم که عفوم کنند… آزادم کنند.

  در این نه دقیقه ای که باقی مانده.

  اما این که فیلم سینمایی نیست، بلکه … خب، به جهنم.

  هشت دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  حالا از نردبان بالا می روم تا بر سکوی اعدام قرارگیرم.

  هفت دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  بهتر است حواسم جمع ِ قدم هایم باشد وگرنه پاهایم می شکند.

  شش دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  حالا پایم روی سکوست و سرم در حلقه ی دار …

  پنج دقیقه ی دیگر باقی است.

  یالّا، عجله کنید، چیزی بیاورید و طناب را ببرید.

  چهار دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  حالا می توانم تپه ها را تماشا کنم، آسمان را ببینم.

  سه دقیقه ی دیگر باقی مانده.

  مردن، مردن ِ انسان، به راستی نکبت بار است.

  دو دقیقه ی دیگر وقت دارم.

  صدای کرکس ها را می شنوم … صدای کلاغ ها را می شنوم.

  یک دقیقه ی دیگر مانده است.

 • سلام. اعدام حق هیچ فردی تو دنیا نیست. اگر هم کسی مرتکب قتلی یا تجاوزی و غیره شده باید بهش حبس بدند.

  در مورد این فرد هم تا جایی که من میدونم مقتول با زن قاتل ارتباط داشته.

  درسته هر چیزی رو باید به قانون گفت.ولی قانون دلیل و مدرک و هزاران مسئله میخواد تا بیایی ثابت کنی کار از کار گذشته.یا قانون میگه هر دوتاش یکجا بود باید به ما خبر بدی.

  به نظر من زن قاتل هم مقصر بوده و مقتول هم. ونظر دیگرم اینه که حق این فرد اعدام نبوده.حبس باید می شد.

  اصلا" دلیل این کار طرف رو ازش پرسیدن؟ اصلا" مگه کسی دیوانه هست بی خودی کسی رو بزنه یا بکشه!!

  همیشه و اکثرا" دعواها ۵۰ در ۵۰ هست.

  شما خودتون کسی مزاحم ناموستون بشه چیکار میکنید.؟؟؟؟!!!

  تو خیابون اگه مزاحم بشه به طرف میگی بایست برم مامور صدا کنم!!!

  یا ناموست رو با یکی دیدی میگی بذار برم شکایت کنم؟!!!

  اونم اگه بری شکایت بکنی تازه باید ثابت کنی.:D

  قانون میگه دزد رو تو خونت گرفتی حق نداری حتی یه سیلی بهش بزنی باید نگهش داری و به ما اطلاع دهی.بلکه طرف زورش به دزد نرسید یا دزد چاقویی یا اسلحه ای داشته باشه اونوقت چی؟؟؟؟؟!!!!

  خلاصه تو هیچ کجای دنیا سنگسار و اعدام نیست و نبایدم باشه.

 • همیشه در کل تاریخ همینطوری بوده، پلیس فقط به فکر حکام بوده. الان کافیه یه نفر بیاد یه شعار نامربوط بده، از در و دیوار پلیس میریزه سرش. اونوقت یه همچین اتفاقی میافته و… اگر پلیس همون قدری که به مسایل سیاسی اهمیت میده، به مسایل جنایی هم اهمیت میداد، شاهد اینطور اتفاقات نبودیم.

 • سلام. اول روی صحبتم با آقا رضا : شما خیلی باحالی.. ناراحتی از اینکه زنا مردا رو گول میزنن در حالی که به تفکر شما قراره مردا زنا رو اداره کنن. قطعا زنانی هستن که واقعا فتنه هستند و خیلی خرابیا به بار می یارن اما اگه مردا جلوی هوس بازیای خودشونو بگیرن گول این زنا رو نمیخورن… مشکل اینجاس که بعضی از مردا می خوان هم به هوسشون بپردازن هم چیزی رو از دست ندن.. مثل آبروشون یا پولشون یا.. و از طرفی رو زنا هم سلطه داشته باشن و به تعبیر شما اونا رو اداره کنن!!!!
  امیدوارم منظورتون حمایت کردن باشه نه اداره کردن. الان اینجا موضوع بحث مرد و زن بودن نیست.. نمیخوام حرفمو کش بدم اما فقط توضیح بدین جنس برتر همینیه که زور میگه؟؟ حتی به هم جنس خودش؟؟
  این روزا باید جز برای معدودی از آقایون از “مذکر” استفاده کرد نه “مرد”..

