• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » کودک 9 ساله ای که به نماد غم ملت ژاپن تبدیل شد+تصاویر
  کد خبر : 906

  کودک 9 ساله ای که به نماد غم ملت ژاپن تبدیل شد+تصاویر

  کودک 9 ساله ای که به نماد غم ملت ژاپن تبدیل شد+تصاویر Reviewed by Aryan on Mar 19Rating: به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب، روز به روز، این پس نه ساله که “توشیتو آیساوا” نام دارد از پناهگاهی به پناهگاه دیگر به دنبال خانواده اش می رود. این پسر بچه در طول هفته گذشته،…

  کودک 9 ساله ای که به نماد غم ملت ژاپن تبدیل شد+تصاویر Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:

  به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری انتخاب، روز به روز، این پس نه ساله که “توشیتو آیساوا” نام دارد از پناهگاهی به پناهگاه دیگر به دنبال خانواده اش می رود.

  این پسر بچه در طول هفته گذشته، با نوشته ای که در دست دارد و نام اعضای خانواده اش را بر روی آن نوشته است، در کریدورهای مراکزی که برای پناه دادن به مردم توسط دولت تعبیه شده است، می گشت.

   
  این کودک 9 ساله اخرین بار، پدر و مادر و مادربزرگش را زمانی دید که قصد سوار شدن بر ماشین برای فرار از تسونامی را داشتند. اما متاسفانه ماشین انها با کوچه بمب بستی مواجه شد و انها توسط امواج بی رحم تسونامی بلعیده شدند.

  توشیتو با شکاندن یکی از پنجره های ماشین فرار کرد اما او هم توسط آب برده شد، اما خوشبختانه توسط گروه های نجات دهنده، زنده ماند.

  وی بر روی مقوایی که به دست گرفته است، خطاب به خانواده خود نوشته است: من ساعت 11 می آیم.پس لطفا صبر کنید. من دوباره فردا خواهم امد.

  شهری که این کودک 9 ساله در آن زندگی می کرده است، که در حال حاضر به کلی ویران شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • یاسمن و مصطفی

   الهی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.