• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » مقایسه جالب ماشین های خارجی ۲۰۱۱ با قیمت خانه در تهران
  کد خبر : 99639

  مقایسه جالب ماشین های خارجی ۲۰۱۱ با قیمت خانه در تهران

  مقایسه جالب ماشین های خارجی ۲۰۱۱ با قیمت خانه در تهرانReviewed by Aryan on Nov 9Rating: این روزها قیمت اغلب خودروهای خارجی مدل ۲۰۱۱ با نرخ فروش برخی از واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران برابر شده است، اما در همین حال برخی از متقاضیان در بازار مسکن ترجیح می‌دهند مستاجر باقی بمانند، اما صاحب…

  مقایسه جالب ماشین های خارجی ۲۰۱۱ با قیمت خانه در تهرانReviewed by Aryan on Nov 9Rating:

  این روزها قیمت اغلب خودروهای خارجی مدل ۲۰۱۱ با نرخ فروش برخی از واحدهای مسکونی در مناطق مختلف تهران برابر شده است، اما در همین حال برخی از متقاضیان در بازار مسکن ترجیح می‌دهند مستاجر باقی بمانند، اما صاحب خودرویی باشند که ارزش آن مشابه قیمت یک واحد مسکونی است.

  در ادامه مقایسه تعدادی از خودروهای مدل ۲۰۱۱ با قیمت مسکن در تهران آمده است.

  لکسوس مدل ۲۰۱۱

  در حال حاضر قیمت یک دستگاه لکسوس مدل ۲۰۱۱، صفر کیلومتر برابر است با قیمت یک واحد مسکونی ۶۸ متری در خیابان شقایق جنوبی واقع در بلوار فردوس؛ چراکه ارزش این دو کالا از سوی دو فروشنده 150 میلیون تومان اعلام شده است. این واحد مسکونی ۷ سال ساخت و از امکانات پارکینگ، انباری، بالکن و آسانسور نیز بهره‌مند است، همچنین این واحد ۶۸ متر مربعی از 12 میلیون تومان وام برخوردار است.

  لندکروزر

  از سوی دیگر نرخ پیشنهادی فروش یک واحد مسکونی ۵۶ متری در منطقه پونک، مشابه با قیمت فروش یک دستگاه خودروی لندکروزر ۲۰۱۱ است زیرا 128 میلیون تومان نرخ فروش این مدل تویوتا و واحد مسکونی مذکور در خیابان سردار جنگل است. پارکینگ و انباری تنها امکانات این واحد مسکونی ۵۶ متری است و اگرچه ۱۳ سال از عمر بنای آن می‌گذرد، اما داخل آن بازسازی شده است.

  گرندویتارا

  مالکان خودروی گرند ویتارای مدل ۲۰۱۱ می‌توانند با فروش خودروی خود صاحب واحدی ۳۵ متری در جنوب تهران شوند. قیمت فعلی این خودروی صفر کیلومتر 56 میلیون تومان اعلام شده است که این نرخ پیشنهادی برابر است با قیمت فروش یک واحد مسکونی ۳۵ متری در خیابان هفت چنار. این واحد ۲ سال ساخت و از پارکینگ و پاسیو هم بهره‌مند است.

  جنسیس مدل ۲۰۱۱

  هم اکنون قیمت خودروی جنسیس مدل ۲۰۱۱، 94 میلیون تومان است و از طرف دیگر نرخ فروش یک واحد مسکونی ۵۴ متر مربعی، ۷ سال ساخت در منطقه تهران نو محدوده فلکه لوزی هم 94 میلیون تومان پیشنهاد شده است پس شواهد بیانگر این مساله است که ارزش این واحد و این مدل خودرو با یکدیگر یکسان است.

  پورشه مدل ۲۰۱۱

  ارزش پورشه مدل ۲۰۱۱ هم مشابه ارزش واحدی نوساز در خیابان ستارخان است زیرا این واحد مسکونی عرضه شده به بازار مسکن منطقه ستارخان ۱۰۰ متر مربع و نوساز است که پارکینگ، انباری، آسانسور و بالکن شامل امکاناتش می‌شود و نرخ تعیین شده برای فروش این واحد و ارزش‌گذاری پورشه صفر کیلومتر، 250 میلیون تومان است.

  بی‌ام و مدل ۲۰۱۱

  روز گذشته در بازار مسکن منطقه نیاوران یک واحد مسکونی ۶۰ متری، ۲ سال ساخت برای فروش عرضه شده بود که مالک امکانات این واحد را پارکینگ، انباری، آسانسور، استخر، سونا و جکوزی عنوان کرده است. در همین حال قیمت فروش یک دستگاه خودرو بی‌ام و مدل ۲۰۱۱ نیز 270 میلیون تومان اعلام شده بود که نرخ این خودرو و این واحد مسکونی با یکدیگر برابر است.

  ماکسیما اتومات

  علاوه براین 44 میلیون و 400 هزار تومان در حال حاضر هم قیمت یک ماکسیمای دنده اتومات است هم نرخ یک واحد مسکونی ۴۷ متری واقع در خیابان بوستان سعدی.

  موهاوی

  در لیست قیمت فروش خودروهای مدل ۲۰۱۱، هم اکنون قیمت فروش موهاوی، 83 میلیون تومان اعلام شده است که این قیمت در بازار مسکن معادل نرخ فروش یک واحد مسکونی ۶۱ متری در خیابان پیروزی است که عمر آن ۷ سال و از آسانسور و انباری نیز برخوردار است.

  مورانو مدل ۲۰۱۱

  در حوالی خیابان جمالزاده یعنی خیابان والعصر یک واحد مسکونی قدیمی‌ساز (۲۰ ساله) ۷۶ متری، 83 میلیون تومان از سوی مالک برای فروش قیمت‌گذاری شده است که این قیمت با نرخ مورانو مدل ۲۰۱۱، برابری می‌کند.

  اوریون

  یکی دیگر از مدل‌های ۲۰۱۱ خودروی تویوتا یعنی اوریون به میزان 72 میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است که این قیمت با نرخ فروش یک واحد ۶۵ متری در خیابان آزادی همخوانی دارد؛ چراکه فروشنده قیمت واحد مذکور را 72 میلیون تومان تعیین کرده است البته این واحد فروشی، ۱۷ سال ساخت است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.