 • سلام. اول روی صحبتم با آقا رضا : شما خیلی باحالی.. ناراحتی از اینکه زنا مردا رو گول میزنن در حالی که به تفکر شما قراره مردا زنا رو اداره کنن. قطعا زنانی هستن که واقعا فتنه هستند و خیلی خرابیا به بار می یارن اما اگه مردا جلوی هوس بازیای خودشونو بگیرن گول این زنا رو نمیخورن… مشکل اینجاس که بعضی از مردا می خوان هم به هوسشون بپردازن هم چیزی رو از دست ندن.. مثل آبروشون یا پولشون یا.. و از طرفی رو زنا هم سلطه داشته باشن و به تعبیر شما اونا رو اداره کنن!!!!
  امیدوارم منظورتون حمایت کردن باشه نه اداره کردن. الان اینجا موضوع بحث مرد و زن بودن نیست.. نمیخوام حرفمو کش بدم اما فقط توضیح بدین جنس برتر همینیه که زور میگه؟؟ حتی به هم جنس خودش؟؟
  این روزا باید جز برای معدودی از آقایون از “مذکر” استفاده کرد نه “مرد”..

 • salam.che chizayi inja neveshte shode…harki az har dari sokhani gofte,harki be noyi shakhsiyatesh neshon dade ba harfash.

  Khoneye ma 3 ta koche payin tar az mahale hadesast(modire site hasase ro mostanadat ine ke begam,mishe koche 8 om bade parke shaghayegh)man ke lahze majara madrese bodam,ama hade aghal mitonam khodamo jaye kesayi ke onja bodan bezaram hade aghal.ghablesh ino begam man adame tarsoyi nistam,nemone natarsim davam ba 1marde gonde vakhti 16 salam bode,davam injori bod ke vakhti ba madaram rafte bodim kharid(to hamin mahale saadat abad)1ja 1tasadof shode bod,1pejhoyiye ba zano bachash kole khiyabono band avorde bod ke khanomesh jaro bahse tasadofo bebine,madaram ke be ranande tazakore obor dadand,ranande piyade shodo … Kesh nadam faghat 1 soal,chi to mast kasbe hese eftekhar az zanemon mikhaym dava konim(por vazeh bod ke pejhoyiye vase hamin shoro be dava kard ba 1 khanomo vakhti did pesaresh hamrashe gozasht raft)

  dostan nokte haminjast,chera alaghe darim ba karaye maskhare o super man bazi behemon eftekhar konand?(vase kesayi goftam ke be hozar goftand bi gheyrat,ya age man onja bodam ele mikardam)kasbe eftekhareto be vase jaye dige,mikhay behet eftekhar konan?boro mavadeto tark kon,boro darseto doros bekhon,boro kare mofid anjam bede,na inke ba jone khodeto 2 nafar dige(zarebo mazrob) bazi koni ke ghahreman shi…

  Dar har sorat,man angize on zarebe oghdeyiyo ke taze ham meske az bazdashto bedehi daromade bodaro jalbe tavajohe mardom,va inke noghte tavajoh beshe midonam,be khosos ke to dadgah mikhaste eyne ghahreman ha bege nemitarsam ama mogheye dar… Va vase inke be hadafesh yani tavajohe mardom narese,shoro be parakande kardane mardom az doresh mikardam,ta ham in kare nesbatan ajib shocki vase khodesh beshe o majararo vel kone(va mazrobo be bimarestane 10 ghadam balatar beresone)ham on police bande khodayi ke malom nist vase chi be tamasha pardakhte,esteres az rosh kam sheo betone karesho be behtarin nahv anjam bede na inke onja bekham piranamo pare konam ay nafas kesh,bendaz chaghoto ke yekiyo ke ab az saresh gozashtaro badtar tahrik konam…

  Be onvane 1ki az moalemine olampiade reyazi va moshavere olampiade 1ki az behtarin dabirestanaye tehran, pishnahad mikhonin in tomariro ke cheshatono dard miyare ehtemalan:D

  ba tashakor az onayi ke be karashon fekr mikonand…

 • ey vay,1kam ghalat typi ina dare(ba goshi mitypam)shoma be kameliye khodeton mibakhshid hatman.tashakor ham az modire mohtarame site yadam nare inbar…

