• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دکوراسیون » استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون
  کد خبر : 97519

  استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیون

  استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیونReviewed by Farnaz on Nov 9Rating: دکوراسیون مشکی     </ بسیاری از افراد رنگ مشکی را دلگیر و کسل کننده می دانند و معتقدند استفاده از این رنگ در دکوراسیون، باعث کوچک به نظر رسیدن فضا می شود. اما کارشناسان «منزل» معتقدند رنگ سیاه به دلیل عمق و نفوذ بسیار…

  استفاده از رنگ مشکی در دکوراسیونReviewed by Farnaz on Nov 9Rating:

  دکوراسیون مشکی    

  </ www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  بسیاری از افراد رنگ مشکی را دلگیر و کسل کننده می دانند و معتقدند استفاده از این رنگ در دکوراسیون، باعث کوچک به نظر رسیدن فضا می شود. اما کارشناسان «منزل» معتقدند رنگ سیاه به دلیل عمق و نفوذ بسیار بالا، جذابیت منحصر به فردی در دکوراسیون ایجاد می کند؛ به شرط آنکه به میزان کافی و با طرح قبلی از این رنگ استفاده کنید.

   ● ترکیب الگوها روی زمینه مشکی
  در این تصویر نمونه هایی از پارچه های رو کوسنی دیده می شود که در آنها الگوهای زیبایی با رنگ های روشن و شاد و با مقیاس های متنوع روی زمینه ای ساده و به رنگ مشکی قرار گرفته است و همین زمینه مشکی سبب شده تا این طرح ها و الگوها بسیار برجسته و چشم گیر خودنمایی کنند.

   ● نصب تابلوهای دراماتیک به دیوار
  در این تصویر مشاهده می کنید که چگونه نصب تابلوهای هنری زیبا با زمینه مشکی روی این دیوار که به رنگ صورتی دودی رنگ آمیزی شده، حال وهوای فضا را دگرگون و جذاب کرده است. همچنین قرار دادن کوسن هایی با طرح های شاد، تیرگی رنگ این کاناپه را تعدیل و تلطیف کرده است.

   ● پرده های مشکی با طرح های رنگارنگ
  در این تصویر رنگ بندی طرح های روی پرده، به خوبی با دیگر رنگ های موجود در این دکوراسیون هماهنگ شده است. رنگ های مهم و اصلی طرح های پرده را می توانید در جای جای دکوراسیون این فضا مشاهده کنید. یکی از دلایلی که سبب شده تا این ویژگی بارزتر و برجسته احساس شود، زمینه تیره و مشکی پرده هاست. این کار حال وهوایی غیررسمی و راحت را به این فضای غذاخوری بخشیده است.

   ● بازی با قاب بندی (ایجاد پانل های متعدد )
  از این تکنیک خلاقانه و ابتکاری می توانید برای ایجاد یک کاغذ دیواری خاص و منحصر به فرد که دارای مجموعه ای از پانل ها با طرح های مختلف است استفاده کنید و جلوه ای بسیار قوی به فضا ببخشید. این اقدام به خصوص در فضای مطالعه نتیجه خوبی می دهد.

   ● انتخاب رنگ مشکی برای اتاق خواب
  اگرچه انتخاب رنگ مشکی برای اتاق خواب کاری غیرعادی است؛ اما این انتخاب جسورانه در کنار رنگ های تند و متضاد می تواند جلوه ای بی بدیل و جذاب برای دکوراسیون یک اتاق خواب زنانه ایجاد کند.

   ● خلق دیوار اصلی برای سرویس بهداشتی
  انتخاب یک کاغذ دیواری طرح دار با زمینه مشکی برای پوشش یک دیوار سرویس بهداشتی می تواند دکوراسیون سرویس بهداشتی شما را بسیار قوی و خاص کند. در این صورت می توانید عناصر و تجهیزات سفید رنگ مخصوص سرویس بهداشتی را با این دیوار هماهنگ کنید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.