• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سهام رایتل متعلق به کیست؟
  کد خبر : 913481

  سهام رایتل متعلق به کیست؟

  سهام رایتل متعلق به کیست؟Reviewed by Aryan on Nov 21Rating: بولتن نیوز : “حمید فرنگ” مدیرعامل رایتل در گفت‎وگو با خبرنگار سیتنا “citna.ir”، در خصوص وضعیت سرویس دهی و پوشش رایتل در سطح کشور، اظهار داشت: اینکه برخی ادعا می کنند در حال حاضر رایتل از برنامه عقب افتاده، کم لطفی است؛ چراکه اگر از…

  سهام رایتل متعلق به کیست؟Reviewed by Aryan on Nov 21Rating:

  بولتن نیوز : “حمید فرنگ” مدیرعامل رایتل در گفت‎وگو با خبرنگار سیتنا “citna.ir”، در خصوص وضعیت سرویس دهی و پوشش رایتل در سطح کشور، اظهار داشت: اینکه برخی ادعا می کنند در حال حاضر رایتل از برنامه عقب افتاده، کم لطفی است؛ چراکه اگر از مشترکان ما در خصوص کیفیت سرویس دهی و مشتری مداری رایتل بپرسید متوجه می شوید که سطح رضایتمندی مشترکان بالاست.

  رایتل تا پایان امسال 100 شهر را تحت پوشش قرار می دهد

  فرنگ در ادامه تاکید کرد: سرعت پوشش دهی رایتل هم قابل تامل است. در حال حاضر، رایتل در 44 شهر در حال خدمت رسانی و ارایه سرویس است و امیدواریم این رقم تا پایان سال به 100 شهر برسد.

  وی ادامه داد: با توجه به شرایط فعلی اپراتور، طبق برنامه مقرر شده در پروانه، تا پایان آبان ماه امسال می بایست در 7 شهر کار راه اندازی را انجام می دادیم و این درحالی است که، رایتل علاوه بر اینکه تمام مراکز استانها را پوشش داده، 13 شهر دیگر را نیز تحت پوشش قرار داده است، بنابراین ما از برنامه جلوتر عمل کرده ایم.

  دوره حفاظت از سرمایه گذاری رایتل همان 2 سال است

  وی در پاسخ به سوال خبرنگار سیتنا در رابطه با شنیده هایی پیرامون افزایش دوره انحصار این اپراتور، گفت: این موضوع صحت ندارد، دوره حفاظت از سرمایه گذاری اپراتور همان 2 سال است، اما اینکه چه زمانی نقطه شروع انحصار رایتل است از ابتدا محل مناقشه رایتل و تنظیم مقررات بود. یکسری تعهدات باید دولت انجام می داد و یکسری کارها را ما باید انجام می دادیم. طبق پروانه مثلاً باید فضای پاک فرکانسی در اختیار ما قرار می گرفت که هنوز هم این امر محقق نشده است.

  وی ادامه داد: در مجموع باید ابتدایی را برای شروع پروژه در نظر می گرفتند. زمانی را که برای این موضوع طرح می‌کردند، ابتدای شهریور سال 89 بود و این ابهام برای سایر اپراتورها پیش آمد که پایان قرارداد ما 31 خرداد 92 است که البته هیچ وقت کتباً این تاریخ اعلام نشد.

  توزیع تجاری سیم‎کارت‎های رایتل از ابتدای شهریور امسال آغاز شده است

  وی در ادامه گفت: در نهایت با توجه به مباحثی که در این مورد انجام شد مجموعا دولت و بقیه مجاب شدند دوره انحصار ما از تاریخی که پیش از این اعلام شده بود نیست و این زمان جابه جا شده است.

  فرنگ اعلام کرد: رایتل از ابتدای شهریور 91 به صورت تجاری توزیع سیم کارت خود را شروع کرده البته قبل از آن هم این سرویس با توجه به قبول عدم پوشش سراسری به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داشت، ولی از ابتدای شهریور 91 شروع به راه اندازی تجاری کرده و تا 2 سال این انحصار ادامه دارد.

  سهام رایتل متعلق به شخص خاصی نیست

  وی در بخشی دیگر از سخنان خود، گفت: سهام رایتل متعلق به تامین اجتماعی است، که در واقع شرکتی است که متعلق به جامعه 34-35 میلیونی تامین اجتماعی است و وابسته به شخص خاصی نیست و کم لطفی است اگر به واسطه منافع خود، منکر سرمایه گذاری میلیاردی مردم شویم.

  سرمایه گذاری رایتل چندین برابر دو اپراتور دیگر است

  مدیرعامل رایتل در پایان تاکید کرد: سرمایه گذاری رایتل در مجموع چندین برابر دو اپراتور دیگر است، شبکه ما مطابق آخرین فناوری روز دنیاست، شبکه LTE Ready است و در صورت لزوم شبکه می تواند بروز هم شود و از 3G به سمت نسل چهارم برود؛ در حال حاضر رایتل HSPA+ یا 3.75 را ارایه می دهد

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.