• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » ابهاماتی در مورد اتفاقی که گفتند “کفش به سوی خاتمی در یزد پرتاب شد”
  کد خبر : 9015

  ابهاماتی در مورد اتفاقی که گفتند “کفش به سوی خاتمی در یزد پرتاب شد”

  ابهاماتی در مورد اتفاقی که گفتند “کفش به سوی خاتمی در یزد پرتاب شد”Reviewed by Aryan on Jul 7Rating: در حالی كه برخی رسانه‌ها با انتشار تصاویری تلاش كردند القا كنند عده ای در صدد زدن كفش به سید محمد خاتمی بوده‌اند، شاهدان عینی روایت دیگری از تشنج در ختم روز دوشنبه در مسجد حظیره…

  ابهاماتی در مورد اتفاقی که گفتند "کفش به سوی خاتمی در یزد پرتاب شد"Reviewed by Aryan on Jul 7Rating:
  در حالی كه برخی رسانه‌ها با انتشار تصاویری تلاش كردند القا كنند عده ای در صدد زدن كفش به سید محمد خاتمی بوده‌اند، شاهدان عینی روایت دیگری از تشنج در ختم روز دوشنبه در مسجد حظیره یزد دارند. البته فیلم منتشره در برخی رسانه ها- كه به دلایلی آینده از انتشار آن خودداری می‌كند- نیز واقعیات را بیشتر هویدا می‌كند.
  www.errooortm.com | گروه اینترنتی ايران ويج ‌
  این رسانه ها با كشیدن دایره قرمز دور افرادی كه به دلیل ازدحام كفشهای خود را در دست گرفته‌اند، تلاش كردند القا كنند این عده افراد انقلابی بوده و به دنبال پرتاب كفش به خاتمی بوده اند كه در این باره باید گفت: 

  اولا همین تصاویر ازدحام جمعیت را نشان می دهد و این كه افراد در حال ورود یا خروج به شبستان مسجد كفشهای خود را جفت روی هم گذاشته اند. به ویژه كه كسی كه می‌خواهد كفش به سمت كسی پرتاب كند، یك لنگه پرتاب می‌كند، نه یك جفت!

  ثانیا مشخص نیست آیا مقصود این رسانه تایید مخالفان خاتمی بوده یا رد آنها، چرا كه آنها را كفش پرتاب كن و بدون منطق معرفی كرده است.

  اما گزارش شاهدان عینی حاكی از آن است كه مخالفان خاتمی هم باادب تر از آن بوده اند كه بخواهند به او كفش پرتاب كنند و به سر دادن شعار مرگ بر منافق بسنده كرده اند.

  البته آقای پ. فرد شروع كننده شعار كه اتفاق رئیس سازمان تازه منحل شده … هم بوده، تنها تلاش كرده به سمت خاتمی مهر پرتاب كند كه البته به دلیل ازدحام جمعیت و ضعف نشانه روی، این مهر دو متر آن طرف تر به سر پیرمرد دیگری اصابت كرده و باعث جراحت وی شده است.

  البته ماجرای پرتاب مهر در یزد سابقه دارد و چندین سال قبل در جریان سخنرانی حجت الاسلام رضوی، نماینده مجلس ششم یزد در مجلس در نماز جمعه، عده ای با عصبانیت از اظهارات وی به او مهر پرتاب كردند.

  گفتنی است در جریان حوادث روز دوشنبه یزد دو نفر از اخلال كنندگان در مراسم بازداشت و بعد از چند ساعت آزاد شده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۳)  • javad

   مرگ بر خاتمی

   • m

    چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  • yasser

   واقعا که
   آقای خاتمی یکی از افتخارات ملی ماست
   اگر کسی هم مخالفه عقیده اش برا خودش محترمه اما مهر و کفش پرتکردن و انداختن عمامه و غیره کار یک ایرانیه اصیل نمیتونه باشه

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.