 • تو ایران هر کاری انجام میدی مورد انتقاد قرار میگیری

  تیر نمیزنی عالم و ادم میگن چرا نزدی

  میزنی عالم و ادم میگن چرا زدی

  برید تحقیق کنید پرونده شبیه این هست مامور تیر زده حالا دادگاهیش کردن بدبخت داره دیه میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • سلام .خلاصه بگم مگه مردم باید دفاع کنند اوناهم جونشونو دوست دارن و اینم بگم اونا نمیدونستن قضیه درگیری سره چیه .میروی انتظامی حقوق دریافت میکنه.داداشه خودم سره کارش نقاشی میکرده میخواسته از کسایی که داشتن کتک میخوردن دفاع کنه ولی از شانسه بدش خودش تیر میخوره و الان نمیتونه درست راه بره کسی هم نیست جواب بده دیه هم بهش نمیدن .پس نتیجه میگیریم که کسانی که در صحنه بودن حق دارن دخالت نکنند.یه نکته قابله ذکره :اگه به ۱۱۰ زنگ بزنی خودشون معطل میکنند تا درگیری تموم بشه مشکل از نظامه.

 • salam

  vaghean moteasef shodam

  va be nazare man ham niroye entezami kkotahi karde chon dar mahal hozor dashte vali be vazifash amal nakarde

  va bayad pasokhgo bashan

  vali dar morede harfe yeseri az dosta ke dar morede khanoma bad neveshtan bayad begam ke , aslan tasavor konan hameye zana bad , chera marda nabayad ounghadr vojod va shoor dashte bashan ke jeloye khodeshono begiran

  age zana ham bekhan injori sohbat konan bayad began 99 % kesafat kariya ro marda baes mishan ( ke vagheiyat dare)

  pas bikhod charand nagid

 • salam

  vaghean moteasef shodam

  va be nazare man ham niroye entezami kkotahi karde chon dar mahal hozor dashte vali be vazifash amal nakarde

  va bayad pasokhgo bashan

  vali dar morede harfe yeseri az dosta ke dar morede khanoma bad neveshtan bayad begam ke , aslan tasavor konan hameye zana bad , chera marda nabayad ounghadr vojod va shoor dashte bashan ke jeloye khodeshono begiran

  age zana ham bekhan injori sohbat konan bayad began 99 % kesafat kariya ro marda baes mishan ( ke vagheiyat dare)

  pas bikhod charand nagid

 • salam

  vaghean moteasef shodam

  va be nazare man ham niroye entezami kkotahi karde chon dar mahal hozor dashte vali be vazifash amal nakarde

  va bayad pasokhgo bashan

  vali dar morede harfe yeseri az dosta ke dar morede khanoma bad neveshtan bayad begam ke , aslan tasavor konan hameye zana bad , chera marda nabayad ounghadr vojod va shoor dashte bashan ke jeloye khodeshono begiran

  age zana ham bekhan injori sohbat konan bayad began 99 % kesafat kariya ro marda baes mishan ( ke vagheiyat dare)

  pas bikhod charand nagid

 • من وافعا برای اون جماعتی که اونجا بودن و هیچ کاری نکردن متاسفم.اون قاتل جانی یک نفر بود اما اون مردومی که اونجا بودن یه ایل بودن که اگه همشون می ریختن سر اون قاتل عوضی،اون جانی هیچ کاری نمی تونست بکنه .اون بنده خدا هم نجات پیدا می کرد.حالا این موضوع به کنار ،آدم نمی تونه قبول کنه که دو تا مامور بی مسولیت اونجا راست راست وایستادند و فقط نگاه میکردند.اون دوتا مامور و مردم اگه یه لحظه فکر می کردن که اون بنده خدایی که اونجا روی زمین داره جون میده برادر یا بچشونه اونوقت اون طوری ساکت نمی شستن.این آقای شهریاری هم برای اینکه گندی که مامورانشون به بار آووردن برای خودش چه توجیه های غیر منطقی میاره.در میاد میگه اگه بخوای دو مامور رو مجرم بدونی باید کل اون جماعتی که اونجا بودن رو هم مجرم بدونیم.من نمیدونم وظیفه ی مامور پلیسه یا مردم ،هرچند مردم باید ساکت نمیر شستن اما هر کسی وظیفه ای داره.آقای شهریاری باید قبول کنه که این ماموران وظیفشون رو انجام ندادن و در قبال مرگ اون بیچاره مسئولن و باید مجازات بشن.اون مردتیکه هم باید در ملاء عام مجازات بشه.چی داره به سر این مردم بی عاطفه میاد.قبلا مردم خیلی بامروت تر بودن.

