• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » جنگ نرم » تشکیل قرارگاه جنگ نرم در ستاد کل نیروهای مسلح
  کد خبر : 926313

  تشکیل قرارگاه جنگ نرم در ستاد کل نیروهای مسلح

  تشکیل قرارگاه جنگ نرم در ستاد کل نیروهای مسلحReviewed by Aryan on Dec 1Rating: فارس: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تشکیل قرارگاه جنگ نرم در این ستاد گفت: اندیشمندان کمک کنند تا این قرارگاه که از پشتوانه نظری قابل توجه برخوردار است شکل عملیاتی به خود بگیرد و حضور خود را در…

  تشکیل قرارگاه جنگ نرم در ستاد کل نیروهای مسلحReviewed by Aryan on Dec 1Rating:


  فارس: معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به تشکیل قرارگاه جنگ نرم در این ستاد گفت: اندیشمندان کمک کنند تا این قرارگاه که از پشتوانه نظری قابل توجه برخوردار است شکل عملیاتی به خود بگیرد و حضور خود را در صحنه نشان دهد.

  سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در نخستین همایش گردان های سایبری بسیج رسانه ملی افزود: در عرصه جنگ نرم باید به سرعت خود را دریابیم و ساماندهی لازم را در این عرصه ایجاد کنیم.

  سردار جزایری با اشاره به اینکه نیاز به تحرکات قرارگاهی در عرصه جنگ نرم داریم گفت: صدها اتاق فکر آمریکایی، جمهوری اسلامی ایران را به عنوان حریف اصلی خود رصد و براساس آن سامانه های خود را هدایت می کنند.

  وی گفت: دشمن در دشمنی خود کاملا جدی است، بنابراین ما هم باید چنین فضایی را در مقابله با دشمن بوجود آوریم و بپذیریم که دشمن سالها در این عرصه از ما جلوتر است و امکانات بیشتری دارد اما انگیزه ما را ندارد که اگر همین انگیزه ها را هدایت کنیم بعید است دشمن بر ما غلبه کند.

  معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به لزوم شناخت دشمن در عرصه های مختلف گفت: در عرصه های مدیریتی دشمن تلاش می کند ایران بر فضای سایبر تسلط لازم را پیدا نکند و در راهبردهای سیاسی نیز دشمن سعی می کند با مباحثی مانند اعتبارزدایی، بحران آفرینی های سیاسی و انبوه سازی اتهامات به منظور تعارض سازی موضوع سازی کند.

  جزایری گفت: در موضوع علم و فناوری دشمن سعی می کند از دسترسی ارزان و آسان به اطلاعات علمی و پژوهشی نو و بدیع جلوگیری کند و از ایجاد زیرساخت های مطمئن در امر سایبری ممانعت کند اما در مقابل ارتباط ، جذب و مهاجرت نخبگان و همچنین نفوذ فناوری های دسته چندم به ایران را آسان کند.

  معاون ستاد کل نیروهای مسلح افزود: دشمن با جذاب سازی و ارائه سبک زندگی و تربیت غربی، محصورسازی علمی و آموزشی، ترویج رفتارهای اجتماعی غربی و تولید ناهنجاری های اعتقادی و ارزشی راهبردهای خود را در جنگ نرم محقق می کند.

  سردار جزایری در بیان ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران در عرصه مقابله با جنگ نرم دشمن گفت: دارای گفتمان صلح و عدالت هستیم و آموزه های انقلابی و اسلامی ما منبع عظیم و سرمایه ای است که چنانچه در فرآیندی منطقی به قدرتی نرم تبدیل شود بسیاری از تبلیغات و فرهنگ سازی های دشمن را تحت تأثیر خود قرار خواهد داد.

  نخستین همایش گردان های سایبری بسیج رسانه ملی امروز در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • مرتضی خاکپور

   دولتهای متخاصم و خارج نشینان همه به براندازی داخلی امید و دل بسته اند و این گروه های داخلی اگر برانداز هم نباشند ؟! قصد تصرف همه ارکان قدرت را دارند از هر طریقی . آشوب و بلوا و غوغا درست کردن را دارن ؟! بیچاره ملتی که خودش را قربانی این آشوب گران می کنند

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.