• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » با خط ایرانسل از این بعد صدقه بدهید !
  کد خبر : 9960

  با خط ایرانسل از این بعد صدقه بدهید !

  با خط ایرانسل از این بعد صدقه بدهید !Reviewed by Aryan on Aug 2Rating: پرداخت کمکهای نقدی و صدقات مشترکان ایرانسل از طریق موبایل به کمیته امداد امام خمینی (ره) در آستانه حلول ماه مبارک رمضان و با مشارکت ایرانسل و کمیته امداد ممکن شد. به گزارش خبرگزاری مهر، ایرانسل در راستای انجام مسئولیت های…

  با خط ایرانسل از این بعد صدقه بدهید !Reviewed by Aryan on Aug 2Rating:
  پرداخت کمکهای نقدی و صدقات مشترکان ایرانسل از طریق موبایل به کمیته امداد امام خمینی (ره) در آستانه حلول ماه مبارک رمضان و با مشارکت ایرانسل و کمیته امداد ممکن شد.
  به گزارش خبرگزاری مهر، ایرانسل در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود، بستر لازم را برای این حرکت خیرخواهانه فراهم ساخته تا مشترکان به آسانی، در هر لحظه و هر کجا کمک های نقدی خود را از طریق گوشی موبایل به نیازمندان اهدا کنند.

  با امضای این قرارداد همکاری، فصل جدیدی از فعالیت های مشارکتی کمیته امداد در جهت جذب منابع و کمک های مردمی آغاز شد.
  کد کوتاه اصلی 8133 برای این سرویس در نظر گرفته شده که مشترکان ایرانسل می‌توانند با ارسال پیام کوتاه رایگان و مشخص کردن رقم مورد‌نظر خود برای اهدا به کمیته امداد امام خمینی (ره)، کمک‌های خود را به این نهاد اهدا کنند.
  ایرانسل تمامی هزینه‌های اجرای این طرح را برعهده گرفته و این سامانه کاملا براساس نیات خیرخواهانه و ایفای بخشی از مسئولیت اجتماعی ایرانسل راه‌اندازی شده است.
  با ارسال پیام کوتاه به شماره 8133، پیام کوتاهی برای تائید مبلغی که مشترکان در نظر دارند به کمیته امداد کمک کنند، به طور خودکار برای آنها ارسال می‌شود که پس از تائید نهایی از سوی مشترک، این مبلغ از میزان شارژ مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری کسر و به صورتحساب مشترکان سیم‌کارت‌های دائمی اضافه می‌شود.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • منتقد

   راه جدید برای پول گرفتن
   بابا صدقه دادن مگه مسخره بازیه با موبایل صدقه بدی؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.