 • سلام

  راستش من کل مطلب رو قبلا توی همشهری جوان خوندم

  من فقط میخوام بگم حتی یه ذره هم نمیتونم به آدمایی که اونجا بودن حق بدم

  چطور دلشون اومد ببینن یه نفر داره ذره ذره جلوشون از بین میره و حرکتی نکنن

  بعد اسم خودشونو میذارن انسان

  پیرهن اون بدبخت سفید بوده

  ولی دیدید که از خون قرمز شده بود و آدمای دورو ورش………

 • مامور دولت چکار کنن

  مردم بی غیرت ایستادن هیچ کس جرات نداره حتی به یارو که چاقو خرده نزدیک بشه

  ۱۰۰۰ مردم ایستادن کاری نمی کنن ۲ نفر مامور برن بگن چی

 • شرمنده دوستان
  اما حقش هم بود
  بی ناموس

 • همتون همه حرفی زدید ولی نگفتید چرا اون وسط خیابون اینکار رو کرد منهم اگه جای طرف بودم همین کار رو میکردم چون مسآله ناموسی بوده

 • ازینکه مردم ازنیروی انتظامی ایراد میگیرن واقعا ناراحت میشم برن جلو ناموساشونو بگیرن اخه نیروی انتظامی هم تاحدی میتونه کاری کنه

 • من ازینکه مردم از قانون ایراد میگیرن بدم میاد با اینکه خودم زنم بالاخره اگه تازنی نخواد هیچ مردی نمیتونه اذیتش کنه

 • salam qamginam filmo nadidam faqat akso didam man faqat doa mikonam k kash emam zaman biyad tanha oone k mitoone maro nejat bede

  یار من یوسوف نیا اینجا کسی یعقوب نیست /لحظه ای چشمانشان از دوریت مرطوب نیست/ای گل زیبای من از غرتت اشکی نریز/نازنین اینجا خدا هم پیششان محبوب نیست/گرچه در هر جمعه ای زیبا دعایت میکنند/بهترینم این دعاها جنسشان مرغوب نیست

 • وای به حال ما

  به کجا داریم میریم؟

  حدیث حضرت علی رو که همه شنیدید؟

  ماجرای کندن خلخال پای ۱زن یهودی.

  ما شیعه ی همون علی هستیم؟

  … اهل سنت شرافت داره بر ما بخدا

 • خاک توسره ترسوتون کنن

 • من بسیار ناراحت و منزجر شدم چرا صورت این کثافت احمق رو شطرنجی کردید شاید اون کسی که چاقو خورده کار اشتباهی کرده باشه اما این دلیل نمی شود که هر کس راه بیفته و قانون اجرا کنه بطور شخصی پس قانون رو برای چی گذاشتن ؟ واقعا متاسفم برای خودمون . ودعا میکنم که امام زمان (عج) ظهور کنه و ترتیب این بی صفتا رو بده

 • دمش گرم خوب کاری کرد

  شوخی کردم بابا

  خلی عوضی ان اینجور آدما

  خاک تو سر اونایی که اونجا بودن

 • بابا به خدا همه تهرونی ها بچه مامانین.من خودم بچه تازه آباد کوهدشتم.به خدا کسی بخواد بیاد تو منطقه ی ما شر درست کنه میگیریم دسته جمعی میبریمش کوه و بیابون بقیش رو خودتون میدونید.واقعا اون از زن شدن مرداش این از ترسو شدن پلیساش .تو یک جای دنیا فقط پلیس از آدم میترسه اونم کوهدشته ولی ما تا الان این جور قتلی نداشتم.ما میخواستن بانک بزنن مردم دزدارو گرفتن حالا نگاه این بچه سوسولا کن.بابا به خدا آدم گریش میگره این صحنه ها رو میبینه.اون آدم هایی که اونجا بودن الان بهتره بمیرن .چطور عذاب وجدان نمیگیرن.

