• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » احترام به وقت نماز در باشگاه اسپانیایی
  کد خبر : 9720

  احترام به وقت نماز در باشگاه اسپانیایی

  احترام به وقت نماز در باشگاه اسپانیایی Reviewed by Aryan on Jul 26Rating: بسيار پيش آمده است كه در كشور اسلامي ايران فوتبال و ورزش بر پخش اذان مقدم شده است. اين مسئله بغير آن است كه بازيكنان فرصت نماز خواندن را از دست مي دهند! به گزارش سات خبري “دنيا الوطن” مدير فني باشگاه…

  احترام به وقت نماز در باشگاه اسپانیایی Reviewed by Aryan on Jul 26Rating:

  بسيار پيش آمده است كه در كشور اسلامي ايران فوتبال و ورزش بر پخش اذان مقدم شده است. اين مسئله بغير آن است كه بازيكنان فرصت نماز خواندن را از دست مي دهند!

  به گزارش سات خبري “دنيا الوطن” مدير فني باشگاه “سويا” تمرينات اين تيم را طوري ترتيب ديده است كه با وقت نماز دو بازيكن مسلمان اين باشگاه تداخل پيدا نكند.

  مدير فني باشگاه، تمرينات را در ۵ روز هفته به صورت صبح و عصر تدارك ديده است به طوري كه با زمان اذان ظهر و مغرب تداخلي پيش نيايد.

  گفتني است كه اين باشگاه دو بازيكن مسلمان به نام هاي ” عمر كانوته” و ” محمود دابو” دارد كه البته “كاتونه” پيش از اين هم با پوشيدن لباس فلسطين در بازي هاي تيم، شهرت جهاني پيدا كرده بود.

  مسئله قابل تأمل در اين جا اين است كه چه طور مي شود يك باشگاه اسپانيايي تمرينات تيم خود را با زمان عبادت دو بازيكن مسلمان خود تنظيم مي كند اما مسئولين ورزش ما حتماً بايد بازي ها را وسط پخش اذان تدارك ببينند؟!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • سارا

   اگه در هر کشوری اخلاق و احترام به عقاید و مذاهب دیگران نهادینه بشه حتما نتیجه همینه.چیز تعجب آوری نیست!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.