• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » ۳ رشته از دفترچه کنکور ارشد حذف شد
  کد خبر : 99670

  ۳ رشته از دفترچه کنکور ارشد حذف شد

  ۳ رشته از دفترچه کنکور ارشد حذف شدReviewed by Aryan on Nov 9Rating: مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی با اشاره به تغییرات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد و نبود ۳ رشته مجموعه جغرافیا گفت: ۳ رشته این مجموعه حذف نشده‌اند بلکه برنامه‌های آن‌ها مورد بازنگری قرار گرفته و به زودی به دفترچه بازمی‌گردند. سعید…

  ۳ رشته از دفترچه کنکور ارشد حذف شدReviewed by Aryan on Nov 9Rating:

  مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی با اشاره به تغییرات دفترچه کنکور کارشناسی ارشد و نبود ۳ رشته مجموعه جغرافیا گفت: ۳ رشته این مجموعه حذف نشده‌اند بلکه برنامه‌های آن‌ها مورد بازنگری قرار گرفته و به زودی به دفترچه بازمی‌گردند.

  سعید قدیمی افزود: ما در شهریورماه اعلام کردیم که رشته‌هایی که از دو دهه قبل بازنگری نشده‌اند در سال ۹۰ با برنامه‌های جدید ارائه می‌شوند.

  وی افزود: از همین رو ۳ رشته مجموعه جغرافیا حذف نشده‌اند، بلکه برنامه های آن‌ها مورد بازنگری قرار گرفته است و با سازمان سنجش نیز مکاتبه کرده‌ایم و این رشته‌ها به صورت اصلاحیه در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ درج می‌شود.

  قدیمی اظهار داشت: داوطلبان مشکلی در انتخاب رشته‌های مورد نظر در مجموعه جغرافیا را ندارند و می‌توانند به‌زودی با اصلاحیه مورد نظر نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنند و پذیرش نیز در این رشته‌ها انجام می‌شود.

  مجموعه کد رشته ۱۱۰۳ در دفترچه کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ حذف شده بود که این موضوع نگرانی داوطلبان این رشته‌ها را برانگیخته بود.

  سال گذشته در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۰ کد رشته ۱۱۰۳ شامل ۲ رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی با ظرفیت پذیرش ۵۰ نفر در هر یک از کد رشته‌ها جذب شده‌اند.

  این دو کد رشته در دانشگاههای تبریز، تربیت مدرس، تهران، شهیدبهشتی، شهید چمران اهواز، هرمزگان دوره‌های روزانه و شبانه در گرایش‌های منابع آب و خاک، منابع آب و خاک، مطالعات آب و خاک پذیرش دانشجو داشته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.