• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » یک ایرانی سرمربی تیم ملی فوتسال عراق شد
  کد خبر : 915892

  یک ایرانی سرمربی تیم ملی فوتسال عراق شد

  یک ایرانی سرمربی تیم ملی فوتسال عراق شدReviewed by Aryan on Nov 23Rating: سایت گل- یک مربی ایرانی هدایت تیم ملی فوتسال عراق را بر عهده گرفت. خبرگزاری ورزشی الامل عراق امروز از توافق نهایی ˈعلیرضا رعدیˈ مربی سابق تیم فوتسال کشورمان با کمیته فوتسال عراق برای هدایت تیم ملی این کشور خبرداد. ˈنعیم صدامˈ…

  یک ایرانی سرمربی تیم ملی فوتسال عراق شدReviewed by Aryan on Nov 23Rating:

  علیرضا رعدی

  سایت گل- یک مربی ایرانی هدایت تیم ملی فوتسال عراق را بر عهده گرفت. خبرگزاری ورزشی الامل عراق امروز از توافق نهایی ˈعلیرضا رعدیˈ مربی سابق تیم فوتسال کشورمان با کمیته فوتسال عراق برای هدایت تیم ملی این کشور خبرداد. ˈنعیم صدامˈ رئیس کمیته فوتسال عراق با اشاره به این که، قراداد یک ساله این مربی ایرانی با تیم ملی فوتسال عراق قابل تمدید است تصریح کرد: فوتسال عراق برای کسب موفقیت های بیشتر عزم جدی دارد و در این راستا همه امکانات را برای پیشرفت فوتسال این کشور به کار می گیرد.

  وی از رعدی به عنوان یکی از مربیان فوتسال آسیا نامبرد و افزود: این مربی ایرانی به مدت هشت سال هدایت تیم فوتسال ایران را بر عهده داشته و با تیم ایران به نتایج درخشانی دست یافته است. رییس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال عراق افزود: رعدی همچنین به مدت یک سال هدایت تیم ملی فوتسال میانمار را برعهده داشته است و هم اکنون به عنوان مدرس و ناظر مسابقات آسیایی فعالیت دارد. رعدی نیز که به منظور برگزاری دوره آموزشی مربیگری فوتسال به بغداد سفر کرده است، از به عهده گرفتن هدایت تیم فوتسال عراق ابراز خرسندی کرد و افزود: از فوتسال عراق اطلاعات زیادی دارم. وی اظهار کرد: در این دوره آموزشی که تحت نظر من برگزار شد، نزدیک به 20 مربی عراقی از لیگ برتر، ممتاز و دسته اول عراق حضور داشتند و در این مدت اطلاعات خوبی را از فوتسال عراق به دست آوردم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.