• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » غیره » ‌برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90
  کد خبر : 921

  ‌برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90

  ‌برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90 Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:   مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد از برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90 خبر داد. علي‌اكبر عصارنيا ظهر امروز در نشست خبري در سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري مشهد اظهار داشت: دو مسير براي اين تور مشهدگردي برنامه‌ريزي شده كه مجاوران و…

  ‌برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90 Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:

   

  مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد از برگزاري تور مشهدگردي در نوروز 90 خبر داد.

  علي‌اكبر عصارنيا ظهر امروز در نشست خبري در سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري مشهد اظهار داشت: دو مسير براي اين تور مشهدگردي برنامه‌ريزي شده كه مجاوران و زئران مي‌توانند در سفرهاي يك روزه از مناطق فرهنگي، تاريخي و جذاب مشهد بازديد كنند.

  مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد به فعاليت‌هاي اين سازمان در سال 89 پرداخت و تصريح كرد: چهار فرهنگ‌سرا در سال 1389 به 10 فرهنگ‌سرا افزايش يافت كه هشت فرهنگ‌سرا به‌ صورت رسمي افتتاح و دو مورد ديگر نيز در سال آينده به بهره‌برداري مي‌رسد.

  عصارنيا به اجراي طرح خادمين شهر بهشت در سال 89 اشاره كرد و اظهار داشت: اين طرح در حوزه نوجوانان برگزار شد و 700 گروه نوجوان در قالب 15 هزار نفر در اين طرح مشاركت كردند.

  وي همچنين از افزايش مراسم‌هاي فرهنگي و تفريحي در پارك و بوستان‌هاي مشهد خبر داد و بيان داشت: در سال آينده هر هفته 26 برنامه در ناحيه‌هاي مختلف مشهد اجرا مي‌شود.

  مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد درباره برنامه‌هاي نورزي اين سازمان نيز گفت: اجراي برنامه‌هاي فرهنگي هنري در كمپ طرق از جمله برنامه‌هاي نوروز امسال است كه براي زئران بارگاه امام رضا (ع) برگزار مي‌شود.

  عصارنيا در ادامه اجراي هفت عنوان هفت‌سين در ميدان شهدا را از ديگر برنامه‌هاي شهرداري دانست و بيان كرد: اين طرح با همكاري هنرمندان مشهدي و در هفت گروه مختلف ارائه شده و در روز نخست نوروز در ميدان شهدا اجرا مي‌شود.

  * دو پارك موضوعي در مشهد افتتاح مي‌شود

  مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد اظهار داشت: اين دو پارك موضوعي كه در كشور كم‌سابقه است، در دو بوستان مشهد شامل پارك‌هاي خانواده در بوستان حجاب و زيارت در بوستان وحدت به بهره‌برداري مي‌رسد.

  وي ادامه داد: در پارك خانواده كه در بوستان حجاب مشهد قرار دارد 100 آيتم طرح برنامه‌ريزي شده است كه در محورهاي جداگانه اجرايي مي‌شود.

  وي بيان داشت: خانواده و سلامت، خانواده و ازدواج فرزندان، خانواده و نشاط و شادابي، خانواده و زندگي شهري، خانواده و مسائل اجتماعي، خانواده و اوقات فراغت و خانواده و مسائل شهروندي از جمله محورهاي اساسي پارك خانواده است.

  وي تاكيد كرد: در هر محور، برنامه‌هاي جداگانه‌اي برنامه‌ريزي شده و براي اوقات فراغت خانواده‌ها در اين پارك نيز يكصد ايستگاه متفاوت پيش‌بيني شده است.

  مديرعامل سازمان فرهنگي و تفريحي شهرداري مشهد تصريح كرد: هدف شهرداري در اين پارك‌ها برگزاري كلاس‌هاي غيرمستقيم و ايجاد شادي و نشاط در بين خانواده‌هاست.

  وي با بيان اينكه احداث اين پارك‌ها در مشهد مي‌تواند الگويي مناسب براي كشور باشد، اظهار داشت: در حال حاضر نيز پارك موضوعي زيارت در دست اقدام است و اطلاع‌رساني تكميلي در سال آينده از طريق رسانه‌هاي گروهي انجام مي‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.