• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » هـوا و فضـــا ( نجوم ) » تماس اوباما با ایستگاه فضایی برای سفارش پیتزا!
  کد خبر : 9495

  تماس اوباما با ایستگاه فضایی برای سفارش پیتزا!

  تماس اوباما با ایستگاه فضایی برای سفارش پیتزا!Reviewed by Aryan on Jul 18Rating: باراک اوباما در یک تماس تلفنی به ایستگاه فضایی بین المللی به فضانوردان گفت: می خواستم پیتزا سفارش بدهم. فکر نمی کردم شماره فضا را گرفته باشم. به گزارش خبرگزاری مهر، 4 فضانورد شاتل آتلانتیس و 6 فضانورد ایستگاه فضایی بین المللی صبح خود…

  تماس اوباما با ایستگاه فضایی برای سفارش پیتزا!Reviewed by Aryan on Jul 18Rating:
  باراک اوباما در یک تماس تلفنی به ایستگاه فضایی بین المللی به فضانوردان گفت: می خواستم پیتزا سفارش بدهم. فکر نمی کردم شماره فضا را گرفته باشم.
  به گزارش خبرگزاری مهر، 4 فضانورد شاتل آتلانتیس و 6 فضانورد ایستگاه فضایی بین المللی صبح خود را با دو تماس تلفنی عجیب از زمین آغاز کردند.

  این فضانوردان که تمام شب را به دلیل به دلیل عملکرد بد یکی از پنج رایانه اصلی ایستگاه فضایی نخوابیده بودند، اولین تماس را از”پل مک کارتنی”، از اعضای سابق گروه موسیقی “بیتل ها” در ساعت 4:59 دقیقه بامداد دریافت کردند.

  “پل مک کارتنی” به آنها گفت: “صبح بخیر بچه ها، وقت بیدار شدن است!”

  سپس در پایان صبح، رئیس جمهور آمریکا از کاخ سفید به آنها زنگ زد و گفت: “برای سفارش یک پیتزا زنگ زدم. فکر نمی کردم که خودم را در فضا پیدا کنم.”

   

  اوباما پس از این شوخی با لحن جدی تری ادامه داد: “همچنین می خواستم به شما بگویم که این ماموریت به منزله آخرین پرواز برنامه شاتل فضایی و آغاز یک برنامه جدید است.”

  براساس گزارش خبرگزاری فرانسه، گفتگوی میان اوباما و فضانوردان که به طور مستقیم از تلویزیون ناسا پخش می شد پانزده دقیقه به طول انجامید.

  رئیس جمهور آمریکا در این گفتگو تاکید کرد: “تیمهایی مثل شما به عمل کردن ایستگاه فضایی در سالهای پیش رو ادامه خواهند داد درحالی که من به ناسا ماموریت جدید و بلند پروازانه توسعه فناوریها و سیستمهای فضایی لازم برای ورود انسان به مریخ را محول کرده ام.”

  وی افزود: “ناسا به پیشروی در مرزهای اکتشافات و پروازهای فضایی انسان در عصر پسا- شاتل ادامه خواهد داد. کاخ سفید برنامه اعزام فضانوردان به سیارکهای نزدیک به زمین تا سال 2025 و رسیدن به مریخ و قمرهایش تا سال 2030 را در دستور کار دارد.”

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.