• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » سياست جديد صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي رياست جمهوري
  کد خبر : 908528

  سياست جديد صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي رياست جمهوري

  سياست جديد صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي رياست جمهوري Reviewed by Farnaz on Nov 17Rating: سازمان صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي ، بويژه انتخابات رياست جمهوري شيوه جديدي در نظر گرفته است. به گزارش خبرنگار سياسي البرزنيوز، برگزاري مناظره هاي انتخاباتي در دوره دهم انتخابات رياست جمهوري اگرچه نوآوري بسيار جذابي براي آگاهي…

  سياست جديد صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي رياست جمهوري Reviewed by Farnaz on Nov 17Rating:

  سازمان صداوسيما براي برگزاري مناظره هاي انتخاباتي ، بويژه انتخابات رياست جمهوري شيوه جديدي در نظر گرفته است.

  به گزارش خبرنگار سياسي البرزنيوز، برگزاري مناظره هاي انتخاباتي در دوره دهم انتخابات رياست جمهوري اگرچه نوآوري بسيار جذابي براي آگاهي مخاطبان از مواضع کانديداها در برابر هم بود و به اذعان بسياري از کارشناسان رسانه به مشارکت بيشتر راي دهندگان منجر شد، اشکالاتي هم داشت که به دليل بروز ناآرامي هاي پس از انتخابات هرگز فرصت و مجال تامل و کارشناسي دقيق تر آن بوجود نيامد.

  با اينحال سيدعزت الله ضرغامي رئيس رسانه ملي در جديدترين اظهار نظر به ايسنا گفته است: برای برنامه‌های تبلیغاتی،مجموعه‌های جالب، پربیننده و عادلانه‌ای برای همه نامزدهای انتخاباتی در نظر گرفته‌ایم و در حال حاضر ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما آخرین بررسی‌های لازم را انجام می‌دهد و پس از اینکه این مجموعه به تصویب سازمان رسید باید در مقطع انتخابات نیز در شورای تبلیغ انتخابات که دستگاه‌های دیگر بیشتری از قانون عضو آن هستند به تصویب برسد.

  اگرچه بعد از آن باشگاه خبرنگاران جوان – متعلق به سازمان صداوسيما – از قول ضرغامي نوشت هنوز چيزي قطعي نشده و مناظره ها و نحوه برگزاري آن اکنون در مرحله بررسي و کارشناسي است.

  اما حالا خبرنگار البرزنيوز کسب اطلاع کرده که به تازگي مقرر شده براي برگزاري مناظره هاي انتخابات رياست جمهوري به جاي خود کانديداها، مشاوران و مدافعان فکري انان در هر زمينه اعم از موضوعات اقتصادي، اجتماعي، سياسي و … در برابر يکديگر قرار بگيرند.

  ارائه دهندگان اين ايده معتقدند به دليل حضور افراد صاحبنظر در مناظرات، بحث ها به جاي کشيده شدن به حاشيه ، بيشتر در موضوع مورد نظر ارائه خواهد شد . به علاوه اصطکاک و حساسيت هاي رو در رو قرار گرفتن کانديداها باعث ايجاد التهاب و بحث هاي ديگر در روزهاي بعد در فضاي جامعه نخواهد شد.

  گفتني است اين پيشنهاد هنوز به تصويب شوراي تبليغات انتخابات نرسيده اما بعيد به نظر مي رسد اعضاي اين شورا نظر مخالفي در برابر آن داشته باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.