• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » علمی و فضایی » یک سوم کودکان نسل جدید شانس 100 سالگی دارند
  کد خبر : 902567

  یک سوم کودکان نسل جدید شانس 100 سالگی دارند

  یک سوم کودکان نسل جدید شانس 100 سالگی دارندReviewed by Aryan on Nov 14Rating: یک پژوهش جدید نشان داده کودکانی که طی سالهای اخیر به دنیا آمده‌اند تا 70 سالگی کار کرده، تا 52 سالگی بدهی‌های خود را تسویه کرده و هشت سال دیرتر از پدر و مادربزرگ‌های خود ازدواج می‌کنند. از این نسل جدید…

  یک سوم کودکان نسل جدید شانس 100 سالگی دارندReviewed by Aryan on Nov 14Rating:

  کودکان

  یک پژوهش جدید نشان داده کودکانی که طی سالهای اخیر به دنیا آمده‌اند تا 70 سالگی کار کرده، تا 52 سالگی بدهی‌های خود را تسویه کرده و هشت سال دیرتر از پدر و مادربزرگ‌های خود ازدواج می‌کنند.

  از این نسل جدید کودکان، با عنوان « 100 ساله‌های جدید» یاد می‌شود، چرا که یک سوم آنها از شانس دستیابی به این سن برخوردارند.این پژوهش که توسط شرکت سرمایه‌گذاری «Scottish Widows» در اسکاتلند انجام شده، یک زندگی کاملا متفاوت را برای این کودکان نسبت به والدین و اجداد آنها پیش‌بینی کرده است.

  طبق فرضیات این پژوهش، والدین این کودکان در سال 1983 و پدر و مادربزرگ‌های آنها در سال 1957 بدنیا آمده‌اند و بطور متوسط این 100 ساله‌های جدید اولین فرزندان خود را در سن 31 سالگی بدنیا می‌آورند که دو سال نسبت به والدین و پنج سال از پدر و مادربزرگ آنها دیرتر اتفاق می‌افتد.این پژوهش همچنین انتظار دارد که نسبت فزاینده‌ای از این کودکان در آینده فرزند نداشته یا تنها به یکی اکتفا کنند که بسیاری دلیل آن را هزینه‌های بالای زندگی می‌دانند.

  در حالیکه پدر و مادربزرگهای این کودکان در سن 25 سالگی ازدواج کرده و حدود 7000 دلار برای ازدواج خود هزینه صرف کرده‌اند، این نسل جدید در سن 33 سالگی و با هزینه 62 هزار دلار این سنت را اجرا خواهند کرد.بر اساس این پیش‌بینی، این نسل بر خلاف والدین خود در دهه 20 سالگی با یک فشار مالی روبرو خواهند شد.

  این گزارش بر اساس مصاحبه با 1000 تن از والدین دارای فرزندان زیر پنج سال و یک تحلیل ارقام اداری از اداره آمار ملی انگلیس بوده است.گزارش فوق، یک تصویر مبهم از زندگی این کودکان در اوایل جوانی ارائه کرده است. صدساله‌های جدید در طول عمر خود با تنشهای پس‌انداز برای اولین خانه، پرداخت بدهی‌های دانشجویی با میانگین 82 هزار دلار و آغاز یک مستمری برای پرداخت طولانی‌ترین بازنشستگی در تاریخ روبرو می‌شوند.

  طبق پیش‌بینی‌های این موسسه، این نسل در سن 70 سالگی بازنشسته می‌شوند، در حالیکه والدین آنها در 66 سالگی و پدر و مادربزرگهای آنها در سن 63 سالگی با این اتفاق روبرو شده‌اند.اگرچه این گزارش همچنین هشدار داده که این نسل برای زندگی آرام در سه دهه پایانی عمر خود بدون کار کردن باید یک منبع مالی مناسب داشته باشند.به گفته اداره آمار ملی، یک سوم از کودکان این کشور 100 سالگی خود را جشن خواهند گرفت و در این میان شانس دختران هفت درصد از پسران بیشتر است.

  همچنین طبق این پژوهش، نسل 100 ساله‌های جدید برای زندگی آسوده در دوران پیری باید از 25 سالگی به پس‌انداز بپردازند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.