• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » ثبت نام برای آرم طرح ترافیک سال 91 شروع شد
  کد خبر : 92307

  ثبت نام برای آرم طرح ترافیک سال 91 شروع شد

  ثبت نام برای آرم طرح ترافیک سال 91 شروع شدReviewed by Aryan on Nov 7Rating: معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام آرم طرح ترافيك سال 91 از امروز يكشنبه 15 آبان تا پايان آبان‌ماه خبر داد و گفت: تمامي اشخاص حقيقي ، حقوقی ، خبرنگاران و شرکتها و سازمانهایی…

  ثبت نام برای آرم طرح ترافیک سال 91 شروع شدReviewed by Aryan on Nov 7Rating:

  معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام آرم طرح ترافيك سال 91 از امروز يكشنبه 15 آبان تا پايان آبان‌ماه خبر داد و گفت: تمامي اشخاص حقيقي ، حقوقی ، خبرنگاران و شرکتها و سازمانهایی که سهمیه مشخصی ندارند و متقاضی ورود به محدوده طرح ترافیک هستند بايد از امروز در سامانه شهرداري تهران به نشانی www.tehran.ir ثبت‌نام نمایند. وحید نوروزی با تاکید بر این که ثبت نام به صورت کاملا اینترنتی انجام می شود گفت: متقاضیان می توانند تا پایان آبانماه به این سایت مراجعه کنند.

  وی تصریح کرد: کلیه متقاضیان باید مشخصات خود را به طور کامل به سیستم منتقل نمایند چرا که هر اطلاعاتی که هم اکنون ثبت می نمایند ،سیستم بر اساس اطلاعات ارائه شده به آن امتیاز داده و چنانچه در زمان ارائه مدارک ،اطلاعات موجود با مدارک هم خوانی نداشته باشد عملا آرم و امتیاز داده شده باطل خواهد شد.
  وی با بیان اینکه به جهت تعداد بالای متقاضیان دریافت مجوز طرح ترافیک، افراد واجد شرایط بر اساس امتیاز بندی برای استفاده از آرم طرح ترافیک اولویت بندی می شوند، اظهار داشت: پس اولویت بندی اسامی افراد از طریق سایت شهرداری تهران اعلام می شود.

  معاون اجرایی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری گفت: افراد واجد شرایط پس از تایید صلاحیت از طریق سایت مربوطه به دفاتر خدمات الکترونیکی شهرداری تهران مراجعه کرده و نسبت به ارائه مدارک و پرداخت الکترونیکی قبوض آرم اقدام نمایند. نوروزی در ادامه در خصوص افزایش تعداد آرم طرح ترافیک سال 91 گفت: تا این لحظه به نظر می رسد سقف تعیین شده برای آرم طرح ترافیک همان 98 هزار و 200 فقره سال 90 است مگر اینکه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و شورای اسلامی شهر تهران تصمیم دیگری را اتخاذ نمایند که در آن صورت سهمیه امسال نیز افزایش خواهد یافت.

  وی در خصوص نرخ جدید آرم طرح ترافیک سال 91 گفت:هم اکنون نرخ جدید آرم طرح ترافیک به شورای عالی اسلامی شهر تهران تقدیم گردیده و مراحل قانونی آن در حال طی شدن است و بزودی نرخ جدید آرم طرح ترافیک سال 91 اعلام خواهد شد. وی در خصوص شرایط متقاضیان جهت ثبت نام برای آرم طرح ترافیک گفت:کلیه متقاضیان باید عوارض سال 90 شهرداری را به صورت اینترنتی پرداخت نمایند ضمن اینکه معاینه فنی نیز برای خودروهای مدل 86 به قبل نیز برای ثبت نام آرم طرح ترافیک ضروری است.
  وی تصریح کرد: سازمان حمل و نقل ترافیک تهران علی رغم میل باطنی خود مجبور گردید تا مصوبه مجلس را در مورد معافیت 5 ساله معاینه فنی خودروها را در صدور آرم طرح ترافیک سال 91 اجرایی نماید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.