• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانشگاه » ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ شروع شد
  کد خبر : 96089

  ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ شروع شد

  ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ شروع شدReviewed by Aryan on Nov 8Rating: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ از امروز آغاز شد و تا ۲۵ آبان‌ماه به صورت اینترنتی ادامه دارد. دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ به اضافه امکان خرید اینترنتی کارت اعتباری این آزمون در حال حاضر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور…

  ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ شروع شدReviewed by Aryan on Nov 8Rating:

  ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ از امروز آغاز شد و تا ۲۵ آبان‌ماه به صورت اینترنتی ادامه دارد.

  دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ به اضافه امکان خرید اینترنتی کارت اعتباری این آزمون در حال حاضر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد.

  داوطلبان این آزمون می‌توانند به دو شیوه ثبت‌نام کنند. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org، دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام، پرداخت ۱۴۳٬۰۰۰ ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کد رشته امتحانی به صورت اینترنتی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

  در روش دوم ثبت‌نام، داوطلبان باید با مراجعه به باجه‌های پستی برای خرید کارت اعتباری دارای شماره پرونده و رمز ورود، به منظور ورود به سیستم نرم‌افزاری ثبت‌نام اینترنتی و یک جلد دفترچه راهنمای ثبت‌نام، جمعاً به مبلغ ۱۵۰٬۵۰۰ ریال اقدام کنند، داوطلبان باید پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما اگر واجد شرایط شرکت در آزمون باشند مدارک لازم را تهیه و نسبت به تکمیل پیش‌نویس تقاضانامه اقدام کنند.

  ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد فقط به صورت اینترنتی است و داوطلبانی که علاوه بر رشته انتخابی یا امتحانی اصلی‌(رشته اول) علاقه‌مند به انتخاب یکی از ۶۴ کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم هستند باید برای رشته امتحانی دوم یک کارت اعتباری دیگر دارای شماره پرونده و رمز ورود به منظور ورود به سیستم نرم افزاری ثبت‌نام اینترنتی، به مبلغ ۱۴۳٬۰۰۰ ریال علاوه بر کارت اعتباری اول خریداری کنند.

  داوطلبانی که علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی هستند نیز علاوه بر پرداخت مبالغ ثبت‌نام ۴۶٬۰۰۰ ریال دیگر باید پرداخت کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.