• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » عامل جنایت خیابان مدنی جنون ندارد
  کد خبر : 922011

  عامل جنایت خیابان مدنی جنون ندارد

  عامل جنایت خیابان مدنی جنون نداردReviewed by Aryan on Nov 27Rating: متخصصان پزشکی قانونی در نظریه‌شان اعلام کردند که حسین 23 ساله عامل جنایت خونین خیابان مدنی در سلامت روحی کامل بوده و در زمان جنایت جنجالی‌اش هیچ‌گونه جنونی نداشته است. بنا به این گزارش، روز دوشنبه 24مهرماه سال جاری پسر جوانی در اقدامی جنون‌آمیز…

  عامل جنایت خیابان مدنی جنون نداردReviewed by Aryan on Nov 27Rating:

   جنایت خیابان مدنی

  متخصصان پزشکی قانونی در نظریه‌شان اعلام کردند که حسین 23 ساله عامل جنایت خونین خیابان مدنی در سلامت روحی کامل بوده و در زمان جنایت جنجالی‌اش هیچ‌گونه جنونی نداشته است. بنا به این گزارش، روز دوشنبه 24مهرماه سال جاری پسر جوانی در اقدامی جنون‌آمیز با چاقویی که در دست داشت، 12 زن، مرد و بچه را که از خیابان مدنی گذر می‌کردند، مورد هدف ضربات خود قرار داد و در حالی که وحشت در خیابان مدنی همه را فراگرفته بود، حسین با چاقوی خونینش پا به فرار گذاشت.

  در این جنایت خونین مردی 30ساله به خاطر خونریزی زیاد جان خود را از دست داد و پرونده مرگباری پیش‌روی پلیس پایتخت قرار گرفت. هنوز 6 ساعت از این اقدام هولناک نگذشته بود که پسر جوانی پای در یکی از کلانتری‌های قم گذاشت و خود را عامل جنایت خیابان مدنی معرفی کرد. با مخابره این خبر، تیمی از کارآگاهان جنایی پایتخت به قم رفته و خیلی زود حسین را به تهران انتقال دادند. در حالی که کارآگاهان فکر می‌کردند حسین دچار توهم شیشه‌ای شده و دست به این جنایت زده است، وی در بازجویی‌ها اعلام کرد که حتی سیگار هم نمی‌کشد و هیچ‌گونه اعتیادی ندارد.

  حسین در بازجویی‌ها درباره انگیزه‌اش به مأموران گفت: مدتی بود صدایی در سرم به من دستور می‌داد که چه کار کنم و روز جنایت صدای همیشگی به من دستور داد که به مردم حمله کنم. من این فرمان را گوش دادم و بعد از مجروح کردن صاحب قصابی چاقویش را برداشته و در مسیر هر کس را می‌دیدم، با چاقو مجروحش می‌کردم تا این‌که پا به فرار گذاشتم و به شهر قم رفتم و بعد از ساعتی به یکی از پاسگاه‌های قم رفتم و خودم را معرفی کردم.

  بازپرس شهریاری پس از اعترافات این پسر و بازسازی صحنه جنایت، با توجه به چگونگی اقدام جنون‌آمیز وی دستور داد تا وی در کمیسیون پزشکی قانونی از سوی کارشناسان تحت روانکاوی قرار گیرد. متخصصان پزشکی قانونی نیز بعد از اقدامات تخصصی از سلامت کامل حسین خبر دادند و اعلام کردند که وی در زمان جنایت نیز هیچ‌گونه جنونی نداشته و هوشیارانه دست به این جنایت زده است. بنا به این گزارش، بزودی با صدور کیفرخواست این مرد جنایتکار در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.