• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » خانه ای در وسط بزرگراه چین ! + عکس
  کد خبر : 917446

  خانه ای در وسط بزرگراه چین ! + عکس

  خانه ای در وسط بزرگراه چین ! + عکسReviewed by Aryan on Nov 25Rating: مالک یک خانه در چین به نماد مقاومت دربرابر ساخت و ساز تبدیل شده است. به گزارش  ایران ویج به نقل از شبکه تلویزیونی یورونیوز، لوئو بائوجن مالک این خانه از چهار سال پیش در مقابل  ساخت بزرگراهی در شرق چین…

  خانه ای در وسط بزرگراه چین ! + عکسReviewed by Aryan on Nov 25Rating:

  مالک یک خانه در چین به نماد مقاومت دربرابر ساخت و ساز تبدیل شده است. به گزارش  ایران ویج به نقل از شبکه تلویزیونی یورونیوز، لوئو بائوجن مالک این خانه از چهار سال پیش در مقابل  ساخت بزرگراهی در شرق چین مقاومت می کند. با وجود آنکه احداث بزرگراه پایان یافته است، این خانه چند طبقه در وسط بزرگراه واقع شده و منظره ای عجیب و غریب ایجاد کرده است.

  این در حالی است که سایر همسایگان این خانه، پول دولت را پذیرفتند و به جایی دیگر منتقل شدند. دولت چین از سال دوهزار و هفت همه خانه هایی را که در مسیر ساخت این جاده بود خرید، اما صاحب  شصت و پنج ساله این خانه از فروش خانه اش خودداری می کند.   بائوجن گفت :«من از مقامات می خواهم خانه ای دیگر در جایی دیگر ولی به همین ابعاد و به همین شکل برایم بسازند. » با وجود پیشرفت کارهای احداث بزرگراه، شرکت ساخت و ساز کوچک ترین آسیبی به پی این خانه وارد نکرده و خانه همچنان در وسط بزرگراه پا برجا است. 

  در سال 2007 هم  داستان مشابهی به همین شکل رسانه ای شده بود و زوج مالک خانه از ترک خانه شان خودداری می کردند و سازندگان، گودالی بزرگ به عمق ده متر اطراف خانه حفر کرده بودند. این مناقشه دوستانه حل و فصل شده بود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • نام شما...

   این از مصادیق تضییع حقوق ملت است و باید تخریب شود حتی به زور سرنیزه.

   • نام شما...

    بابا بیخیال قاطی نکن

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.