• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان قوی ترین میهمان لیگ، گهر ضعیف ترین
  کد خبر : 915855

  سپاهان قوی ترین میهمان لیگ، گهر ضعیف ترین

  سپاهان قوی ترین میهمان لیگ، گهر ضعیف ترینReviewed by Aryan on Nov 23Rating: سایت گل- تیم سپاهان بیشترین امتیاز را از بازی های خارج خانه کسب کرده است. این تیم در 7 بازی خارج از خانه 14 امتیاز گرفته که میانگین 2 امتیاز از هر بازی خارج خانه رکورد خوبی برای این تیم است. سپاهان…

  سپاهان قوی ترین میهمان لیگ، گهر ضعیف ترینReviewed by Aryan on Nov 23Rating:

  سپاهان

  سایت گل- تیم سپاهان بیشترین امتیاز را از بازی های خارج خانه کسب کرده است. این تیم در 7 بازی خارج از خانه 14 امتیاز گرفته که میانگین 2 امتیاز از هر بازی خارج خانه رکورد خوبی برای این تیم است. سپاهان در خارج از خانه 4 برد و 2 تساوی بدست آورده و فقط یک شکست را متحمل شده است. زردپوشان اصفهانی مقابل فولاد، ذوب آهن، ملوان و نفت تهران پیروز شده و با نفت آبادان و صبای قم نیز مساوی کرده و فقط به پیکان باخته اند. سپاهان در این بازی ها 15 گل زده و 7 گل دریافت کرده است. البته ملوان نیز از بازی های خارج از خانه 14 امتیاز دارد اما این تیم 8 بازی در خارج از خانه انجام داده است.

  اما تیم گهر ضعیف ترین تیم در بازی های خارج از خانه است. این تیم از 8 بازی فقط یک امتیاز حاصل از تساوی با فجر در شیراز را دارد و در مقابل 4 گل زده 16 گل دریافت کرده اند. البته برای گهر که در بازی های خانگی نیز میهمان است، بازی خارج از خانه معنایی ندارد!

  گهر به همراه ذوب آهن، داماش و صنعت نفت چهار تیمی هستند که در خارج از خانه هنوز پیروز نشده اند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.