• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » چینی ها پولدارتر خواهند شد
  کد خبر : 905630

  چینی ها پولدارتر خواهند شد

  چینی ها پولدارتر خواهند شدReviewed by Farnaz on Nov 15Rating: طبق گزارش منتشر شده از سوی گروه مشاوره ای بوستون که روز چهارشنبه منتشر شد، تعداد چینی های مرفه از هم اکنون تا سال 2020 دو برابر می شود و 75% از رشد خریدهای لوازم لوکس را به خود اختصاص خواهند داد. به گزارش خبرآنلاین…

  چینی ها پولدارتر خواهند شدReviewed by Farnaz on Nov 15Rating:

  طبق گزارش منتشر شده از سوی گروه مشاوره ای بوستون که روز چهارشنبه منتشر شد، تعداد چینی های مرفه از هم اکنون تا سال 2020 دو برابر می شود و 75% از رشد خریدهای لوازم لوکس را به خود اختصاص خواهند داد.
  به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی ژورنال دونت، بین سالهای 2010 و 2020، طبقۀ مرفه چین که ثروتمندتر از طبقۀ متوسط و در رتبۀ پائین تری از “فوق العاده ثروتمندها” قرار دارند، از 6% جمعیت کشور به 21% خواهند رسید. نسبتی که امروز در مقایسه با هند، برزیل و روسیه بسیار در خور توجه است.
  امروز در چین 120 میلیون خانوار مرفه وجود دارد که به طور متوسط 40 هزار دلار در سال درآمد دارند. گروه مشاوره ای بوستون در گزارش خود آورده است: تعداد چینی های مرفه در سال 2020 به 280 میلیون نفر خواهند رسید و 35% از مصرف چین و 5% از مصرف جهانی را به خود اختصاص خواهند داد که در این میان گفته می شود، تمایل آنها برای مصرف محصولات و تولیدات لوکس افزایش خواهد یافت. گفته می شود چینی ها تا سال 2020 مصرف کنندۀ 40% از مصرف لوازم لوکس جهان خواهند بود.
  پیش بینی می شود مصرف تولیدات لوکس، آرایشی، البسه و اتومبیل در چین افزایش یابد. قاعدتاً خریدار اصلی تولیدات لوکس خانوارهایی هستند که بالاتر از طبقۀ متوسط قرار دارند که شمار آنها به سرعت در حال افزایش است. گروه مشاوره ای بوستون در ادامۀ گزارش خود می آورد: در سال 2011، در چین 700 هزار خانوار وجود داشت که درآمد سالیانه آنها بیشتر از 250 هزار دلار در سال بود که پیش بینی می شود از هم اکنون تا سال 2015 به 1.5 میلیون برسد. همانطور که 70% از طبقۀ فعلی ثروتمند چین در سال 2005 این مقدار ثروتمند نبوده اند.
  در گزارش بوستون آمده است: چین در سال 2015 به اولین بازار لوکس جهان تبدیل می شود که باید به این تاریخ 23% از بازار جهانی هزینه های تولید لوازم لوکس را قرار است رقم آن به 298 میلیارد یورو برسد را افزود

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.