• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تومان ازپارسي در نظر سنجی جلو زد !
  کد خبر : 9829

  تومان ازپارسي در نظر سنجی جلو زد !

  تومان ازپارسي در نظر سنجی جلو زد !Reviewed by Aryan on Jul 28Rating: نتایج نظرسنجی اینترنتی بانک مرکزی برای واحد پول ملی کشور تاکنون که نظر بیش از 27 هزار نظر به ثبت رسیده است، از پیشتاز شدن تومان برای واحد پول اصلی ملی کشور حکایت دارد. از 25 تیرماه تا امروز ششم مردادماه نظرات…

  تومان ازپارسي در نظر سنجی جلو زد !Reviewed by Aryan on Jul 28Rating:
  نتایج نظرسنجی اینترنتی بانک مرکزی برای واحد پول ملی کشور تاکنون که نظر بیش از 27 هزار نظر به ثبت رسیده است، از پیشتاز شدن تومان برای واحد پول اصلی ملی کشور حکایت دارد.

  از 25 تیرماه تا امروز ششم مردادماه نظرات بیش از 27 هزار نظر درباره اصلاح نظام پولی در سامانه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به ثبت رسیده است، البته کل مراجعات برای اصلاح واحد پول ملی تاکنون بیش از 381 هزار مورد بوده است.

  براین اساس، تعداد موافقان با پیشنهاد تومان برای واحد پول اصلی ملی که در روزهای اخیر به شدت افزایش یافته بود، سرانجام با عبور از پیشنهاد پارسی، برای واحد پول ملی اصلی پیشتاز شده است.

  این نظرسنجی اینترنتی نشان می دهد تاکنون 43 درصد شرکت کنندگان به پیشنهاد تومان برای واحد پول اصلی ملی رای داده اند، در همین حال 42 درصد پیشنهاد پارسی را برگزیده اند.

  براساس این نظرسنجی، تاکنون 9 درصد به پیشنهاد «دریک» ، یک درصد به پیشنهاد ریال و 3 درصد هم به هیچ کدام از این چهار گزینه رای نداده اند.

  پس از این چهار گزینه، پیشنهادهای در (مروارید)، زر، آریا، دارا، عباسی، ایران، مهر، اشرفی، کیان، فجر، نور، تات و جم برای واحد پول ملی کشور قرار گرفته اند.

  این نظرسنجی نشان می دهد تاکنون 35 درصد شرکت کنندگان به پیشنهاد «دریک» برای واحد پول فرعی ملی رای داده اند، در همین حال 23 درصد به پیشنهاد ریال، 17 درصد به پیشنهاد تومان، 14 درصد به پیشنهاد پارسی و 8 درصد برای سایر گزینه ها را انتخاب کرده اند.

  پس از چهار گزینه مورد اشاره، بهار، سیم، نیک، خلیج فارس، امامی، دانا، سینا، قران، رجا، خاتم، کوشا، کوروش و پردیس برای واحد پول فرعی ملی کشور پیشنهاد شده اند.

  در همین حال، تاکنون 55 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی با حذف چهار صفر پول ملی، 24 درصد با حذف سه صفر پول ملی، 8 درصد با حذف یک صفر پول ملی، 5 درصد با حذف 2 صفر پول ملی و 6 درصد به سایر گزینه ها موافق بوده اند.

  برای شرکت در نظر سنجی اینجا کلیک کنید  

   

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • mahsa

   مرسي مظلوم ازحمايتي كه از اذريهاي خوش زبانمون كردي. ياشاسين مظلوم :-bd

  • مظلوم

   فکر میکنید مشکل ما نام پوله.خیر مشکل ما بزرگتر از این حرفهاست مشکل ما پان فارس ها هستند که سعی دارند زبان ملت ترک را از بین ببرند همواره این ملت بزرگ را توهین و تحقیر کرده و نادیده گرفته اند بطوریکه حتی حاضر نیستند در چارچوب قانون به آنها آزادی بدهند شما بهتر میدانید اصل 15 قانون اساسی چیست که هنوز بعد از گذشت سالها از انقلاب اسلامی هنوز اجازه نداده اند این قانون اجرا بشود ملت ترک از حقوق اولیه انسانی یعنی خواندن ونوشتن به زبان مادری محروم هستند و البته سایر اقوام ایرانی هم از این حق محروم هستند با این وضع رخ دادن انقلابی جدید دور از انتظار نیست

  • alex

   تمام این نظرسنجی دروغی بیش نیست. اول پارسی رو انداختن جلو حالا تومان رو زرتی کسیدن جلو تر از اون. همش دروغ دروغ دروغ.

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.