• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اختراعات جدید » مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس)
  کد خبر : 960

  مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس)

  مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس) Reviewed by Aryan on Mar 19Rating: شركت مايكروسافت كه بزرگترين توليدكننده نرم‌افزار در جهان محسوب مي‌شود، صفحه‌كليد جديدي طراحي كرده كه مي‌تواند اين شركت را در حوزه سخت‌افزار نيز به موفقيت برساند. اين صفحه‌كليد كه هم‌اكنون مدل مفهومي آن توليد شده Optimus Maximus نام دارد و شامل يك صفحه…

  مايكروسافت و صفحه‌كليد هوشمند لمسي (+عکس) Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:

  شركت مايكروسافت كه بزرگترين توليدكننده نرم‌افزار در جهان محسوب مي‌شود، صفحه‌كليد جديدي طراحي كرده كه مي‌تواند اين شركت را در حوزه سخت‌افزار نيز به موفقيت برساند.

  اين صفحه‌كليد كه هم‌اكنون مدل مفهومي آن توليد شده Optimus Maximus نام دارد و شامل يك صفحه بزرگ لمسي مبتني بر فناوري LED مي‌شود كه كاربر مي‌تواند روي اين صفحه كليه امكانات صفحه‌كليدهاي معمولي را در اختيار داشته باشد.

  اين صفحه بزرگ هوشمند به گونه‌اي طراحي شده است كه بر اساس نياز كاربر، كليدهاي آن قابل تغيير است و مي‌تواند براي استفاده از برنامه‌هاي مختلف كليدهاي كاربردي متفاوت را روي آن تعبيه كرد.

  دكمه‌هاي اين صفحه‌كليد هوشمند به گونه‌اي طراحي شده‌اند كه مي‌توانند فاصله قرار گرفتن انگشتان كاربر و ميزان فشار هر يك از آن‌ها روي صفحه را تشخيص دهند تا بر اساس آن بهترين خدمات را در اختيار او بگذارند و امكان تايپ متن‌هاي طولاني را آسان كنند.

  اين صفحه‌كليد با انواع رايانه‌هاي شخصي سازگاري دارد و مايكروسافت هنوز تاريخ دقيقي را براي توليد انبوه آن اعلام نكرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.