• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سیاست چه بلایی بر سر آنگلا مرکل اورده است ! + عکس
  کد خبر : 931007

  سیاست چه بلایی بر سر آنگلا مرکل اورده است ! + عکس

  سیاست چه بلایی بر سر آنگلا مرکل اورده است ! + عکسReviewed by Aryan on Dec 4Rating: به نقل از مهر، 12 سال پیش زمانی که “آنگلا مرکل” به عنوان رهبر جدید حزب دموکرات مسیحی آلمان انتخاب شد، کسی گمان نمی کرد حضور در عرصه قدرت چنین تاثیری بر چهره وی داشته باشد.   در سال 2001…

  سیاست چه بلایی بر سر آنگلا مرکل اورده است ! + عکسReviewed by Aryan on Dec 4Rating:

  به نقل از مهر، 12 سال پیش زمانی که “آنگلا مرکل” به عنوان رهبر جدید حزب دموکرات مسیحی آلمان انتخاب شد، کسی گمان نمی کرد حضور در عرصه قدرت چنین تاثیری بر چهره وی داشته باشد. 
   
   در سال 2001 زمانی که حزب اتحادیه دموکرات مسیحی آلمان (CDU) دچار بحران سیاسی شده بود انتخاب “آنگلا مرکل” سیاستمدار خوش نامی که سابقه فعالیت سیاسی در آلمان شرقی را داشت، اعضای این اتحادیه را برای بقا در عرصه سیاسی آلمان امیدوار کرد. 
   
   http://upload.iranvij.ir/images_aban91/07379210318020329283.jpg
   مرکل در زمان انتخاب به ریاست CDU سال 2001 
   
  حضور مرکل در راس اتحادیه دموکرات مسیحی و جلب مجدد اعتماد رای دهندگان موجب شد این حزب به عنوان یک اپوزیسیون قدرتمند در دوران صدراعظمی “گرهارد شرودر” ظاهر شود. این سیاستمدار زن با چهره و ظاهر ساده ای که داشت رفته رفته محبوبیت بیشتری در بین آلمانی ها بدست آورد تا اینکه در انتخابات سال 2005 نامزد صدراعظمی شد. 
   

  انتخاب به عنوان نخستین صدراعظم زن تاریخ آلمان، سال 2005 
   
  به دست گرفتن سکان هدایت آلمان توسط یک زن در سال 2005 اتفاق مهمی در تاریخ این کشور به شمار می رود. مرکل از این تاریخ به بعد قدرتمندترین فرد آلمان لقب گرفت. وی با اجرای سیاستهای قاطعانه و نقش آفرینی در بحران های منطقه ای این قدرت را بیش از پیش به رخ رقبایش کشید. 
   
   http://www.jahannews.com/images/docs/files/000258/nf00258511-2.jpg
  مرکل 2012 همچنان امیدوار به ادامه صدراعظمی برای یک دوره دیگر 
   
  با گذشت 12 سال از رهبری حزب CDU، مرکل همچنان طرفداران زیادی در این حزب دارد، به طوری که پیش بینی می شود وی در انتخابات درون حزبی که امروز در هانوفر برگزار می شود برای یک دوره دیگر این سمت را به دست آورد. گمانه زنی ها همچنین حاکی است وی بار دیگر در انتخابات صدراعظمی که پاییز آینده برگزار خواهد شد، پیروز میدان می شود. 
   
   
   
  هفت سال از حضور مرکل در صدراعظمی آلمان می گذرد. در این مدت وی از سیاستمداری با چهره آرام به زنی قدرتمند در عرصه سیاست جهان تبدیل شده است. تغییری که در چهره مرکل طی این مدت ایجاد شده، به خوبی گویای این مسئله است. 
   
    در عین حال نظرسنجی نشریاتی مانند فوربس تاکیدی مجدد بر این مدعا است. بر این اساس قویترین زن جهان در سال 2012 کسی جز “آنگلا مرکل” صدراعظم آلمان نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.