• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » قتل به خاطر کینه قدیمی
  کد خبر : 904132

  قتل به خاطر کینه قدیمی

  قتل به خاطر کینه قدیمی Reviewed by Farnaz on Nov 14Rating:  17 شهریور سال گذشته پلیس مستقر در بیمارستان شریعتی، مأموران کلانتری 29 مشکین دشت کرج را در جریان نزاع خونین منجر به مرگ جوانی 21 ساله به هویت یاسر گذاشت. مأموران بلافاصله راهی بیمارستان شدند و بعد از رویت جسد بازپرس ویژه قتل را…

  قتل به خاطر کینه قدیمی Reviewed by Farnaz on Nov 14Rating:

   17 شهریور سال گذشته پلیس مستقر در بیمارستان شریعتی، مأموران کلانتری 29 مشکین دشت کرج را در جریان نزاع خونین منجر به مرگ جوانی 21 ساله به هویت یاسر گذاشت. مأموران بلافاصله راهی بیمارستان شدند و بعد از رویت جسد بازپرس ویژه قتل را باخبر کردند.

  بازپرس پس از حضور در بیمارستان و بازدید از جراحات بدن مقتول دستور داد جسد برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود.

  فردی که مقتول را به بیمارستان رسانده بود در تشریح ماجرا به بازپرس گفت: من در آژانس مشغول به کار بودم که یاسر با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد به آرایشگاه برود.

  بنابراین با خودروی پراید به دنبال او رفتم. زمانی که به آرایشگاه رسیدیم ناگهان 3 جوان که بر موتور سیکلت سوار بودند راهمان را سد کردند و یکی از آنان که حیدر نام داشت با برداشتن قمه از زیر صندلی موتور به سمت ما حمله کرد و ضرباتی به ماشین زد.

  راننده آژانس ادامه داد: سپس حیدر به سمت یاسر که در صندلی جلو نشسته بود رفت و با ضربات قمه او را مصدوم کرد.

  در حالی که خون زیادی از بدن یاسر جاری شده بود وی از ماشین پیاده شد و به سمت حیدر رفت تا اینکه از شدت جراحت به زمین خورد و از حال رفت و ضارب و دوستانش نیز فرار کردند.

  با سرنخ‌های به‌دست آمده مأموران توانستند ابتدا یکی از ترک نشینان موتور سیکلت به نام بهنام 23 ساله را دستگیر کنند.

  بهنام به مأموران گفت: روز حادثه حیدر را در حالی که سوار بر موتور بود دیدم. از من خواست با او همراه شوم تا دوری در شهر  بزنیم. در راه یکی دیگر از دوستانمان را نیز سوار بر موتور کردیم و راه افتادیم. دقایقی بعد حیدر در یک لحظه موتور را نگه داشت و با برداشتن قمه از زیر صندلی به سمت یاسر دوید و او را زد.

  بهنام ادامه داد: من و دوست دیگرم از ماجرا خبر نداشتیم و در حالی که شوکه شده بودیم سوار بر موتور شدیم و به همراه مهدی فرار کردیم.

  تیم جنایی با رد زنی تلفن همراه متهم دریافت حیدر با هویت جعلی امیر در یکی از کمپ‌های ترک اعتیاد در اصفهان بستری شده است. بنابراین ماموران با اخذ نیابت متهم را 30 مهر دستگیر کردند.

  متهم ضمن اعتراف به قتل در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش با یکی از دوستانم در حال دعوا بودم که یاسر برای میانجیگری به سمت من آمد و با چاقو ضربه‌ای به من زد. من که به شدت عصبانی بودم دنبال فرصتی برای انتقام می‌گشتم تا اینکه روز حادثه در حالی که با بهنام و جمشید سوار موتور بودیم خیلی اتفاقی یاسر را در پراید دیدم. بنابراین موتور را متوقف کردم و قمه‌ام را برادشتم.

  متهم ادامه داد: من قصد کشتن او را نداشتم و فقط می‌خواستم او را بترسانم.

  بعد از اعترافات متهم و تکمیل شدن تحقیقات قضائی پرونده با صدور کیفر خواست برای حیدر به اتهام  مباشرت در قتل عمدی یاسر به شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز فرستاده شد.

  در ابتدای جلسه دادگاه دهقانی نماینده دادستان کرج با دفاع از کیفر خواست برای متهم تقاضای مجازات کرد. بعد از اینکه اولیای در خواست قصاص کردند متهم در جایگاه ایستاد و ضمن قبول اتهام قتل در پاسخ به این سوال قاضی که چگونه با هویت جعلی در کمپ ترک اعتیاد اصفهان بستری شده‌ای گفت: بعد از قتل ابتدا سیم کارتم را شکستم و سپس به خانه برادرم رفتم.

  وی ادامه داد: بردارم هم مرا به اصفهان برد تا خانه‌ای برایم تهیه کند. اما نتوانست، سپس مرا به کمپ ترک اعتیاد برد و به مسئول آنجا گفت مرا بستری کنند تا بعدا شناسنامه‌ام را به انها ارائه دهد.

  متهم گفت: من هم انجا بستری شدم تا اینکه دستگیر شدم.

  قاضی رنجبر رئیس دادگاه کیفری بعد از شنیدن آخرین دفاع متهم و وکیل مدافع او با هیئت قضائی وارد شور شد و حیدر را به قصاص محکوم کرد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.