 • ای خدا پس تو کجای

  من به انوان یک هم وطن ایرانی خیلی ناراحت شدم و وقتی این تصویر را دیدم اصلا باورم نمیشد که یک ایرانی بخواد اینقد سنگ دل و بیرحم باشه و اوناییم که اونجا بودن به نظر من مرد نبودن که هیچ اصلا بوئی از انسانیت نبرن خاک بر سرشون ای ایرانی برو یکم تاریخ تمدن کشورت رو بخون و ببین کورش کبیر با این همه عظمتش که سه قاره آسیا اروپا و آفریقا را از آن خودش کرده بود آزارش حتی به مردمی که کشورشان را فتح میکرد نرسیده بود البته نا گفته نماند که کورش هنگامی به کشوری حمله میکرد که مردمان اون کشور توی عزاب شاهانشان بودن

 • آقا طرف حقش بود بمیره

  نیروی انتظامی هم اورژانس نیست که بیاد مجروح حمل کنه

  دوماً در وظایف نیروی غیر مجهز دخالت هم قید نشده

  مردم هم اگه کاری میکردن خودشون آسیب میدیدن

  پسره بی غیرت حقش بوده اینجوری بمیره تا درس عبرتی بشه برا بقیه

  اینجا تنها مقصر قضیه همونیه که مرده وبقیه هیچ تقصیری ندارن

 • این بلا اگه سر خودتون میومد چی ؟
  بزار از چند دیدگاه بگم :

  برای خانوما که انگاری خیلی داغ کردن و میگن اگه ما اونجا بودیم فلان میکردیم !
  اگر زن داداشتون میرفت با یکی دیگه میخوابید ، از داداشتون میخواستید زنگ بزنه مامور بیاد ؟ خودتون کاری نمی کردید ؟

  یا آقا پسرای غیرتی ! اگر زنتون این کارو میکرد ؟ چی کار میکردید ؟ تازه طرف رو هم میشناختید ! زنگ میزدید مامور ؟

  اون لحظه مغز آدم جوری فرمان صادر میکنه که آدم بدترین کار ممکن رو انجام میده ، این بنده خدا هم همینجوری ! زنشو دوست داشته ! ۶ ماه رفته حبس زنه رفته با این پسره ، خب حالش گرفته شده این کارو کرده ! شاید ۸۰% جمعی که الان دم از فرهنگ و مامور میزدید همین کارو میکردید.

  به هر حال مامورین نیروی انتظامی هم خدا نیستند ، دستشون بسته است. زمان سربازی خود بنده تا جای ممکن سعی میکردیم با مردم درگیر نشیم.چون هم خدمتی های که درگیر شده بودند رو تو بهشت زهرا دیده بودیم.هر پنجشنبه میبردن مارو سر خاکشون !! چون اونا افتخار نظام بودند ! داغشون هنوز رو دل خانواده هاشون هست ..

  مشکل جای دیگست .. اون جمعیتی هم که اونجا بودند هیچ تقصیری ندارند.خودتون هم بودید هیچ کاری نمیکردید.فقط یک کم استرس و هیجانتون بالا میرفت !

  قربان شما
  مهرداد

 • khyly kesafat hastin

 • درجواب به اقای ارش که میگه فتنه روزنهاهمیشه به پامیکنندومردهااعدام میشن بایدبگم خیلی وقتهاهم به خاطرهرزگی وهوسبازی مردهازنهارواعدام میکنند مثل ماجرای ناصرمحمدخانی که حق ناصرهوسبازبودکه اعدام بشه امااون خانم اعدام شد

 • به نظر من اگه آدما زندگی پاکی داشته باشن از این اتفاق ها هرگز نمی افته….
  اگه این آدمای قصه ما زندگی پاکی میداشتن این طوری سرنوشت خودشون رقم نمی زدن.
  و هر کس باید اول از خودش شروع کنه تا دنیا درست بشه.
  پس یا علی…

 • salam be hameye dostan vaghean filme ghashangi bod akhare akshen ke ghesmate dovomesh miad?

  ba tashakor az hame onaii ke zahmat mikeshan ta in vashi baziaro baramon ejra mikonan

