• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » احتمال نامزدی همسر اوباما برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲
  کد خبر : 9883

  احتمال نامزدی همسر اوباما برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲

  احتمال نامزدی همسر اوباما برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲Reviewed by Aryan on Jul 30Rating: برنا به نقل از سایت روزنامه الیوم السابع چاپ مصر نوشت: براساس تازه ترین نظرسنجی در آمریکا در پی از سرگیری تبلیغات برای مبارزه با چاقی با هدف مبارزه با چاق کودکان از سوی میشل اوباما، همسر رییس جمهوری آمریکا…

  احتمال نامزدی همسر اوباما برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲Reviewed by Aryan on Jul 30Rating:

  www.iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  برنا به نقل از سایت روزنامه الیوم السابع چاپ مصر نوشت: براساس تازه ترین نظرسنجی در آمریکا در پی از سرگیری تبلیغات برای مبارزه با چاقی با هدف مبارزه با چاق کودکان از سوی میشل اوباما، همسر رییس جمهوری آمریکا حمایت‌ها از وی به ۷۰ درصد رسیده است که موجب شده گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال نامزدی وی برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۲ و رقابت با باراک اوباما همسرش افزایش یابد.

  این در حالی است که بانوی اول آمریکا شدیدا این گمانه‌زنی‌ها را رد کرده است. در حالیکه حمایت‌ها از باراک اوباما در پی شکست وی در قانع کردن کنگره به موافقت با طرحش برای پایان دادن به سقف بدی‌های این کشور به ۴۳ درصد کاهش یافته است.

  در این راستا، اوباما اعتراف کرده است که شدیدا نسبت به همسرش حساس است و از فکر این که مسائل جهانی موجب کم شدن توجه همسرش به من شود، بسیار عصبانی می‌شود!

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.