• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » قذافی جسد ˈمنصور الکیخیاˈ را 19 سال در یخچال نگه داشته بود !!
  کد خبر : 927834

  قذافی جسد ˈمنصور الکیخیاˈ را 19 سال در یخچال نگه داشته بود !!

  قذافی جسد ˈمنصور الکیخیاˈ را 19 سال در یخچال نگه داشته بود !!Reviewed by Farnaz on Dec 2Rating: قذافی جسد مخالف خود را 19 سال در یخچال نگه داشته بود جسد ˈمنصور الکیخیاˈ مخالف سرسخت رژیم ˈمعمر قذافیˈ دیکتاتور سابق لیبی که 19 سال پس از ناپدید شدن وی در سردخانه ویلایی که زمانی به…

  قذافی جسد ˈمنصور الکیخیاˈ را 19 سال در یخچال نگه داشته بود !!Reviewed by Farnaz on Dec 2Rating:

  قذافی جسد مخالف خود را 19 سال در یخچال نگه داشته بود

  جسد ˈمنصور الکیخیاˈ مخالف سرسخت رژیم ˈمعمر قذافیˈ دیکتاتور سابق لیبی که 19 سال پس از ناپدید شدن وی در سردخانه ویلایی که زمانی به عنوان مقر اطلاعاتی معمر قذافی مورد استفاده قرار می گرفت، پیدا شد، روز دوشنبه به خاک سپرده می شود.

  جسد ˈمنصور الکیخیاˈ مخالف سرسخت رژیم ˈمعمر قذافیˈ دیکتاتور سابق لیبی که 19 سال پس از ناپدید شدن وی در سردخانه ای پیدا شد، روز دوشنبه به خاک سپرده می شود.

  به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، ˈمحمود الکیخیاˈ برادر منصور گفت که وی در شهر بنغازی زادگاهش دفن می شود.

  جسد منصور اواسط ماه اکتبر (اواخر مهر ماه) در سردخانه ویلایی که زمانی به عنوان مقر اطلاعاتی معمر قذافی مورد استفاده قرار می گرفت، پیدا شد.

  برادر منصور گفت که وی ˈدر سال 1993 توسط رژیم سابق لیبی در قاهره ربوده شدˈ و جسدش در سردخانه ای داخل این ویلا در طرابلس پیدا شد.

  محمود الکیخیا خاطر نشان کرد که آزمایش دی ان ای از جسد منصور با نمونه دی ان ای برادران و پسرانش همخوانی دارد. وی همچنین گفت که ˈعبدالله السنوسیˈ رییس سازمان اطلاعات رژیم قذافی که در حال حاضر در حبس مقامات جدید لیبی است، ربوده شدن این مخالف لیبیایی را تصدیق و محل نگهداری جسد وی را فاش کرد. قرار است علت مرگ منصور الکیخیا در یک گزارش پزشکی توضیح داده شود.

  وزارت امور خارجه لیبی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که حاکمان جدید این کشور روز یکشنبه مراسمی برای ادای احترام به الکیخیا برگزار می کنند.

   

  عصر ایران

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.