• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در تعطیلات
  کد خبر : 912635

  محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در تعطیلات

  محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در تعطیلاتReviewed by Aryan on Nov 21Rating: از ابتدای این هفته البته پلیس راهور طرح ویژه زمستانی را شروع کرده است. اما به موازات این طرح، محدودیت هایی برای تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی اعلام شده.  به گفته سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور این محدودیت…

  محدودیت های ترافیکی جاده های کشور در تعطیلاتReviewed by Aryan on Nov 21Rating:

  از ابتدای این هفته البته پلیس راهور طرح ویژه زمستانی را شروع کرده است. اما به موازات این طرح، محدودیت هایی برای تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی اعلام شده. 

  به گفته سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور این محدودیت ها از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه شروع می شود: تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه هفته آینده از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد ممنوع است. 

  او گفت: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راه با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راههای کشور و امداد رسانی احتمالی است. 

  رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور همچنین محدودیت های دیگر جاده ها را چنین اعلام کرد؛ 

  جاده چالوس؛ 

  تردد انوع تریلر و کامیون همچنان ممنوع است. تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ روز جمعه از میدان امیر کبیر کرج تا دهنه شمالی تونل کندوان در استان البرز به منظور تخلیه بار ترافیکی ممنوع می شود. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود. 

  جاده هراز؛ 

  تردد کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا۲۴ روز چهارشنبه و همچنین ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه ممنوع است. تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز یکشنبه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۲۴ از آب اسک تا رودهن ( محدوده مشاء) یک طرفه می شود. 

  جاده دماوند؛ 

  تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین ساعت ۶ تا۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است. 

  رشت- قزوین؛ 

  تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه ، جمعه، شنبه و یکشنبه از محور رشت قزوین و مسیر مخالفش ممنوع است. 

  آستارا – اردبیل؛ 

  تردد انواع کامیون و تریلر به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه از محور و بالعکس ممنوع می شود 

  زاهدان- زابل؛ 

  تردد تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۵ تا ۲۰ روز چهارشنبه و از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز یکشنبه ممنوع خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.