• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » به دلیل خوب بودن همسرم من طلاق میخواهم !
  کد خبر : 908267

  به دلیل خوب بودن همسرم من طلاق میخواهم !

  به دلیل خوب بودن همسرم من طلاق میخواهم !Reviewed by Aryan on Nov 17Rating: زنی در دادگاه گفت:‌ شوهرم در مقابل اعتیاد من آنقدر خوب رفتار کرده است که دچار عذاب وجدان شده‌ام، به همین دلیل می‌خواهم از او جدا شوم تا بتوانم جواب خوبی‌هایش را بدهم. به گزارش ایسنا، زن جوانی در دادگاه خانواده…

  به دلیل خوب بودن همسرم من طلاق میخواهم !Reviewed by Aryan on Nov 17Rating:

  زنی در دادگاه گفت:‌ شوهرم در مقابل اعتیاد من آنقدر خوب رفتار کرده است که دچار عذاب وجدان شده‌ام، به همین دلیل می‌خواهم از او جدا شوم تا بتوانم جواب خوبی‌هایش را بدهم.

  به گزارش ایسنا، زن جوانی در دادگاه خانواده حاضر شد و درخواست جدایی از شوهرش را به قاضی دادگاه ارائه کرد. این زن که 32 سال سن داشت، خطاب به قاضی گفت: می‌خواهم از شوهرم جدا شوم، زیرا خود را لایق محبت‌هایش نمی‌دانم.

  وی ادامه داد: من به مواد مخدر اعتیاد دارم. البته اعتیادم خیلی شدید نیست ولی شوهرم آنقدر خوب است که دیگر نمی‌خواهم با او زندگی کنم، او در طول یک سالی که زندگی مان را شروع کردیم از اعتیاد من اطلاع داشت اما اجازه نداد هیچ کس حتی خانواده‌ام از این مسأله باخبر شوند.

  این زن افزود: شوهرم درطول این یک سال بارها من را به مراکز ترک اعتیاد معرفی کرده است اما من نیز مانند اکثر معتادان نتوانستم اعتیاد را ترک کنم.

  وی با بیان اینکه «می خواهم با جدایی از شوهرم جواب خوبی‌های او را بدهم» گفت:‌ شوهرم حتی یک‌بار بر سر من فریاد نزده است. او در رابطه با اعتیاد هم بسیار خوب با من رفتار کرده است و این باعث شده که من همیشه شرمنده او باشم. می‌خواهم با جدایی‌ام جواب محبت‌هایش را بدهم. زیرا او آن‌قدر مهربان است که هیچ وقت درخواست جدایی نخواهد داد.

  این زن درحالی که به آرامی گریه می‌کرد،‌ مدعی شد: در مقابل همسرم دچار حس عذاب وجدان هستم. از اینکه او این‌ قدر به من محبت می‌کند و من نمی‌توانم آن طور که او می‌خواهد باشم، احساس شقاوت می‌کنم. حتی یکبار خواستم خودکشی کنم اما او اجازه نداد.

  وی خاطرنشان کرد: دیگر نمی‌خواهم شوهرم با ادامه این زندگی، آینده خود را تباه کند، لیاقت او خیلی بیشتر از من است و من باید به هر نحوی که شده او را به جدایی راضی کنم.

  قاضی دادگاه بعد از شنیدن اظهارات زن جوان به دلیل عدم حضور مرد در دادگاه حکمی مبنی بر طلاق صادر نکرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.