• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » برای کاهش هزینه‌های تلفن همراه چه کنیم
  کد خبر : 904979

  برای کاهش هزینه‌های تلفن همراه چه کنیم

  برای کاهش هزینه‌های تلفن همراه چه کنیمReviewed by Farnaz on Nov 15Rating: امروزه پرداخت قبوض تلفن همراه یکی از هزینه های ثابت زندگی بشر شده است و بعضا بخش قابل توجهی از درآمدهای خانوار را به خود اختصاص می دهد. تلفن های همراه به بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است و رواج تلفن…

  برای کاهش هزینه‌های تلفن همراه چه کنیمReviewed by Farnaz on Nov 15Rating:

  امروزه پرداخت قبوض تلفن همراه یکی از هزینه های ثابت زندگی بشر شده است و بعضا بخش قابل توجهی از درآمدهای خانوار را به خود اختصاص می دهد.

  تلفن های همراه به بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم تبدیل شده است و رواج تلفن های همراه هوشمند نیز باعث شده است تا مردم ساعات بیشتری را به کار با تلفن های همراه خود بپردازند.

  تمایل فزاینده مردم به استفاده از تلفن های همراه برای انجام امور مختلف در حالی است که باید به پرداخت هزینه استفاده از تلفن های همراه نیز توجه کرد.

  در این گزارش پنج موضوعی که باعث افزایش هزینه های تلفن همراه شما می شوند را معرفی می کنیم:

  1- هزینه های رومینگ به هنگام سفر به خارج از کشور: با استفاده بهینه از تلفن های همراه خود در جریان سفرهای خارجی و همچنین کسب اطلاعات لازم در خصوص هزینه های رومینگ کشورهای مختلف پیش از سفر می توانید این هزینه را به نحو احسن مدیریت کنید.

  2- چک کردن پیام ها در صندوق صوتی: هر بار که پیام های صوتی خود را از طریق تلفن همراه چک می کنید برایتان هزینه می افتد و باید در این خصوص مراقب باشید و زمان گوش کردن به پیام های صوتی خود را مدیریت کنید.

  3- هک شدن از طریق پیامک: اگر بر روی پیامک هایی که مشکوک هستند کلیک کرده اید لطفا تلفن همراه خود را چک کنید زیرا ممکن است این پیامک های ویروسی مبلغ قبض شما را به طرز عجیبی افزایش دهند.

  4- استفاده زیاد از اپلیکیشن ها: اگر اهل استفاده از اپلیکیشن هستید باید مراقب باشید. اینکه بدون هزینه می توانید با تلفن های همراه آیفون و اندروید خود اپلیکیشن های مختلف را دانلود کنید به این معنی نیست که استفاده از این اپلیکیشن ها رایگان است.

  5- دانلود و پیامک زیاد: شاید فکر کنید که پیامک هزینه زیادی ندارد، درست فکر می کنید اما مراقب تعداد پیامک ها و دانلودهای خود باشید زیرا اشتیاق زیاد در این خصوص می تواند قبض های سنگین را به همراه داشته باشد

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.