  فقط میشه گفت برای همه چیز متاسفم

 • سلام واقعا آدم دلش برای این جوون میسوزه که جلو چشم صدها نفر داره جون میکنه و هیچ کی به دادش نمیرسه پس حس جوان مردیمون کجا رفته

 • ملت ایران بی غیرت نیستن یه لحظه خودتونو جای اونا بزارین ببینین اگه شمام جای اونا بودین چی کار میکردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 • سلام ببخشین چطور میشه فیلمو دید ؟ ورش داشتن انگار

 • بسیار تاسف برای هموطن مقتول…..
  بسیار لذت بردم از پیام های تمام اقشار جامعه….
  بسیار استفاده کردم از نتیجه گیری های منطقی…
  دوستان به جای دانلود فیلم یا نظرات تکراری بهتره که از نظرات که تمام مردم با تمام دید های فکری با تعصبات و یا افکار غلط و درستشون بهره ببرید.

  اللهم عج الولیک الفرج
  یا مهدی(عج)

 • باسلام به همه کسانی که جهادکردندوبه کسانی که شاگردمکتب نهج البلاغه هستند.جواب به دفاع آقاسعیدازماموران حاضردرصحنه جرم.اگرماموری درعملیات شهری وبرون مرزی حادثه ای برایش پیش آیدمنتی سرمردم ندارد چون ازدولت چندین سال حقوق دریافت کرده برای حفظ امنیت کشور ومردم درچنین موقعیت هایی. کوتاهی یعنی خیانت به کشور ومردم ودولت.دشمن دشمنه چه درجبهه چه درشهرچه خودی چه غریبه.شماآقاسعید ماموران سرصحنه جرم راباشهیدصیادشیرازی.شهیدحسین فهمیده و….یکی نکنید آنها حقوق ومزایایی نداشتنو ایثارکردند منتی هم سرمانذاشتند گفته بودند برای کشوروناموسو دین میرویم.روحشان شاد.بنده یکی ازچند تاجودو کارانی بودیم که بچه های نیروانتظامی راتعلیم میدادیم ماازشمابهترمیدانیم که اگرمی خواستندمیتوانستنددرعرض۴سانیه دست وپای قاتل راخوردکرده به استلاءجودوکارا(کانست.شیمه)میکردند.ولی افسوس که مردانگی انسانیت غیرت رانمیشودتزریق کرد یادرباشگاه روی تاتمی یادداد.برای خودم متاسفم برای چه کسایی……..

 • مهرداد جان خیلی حال کردم با حرفات دمت گرممممممممم

 • salam be hameye doostane aziz az hamejaye irane aziz / man nemitoonam be ina begam polise amoozesh dade shode mitoonam begam tarsooye bozdel / age vagean nemioomadan inja yani in polisa az un behtar bood

 • فقط یک چیزی میتونم بگم اونم اینه متاسفمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم

 • خدا رحمتش کنه من خودم یه پلیسم اگه جونمم رو هم میدادم نمیذاشتم اینجوری بمیره وزجر بکشه اگه قراربود باهفت تیرم هم شلیک کنم و تا ابد به زندان بیفتم یا اعدام بشم.متاسفانه غیرت و معرفت ومردانگی ایرانیان رو طبق گفته رپر ایرانی یعنی یاس ساعقه زده و دیگه هیچی ازمون باقی نمونده.

 • خدا رحمتش کنه من خودم یه پلیسم اگه جونمم رو هم میدادم نمیذاشتم اینجوری بمیره وزجر بکشه اگه قراربود با کلتم هم به قاتل شلیک کنم و تا ابد به زندان بیفتم یا اعدام بشم.متاسفانه غیرت و معرفت ومردانگی ایرانیان رو طبق گفته رپر ایرانی یعنی یاس ساعقه زده و دیگه هیچی ازمون باقی نمونده.

 • این چه مملکتعه پس این پلیس هادارن چکار مکنند

 • کاشکی نیروانتظامی دخالت میکرد تا این حرفا نبود…

 • این اتفاق رو از هر زاویه ای نگاه میکنین بکنین کاری ندارم فقط یه جمله دارم یه جمله
  واقعا برای کسایی که اونجا بودن متاسفم فقط همین….!

  ثبت نظر

  نام:
  ایمیل:
  وب سایت:
  متن و پیام شما: