لینکدونی

آخرین ارسال های انجمن RSS انجمن ايران ويج – گالری عکس

 • با خطا روبرو شدیم! که نشان دهنده‌ی اینست که خوراک کار نمی‌کند. دوباره تلاش کنید.


دانلود برنامه صرفا جهت اطلاع (۹)

iconبرچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,

در صرفاً جهت اطلاع این هفته: اخطار به مجلس، ماجرای کوهکن در مجلس، زنگ‌ها برای چه به صدا درمی‌آید؟، مالیات فقط از کارمندان، لطیفه‌های خیلی بامزه، ماجرای نجات خودروی آسیب دیده و …؛ به مدت ۸:۳۲

دانلود قسمت نهم برنامه


 • نویسنده :
 • دوشنبه, ۱۲م , مهر , ۱۳۸۹
 • نظرات شما: ۲۸
 • مطالب مرتبط

  bulet دانلود برنامه صرفا جهت اطلاع برنامه ۲۰:۳۰
  bulet کلیپ جالب کشور انگلیس برای بستن کمربند ایمنی
  bulet دانلود کلیپ صوتی مزاحم تلفنی خنده دار
  bulet دانلود گل صحیح پرسپولیس و اشتباه کمک داور
  bulet کلیپ خنده دار از قسمت ۸ سریال قهوه تلخ
  bulet حمید ماهی صفت جدید ( شوخی با هموطنان لرستان )
  bulet فیلم آتش زدن قرآن کریم
  bulet دانلود دو کلیپ صوتی مزاحم تلفنی خنده دار
  bulet کلیپ خنده دار خوشحالی بعد از گل
  bulet آموزش شعبده بازی قرار دادن تخم مرغ در بطری

  به نام خدا

  با سلام و آرزوی موفقیت

  چند انتقاد و پیشنهاد برای بهبود کارتان داشتیم

  ۱- برای اینکه با موفقیت و سربلندی به کارتان ادامه دهید و به نتایج با ارزشی برسید از گیرها و اختلاف افکنی های بیخود بپرهیزید ، مثل به گیر دادن های بیخود به احمدی نژاد ،چون آقای احمدی نژاد مثل شما و خیلی از افراد مثبت و نیمه مثبت دشمنان خارجی و داخلی زیادی دارند و در ضمن بنا به فرامین قرآن عزیز مومن آبروی مومن را نمی ریزد

  ۲- به جای گیر دادن به هر چیز ، هدفمند و قدرتمند عمل کنید مثلا به جای گیردادن به آسفالت خیابانها یا چکیدن اب از سقف و یا هر مسئله کوچک و ابتدایی ، بسیار هو شمند ، نکته سنج ، زیبا و ظریف به مسئله فرهنگی خصوصا به نوع لباس دختران و پسران و بدحجابی و بی بندو باری های مختلف بپردازید .

  ۳- به جای پرداختن به مسئله گرانی یا یارانه ها و امثال این به احکام خدا که فرمود اگر امور دینی و اخرویتان را اصلاح کنید ، خدا دنیایتان را اصلاح می کند و از زمین و آسمان برکاتش را فرو می فرستد ، بپردازید . و کیست مقتدرتر و وفادارتر از خدا به عهدش .

  ۴- به جای اینکه به کله گنده های شکم گنده گیر بدهید از قدرت هایی که خدا به شما خصوصا در امر رسانه داده برای شکوفایی اسلام حقیقی و بازگشت مردم به آئین خدا دوستی و خدا پرستی حقیقی استفاده کنید .

  ۵- به جای حرف های منفی که تا دلتان بخواهد مردم به لطف کم کاری و بدعت گذاری های بعضی اقایان می شنوند ، مثبت صحبت کنید و از تفرقه بپرهیزید که مومن بسیار زیرک بوده و در عین حال بسیار مثبت سخن می گوید و عمل می کند و بدانید که اسلام اول دین امر به معروف است و بعد نهی از منکر .

  ۶- به یاد خواننده ها و موسیقی دانها بیاندازید که با ساختن موسیقی های خدایی و پاک راه سعادت دنیا و آخرت را برای خودشان به لطف پروردگار باز کنند نه اینکه جوانان و نوجوانان را در گناه و فسادها و مسمومیت ها غرق کنند و عذاب دنیا و آخرت را به جان بخرند

  ۷-با حرفها و اعمال خود بین نویسندگان ،بازیگران ،هنرمندان و کارگردانهای مومن اتحاد و همبستگی برای پاتک فرهنگی و حمایت از آرمانهای الهی به وجود آورید .

  ۸- به یاد مردم بیاندازید خدا تماشاچی نیست و هر کس در خود تا جایی که می تواند باید خدا را یاری کند تا خدا در دنیا و آخرت بسیار یاریش کند .

  ۹- تا حد ممکن از دشمن تراشی بپرهیزید وبجای آن خدا را یاری کنیدکه خدا مشتاق یاری دوستان خود است وبدین وسیله از قهر و عذابش به رحمت بی انتهایش پناه ببرید .

  دوستان خدا ، خدا یار و نگهدارتان

 • سلام

 • سلام دلاور

  لطفا در برنامه نشان دهید که همه کاره ی کشور جناب آقای اسفندیار مشایی است .

  لطفا کلیپی تهیه کنید و نشان دهید که در هر جایی که رئیس جمهور میرود حتی w.c این آقای مشایی در آنجا حضور دارد (سفر استانی و سفر خارجی و در تمام مجالس و محافل کشور)

  لطفا نشان دهید که فتوای علما و رهبری در مورد ایشان چیست

  مردم را با تفکرات آقای مشایی بیشتر آشنا کنید

  نشان دهید که آقای مشایی در تمام عزل و نصبها در کشور دخالت دارد

  نشان دهید که با چه کسانی در داخل و خارج کشور در تماس است .

  لطفا خطر آقای مشایی برای کشور را گوشزد کنید . فکر نمیکنم رسانه ای به جز شما قادر به این کار باشد

  ممنون

 • خیلی برنامه ی باحالی دارین فقط بی انصافی نکنین و از مسئولین محترمی که خالصانه برای مردم زحمت می کشن و هر پنجشنبه با صحبت های به جاشون خنده رو لب همه ی ایرانیها می ارن مثل اقای….رسما تشکر کنید.

 • خیلی برنامتون باحاله.فقط بی انصافی نکنید و از مسئولان زحمتکشی که خالصانه برای مردم کار میکنند و با حرفهای به جاشون هر پنجشنبه دل مردم رو شاد میکنند و خنده رو لب ایرانیها می ارند مثل اقای….. رسما تشکر کنید.

 • سلام چی بگم خوبه ولی باید واه زه تر باشه

  ثبت نظر

  نام:
  ایمیل:
  وب سایت:
  متن و پیام شما: