• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » دانستنی ها » پیشنهادهایی برای رفتن به کافه و رستوران
  کد خبر : 900290

  پیشنهادهایی برای رفتن به کافه و رستوران

  پیشنهادهایی برای رفتن به کافه و رستورانReviewed by Farnaz on Nov 12Rating: در این مطلب هم برای شما پیشنهادهای خوشمزه ای دارم و سعی کرد ه ام پیشنهادهایی به شما بدهم که نتوانید دست رد به آنها بزنید چون اگر کمی هم شکمو باشید و اهل خوردن، حتما یکی از این پیشنهادها نظر شما را…

  پیشنهادهایی برای رفتن به کافه و رستورانReviewed by Farnaz on Nov 12Rating:

  در این مطلب هم برای شما پیشنهادهای خوشمزه ای دارم و سعی کرد ه ام پیشنهادهایی به شما بدهم که نتوانید دست رد به آنها بزنید چون اگر کمی هم شکمو باشید و اهل خوردن، حتما یکی از این پیشنهادها نظر شما را جلب خواهد کرد؛ این شما و این هم پیشنهادهای ما.

  ● شانلی

  استیک آبدار می خورید یا خشک؟

  رستوران شانلی که در طبقه سوم یک مجتمع ساختمانی قرار دارد وقتی وارد آن می شوید یکی از پرسنل خوش برخورد آن به سمت شما می آید تا راهنمایی تان بکند. وقتی منو را باز می کنید حق انتخاب های زیادی دارید چون انواع و اقسام غذاهای فرنگی و بین المللی در اینجا سرو می شود اما پیشنهاد ما برای شما از بین تمام این غذاها فیله استیک ویژه شانلی با سس مخصوص سرآشپز است.

  فیله ها از گوشت گوساله است که وزنی حدود ۲۵۰ گرم دارد و پس از اینکه تمیز شدند با بیفتک کوب (استیک کوب) کوبیده شده و برش می خورند، بعد از این مرحله در روغن مخصوص سرآشپز به مدت ۳روز خوابانده می شوند. فیله ها پس از آنکه از روغن خارج می شوند روی گریل های زغالی پخته شده و بنا به سلیقه مشتری آبدار یا خشک می شوند.

  این فیله های پخته شده با سس مخصوص سرآشپز سرو می شوند که این سس از سس خردل، کره حیوانی، سیرتازه مرینید شده، سبزیجات معطر (جعفری، ریحان و یکسری سبزیجات سری) و ادویه های شانلی (فلفل سیاه، فلفل سفید، پاپریکا، نمک، جوزهندی و ادویه های مخصوص و سری) درست می شود که به رنگ سبز روشن است و طعم معرکه ای به استیک می دهد.

  کنار اینها سبزیجات پخته (بسته به نوع فصل، بروکلی، گل کلم، کدوگراتینه، ذرت شیرین، جعفری و سیب زمینی استانبولی) هم سرو می شود که سیب زمینی ها آبپز شده و درون کره سرخ شده و با ادویه های سرآشپز طعم دار می شوند. وقتی یک برش از این استیک را می خورید وسوسه می شوید که برش های بعدی را امتحان کنید چون چندطعم را با هم تجربه می کنید و هربرش آن یک مزه می دهد مثل ترش، تند، خیلی تند، سیر، سبزی های معطر، گوشت خالص و… که همه را می توانید حس کنید.

  ● پیشنهاد سرآشپز:کبابِ کبابِ کباب

  پیشنهاد بعدی برای شما در این رستوران همه چیز تمام بشقاب کباب ویژه شانلی است که میکسی از انواع کباب های خوشمزه و دلچسب است. کباب ها شامل جوجه، لقمه، میگو، شیرماهی و تکه های ماستی (کباب مخصوص لبنانی) هستند. جوجه ها یا همان سینه مرغ در یک سس مخصوص که از پیاز، آب پیاز، لیموترش تازه، نمک، فلفل، زعفران و روغن مایع ذرت درست شده است به مدت ۲روز خوابانده می شود و وقتی این سس بعد از این مدت به خورد جوجه ها رفت، آنها را از سس درآورده و به سیخ می کشند که روی باربیکیو پخته و کبابی می شوند.

  بعد از کبابی شدن روی آنها به یک سس مخصوص آغشته می شود که این سس از کره حیوانی، لیموی تازه، زعفران، نمک، فلفل، پودرسیر و ادویه های مخصوص سرآشپز درست شده است. کباب لقمه که از گوشت راسته و قلوه گاه گوسفندی چرخ شده درست می شود با پیاز، فلفل و نمک مخلوط شده و بعد از آن به سیخ کشیده و روی باربیکیو پخته می شود.

  بعد از اینکه به صورت کبابی درآمد روی آن به کره آغشته می شود. میگوی بشقاب کباب ویژه از میگوهای مخصوص جنوب که به «U۱۰» معروف هستند پس از آنکه تمیز شسته می شوند به مدت یک روز در موادی خوابانده می شنود که شامل خامه، لیموترش، نمک، فلفل و ادویه های مخصوص سرآشپز شانلی است. بعد از آن به سیخ کشیده شده و روی باربیکیو به صورت کبابی پخته می شوند و سپس همانند جوجه ها به سس مخصوص آغشته می شوند. البته باید به شما بگوییم که سرآشپز به خوبی بوی زهم میگوها را گرفته و مطمئن باشید موقع خوردن به ذوق شما نمی زند.

  شیرماهی های جنوب به قطعات کوچک خرد شده و مواد خاصی داخل آنها تزریق می شود که بوی زهم شیرماهی را گرفته و سپس به سیخ کشیده و کباب می شوند. اما می رسیم به اصل ماجرا یعنی تیکه ماستی یا همان کباب مخصوص لبنانی که از فیله گوساله، ماست کیسه ای و فلفل سیاه نیم کوب، روغن زیتون، سیر و چند نوع موادخاص و سری سرآشپز درست می شود. به این طریق که گوشت در پیاز خوابانده شده و با ماست چکیده مخلوط و حداقل ۲۴ساعت به همین صورت خوابانده می شود.

  البته در این مدت سیر، روغن زیتون و ادویه های دیگر نیز به آنها اضافه و بعد از آنکه به خورد گوشت ها رفت به سیخ کشیده شده روی باربیکیو پخته می شوند. تمام این کباب ها (جوجه، لقمه، میگو، شیرماهی و تیکه ماستی) در یک بشقاب قرار گرفته و برای شما سرو می شود. در این بشقاب کنار کباب ها، انواع سبزیجات فصلی هم سرو می شود که یک سس مخصوص هم برای میگوها و هم برای شیرماهی هاست که می توانید آن را مصرف و طعم لذیذتری را تجربه کنید. بشقاب کباب ویژه شانلی را به پیشنهاد سرآشپز حتما تجربه کنید.

  می توانید به این منظور به رستوران شانلی در خیابان مرزداران، نبش خیابان ناهید، طبقه سوم ساختمان صدف سری بزنید و مطمئن باشید که از تصمیم خود به هیچ وجه پشیمان نمی شوید.

  ● کافی شاپ گامبرون

  تیرامیسو بخورید با کیک نسکافه ای

  گامبرون یا همان گمبرون درواقع اسم قدیم بندرعباس است. این کافی شاپ حدود ۱۵سال سابقه کاری دارد و در طبقه اول مرکز خریدونک (V.C.S) واقع شده است که محیطی آرام و گرم و دلنشین دارد و مدیریت و پرسنل آن با روی خوش از مشتریانشان پذیرایی می کنند. منوی این کافی شاپ شامل نوشیدنی های گرم، نوشیدنی های سرد، انواع شیک ها، انواع گلاسه ها، غذا و انواع کیک هاست که برای شما ۲ پیشنهاد داریم. پیشنهاد اول برای شما از منوی کیک های این کافه منوی تیرامیسو است که از لیدی فینگر، خامه، پودرشکلات و نسکافه درست شده است.

  لیدی فینگر که درواقع همان کیک مخصوص است در آشپزخانه های معروف تهیه شده و قبل از درست کردن تیرامیسو به مایع نسکافه آغشته می شود تا طعم نسکافه را به خود بگیرد. بعد از آن به صورت لایه لایه لیدی فینگرهای طعم دار شده و خامه را روی هم قرار می دهند . این کار تا ۳ لایه انجام می شود به صورتی که ۳ لایه لیدی فینگر و ۳ لایه خامه یکی درمیان روی هم قرار می گیرند و در مرحله آخر یک لایه پودرنسکافه و شکلات تلخ روی آن ریخته می شود.

  تیرامیسو یک طعم فوق العاده و منحصر به فرد دارد و هر قاشق از آن را که بخورید می توانید طعم کیک نسکافه ای همراه با خامه و شکلات تلخ را حس کنید. پیشنهاد می کنم تیرامیسو را با قهوه اسپرسو نوش جان کنید چون ترکیب فوق العاده ای را تشکیل می دهند.

  ● دارچین، وانیل، فندق، شکلات یا کرم انتخاب شما چیست؟

  پیشنهاد بعدی برای شما از منوی نوشیدنی های گرم کافه گامبرون، کاپوچینو است که حق انتخاب تان برای طعم آن زیاد بوده و می توانید انواع کاپوچینو با طعم های دارچین، وانیل، فندق، شکلات و کرم را امتحان کنید. پیشنهاد غذانورد برای شما این است که کاپوچینو با طعم شکلات را حتما امتحان کنید. این نوشیدنی که حدود یک سانتی متر کف خامه (فوم شیر) روی آن نشسته و طعم شیر و شکلات تلخ را برای شما زنده می کند از قهوه اسپرسو، شیر، پودرکاپوچینو و شکلات در دستگاه مخصوص و با ترکیب مشخص درست می شود.

  برای عروس خانم ها و تازه دامادها یک مژده هم داریم. مدیریت کافی شاپ گامبرون برای آنها کنار سفارششان حق انتخاب یک منوی آزاد از نوشیدنی های گرم را قائل شده است و از طرف کافی شاپ به عنوان هدیه به عروس خانم ها و تازه دامادها این حق را می دهد که به نظر می رسد با شروع فصل سرما و باران های پاییزی هدیه مناسبی است.

  ● رستوران میز

  رستورانی که مدیر آن یک خانم کارآفرین در حوزه غذایی است

  یک روز پرکار داشتید و حسابی خسته شده اید، می خواهید یک ساندویچ خوشمزه و در عین حال ساندویچی که زود آماده می شود نوش جان کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که به رستوران میز بروید و سفارش فاهیتا بدهید. این ساندویچ از فیله مرغ طعم دار و کارخانه ای، سس مخصوص که از قارچ، فلفل دلمه ای و پیاز که در روغن تفت داده شده و در مرحله آخر به آن پنیر پیتزا اضافه می شود درست شده است.

  تمامی مواد به همراه سسی که برای شما توضیح دادیم بین نان قرار می گیرد که پیاز، جعفری، سس مایونز کم چرب، گوجه و خیارشور درون نان چیده شده است. حالا ساندویچ آماده خوردن می شود با طعمی دلنشین که حتما خستگی شما را به در می کند. البته نمی توان از برخورد خوب خانم مدیر این رستوران گذشت که این مسئله به شما اطمینان می دهد غذاها به صورت بهداشتی و تمیز درست می شوند و خیال تان می تواند راحت باشد.

  ● سس مخصوص که با آبگوشت درست می شود

  رستبیف که همیشه طرفداران خودش را دارد و به هیچ وجه نمی توان آن را با ساندویچ دیگری عوض کرد از راسته گوساله که به مدت حداقل ۸ ساعت و با موادی مثل پیاز، سیر و زردچوبه پخته و خود به خود ریش ریش شده درست می شود. بعد از پخت گوشت ها یک آبگوشت غلیظ به دست می آید که با آن سس مخصوص درست می شود؛ به صورتی که آب گوشت با نمک، فلفل و آرد ذرت ترکیب شده و درون یخچال گذاشته می شود که برای هر سفارشی حدود ۲۰۰ گرم گوشت ریش ریش شده همراه با مقداری از سس مخصوص گرم می شود و به محض آماده شدن آن را بین نانی که در آن پیاز، جعفری، سس مایونز کم چرب، گوجه، خیارشور و چیپس خلال وجود دارد قرار می دهند.

  ژامبون گوشت و پنیر تست هم که قبلا سرخ شده است به رستبیف که با قارچ تفت داده شده اضافه می شود. اگر یک گاز از این ساندویچ را بخورید تمام غم و غصه های زندگی تان فراموش می شود چون با فرمول خاص سرآشپز میز درست می شود که در نوع خود منحصربه فرد و خاص است. به شما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید طعم یک رستبیف خوب را امتحان کنید به رستوران میز که در خیابان ونک بالاتر از کوچه لیلی است بروید و سفارش یک رستبیف رویال بدهید. مدیریت این رستوران به خواننده های مجله برای سفارش شان به انتخاب خود آنهانوشیدنی رایگان می دهد که این اتفاق تا آخر آبان ۹۱ خواهد افتاد. به شما توصیه می کنم فرصت را از دست ندهید!

  ● الوبرگر

  طعم لذیذ برگر از نوع ماشرومی

  ماشروم برگر که حتما طرفداران خودش را دارد و اگر شما هم این برگر خوشمزه را دوست دارید پیشنهاد می کنم به رستوران الو برگر که در میدان هروی پاسداران است، بروید و سفارش ماشروم برگر بدهید و بدانید که این برگر لذیذ به این صورت درست می شود که قارچ ها را پس از شست و شو خرد می کنند و درون ظرف مخصوص در فر می پزند، به طوری که قارچ ها به مدت ۵ دقیقه در فر مانده تا زمانی که آب بیندازند، سپس گوشت مخصوص برگر که ۸۰درصد از گوشت خالص است را روی گریل کبابی می کنند، به صورتی که گوشت آب می اندازد.

  در این زمان نان را برش زده و در قسمت انتهایی نان خیارشور و گوجه را می چینند و در قسمت بالایی نان کاهو و سس مخصوص که از مایونز، شکر، فلفل قرمز، سرکه، خیار رنده شده و نوشابه زرد درست شده است، اضافه می کنند. بعد از آن قارچ های آب انداخته و برگر را به قسمت انتهایی نان اضافه می کنند. ساندویچ ماشروم برگر آماده خوردن و گاز زدن است و طعم لذیذ گوشت را همراه با قارچ می توانید حس کنید.

  ● راشن

  غذایی که می توانید با سس دلخواه تان بخورید

  اگر فکر می کنید که غذاهای مغولستان را حتما باید در این کشور بخورید و مزه کنید می خواهیم به شما بگوییم که در اشتباه هستید چون رستوران راشن غذاهای خود را به سبک مغولی و با مواد و ادویه های مخصوص این کشور درست می کند. پیشنهاد می کنیم در این رستوران غذای باربیکیو مغولی با فیله مرغ را امتحان کنید. باربیکیو مغولی با فیله مرغ به این صورت درست می شود که فیله مرغ ها را قبل از پخت در پودرسیر، پیاز، نمک، فلفل و ادویه های مخصوص مغولی به مدت ۴ساعت می خوابانند تا آماده پخت شوند.

  بعد از آن فیله مرغ ها را بدون روغن روی گریل های چدنی مخصوص می پزند و با سبزیجات گریل شده مخلوط می کنند. این سبزیجات شامل قارچ، پیاز، هویج، کدو، کرفس، فلفل دلمه ای، کلم بروکلی، پیازچه و جوانه مارچ هستند که وقتی با فیله مرغ ها ترکیب شوند با سس دلخواه شما که می توانید آن را انتخاب کنید سرو می شود. گزینه های انتخابی شما از بین سس های سیر، ترش و شیرین، صدف و سویا، کنجد و فلفل است.

  البته باید به شما بگویم که سس سیر این رستوران از سیر پخته شده، آب مرغ، نمک، فلفل و ادویه های مخصوص مغولی درست می شود که بوی کمی از سیر و طعم ملایمی دارد. سس ترش و شیرین از ترکیب گوجه های پخته شده که پوست آنها جدا شده اند و شبیه رب است به همراه سرکه سفید، آب آناناس، نمک و فلفل و ادویه های مغولی درست می شود و طعم آن بین تند و شیرین است که می توان گفت طعم ملسی دارد. سس صدف و سویا که طعم کاملا دودی و نمکی دارد و فرمول آن کاملا سری است.

  همچنین سس کنجد از آب مرغ، کنجد، نمک، فلفل و ادویه های معروفی درست می شود که طعم خاص خودش را دارد و اگر با سس صدف و سویا آن را مخلوط کنید ترکیب خاصی را ایجاد می کند. پیشنهاد می کنیم که باربیکیو مغولی با فیله مرغ را حتما با سس کنجد و صدف و سویا امتحان کنید. سس فلفل که همیشه طرفداران پروپاقرص خودش را دارد از پودر فلفل خشک شده به همراه آب مرغ و ادویه های مخصوص درست می شود و اگر تندخور نیستید سمت این سس نروید. می توان گفت این غذا یک غذای سالم و رژیمی است.

  ● من و این همه خوردنی محاله

  پیشنهاد بعدی ما برای شما در رستوران راشن کباب میکس مخصوص مغولی است که در این غذا یک سیخ کباب گوشت، یک سیخ کباب مرغ، یک سیخ میگوی کبابی، برنج مخصوص سرخ شده که به سبک آسیای شرقی درست می شود وجود دارد. کباب گوشت در این غذا به این صورت درست می شود که تکه های گوشت راسته گوساله را داخل موادی از قبیل نمک، فلفل، پیاز، ادویه های مغولی و سس مخصوص به مدت یک روز می خوابانند که به قول معروف ادویه ها به خورد گوشت برود و بعد از آن تکه گوشت ها را به سیخ های چوبی می کشند و روی گریل های چدنی با مقدار کمی روغن زیتون می پزند. کباب مرغ نیز به همین صورت درست می شود با این تفاوت که فیله های مرغ را مدت زمان کمتر از ۲۴ساعت در مواد می خوابانند و این مدت چیزی حدود ۴ تا ۵ ساعت است و بعد از آن فیله ها را به سیخ کشیده و آن را به همراه مقدار کمی روغن زیتون روی گریل می پزند.

  اما میگوی کبابی به این صورت درست می شود که شاه میگوهای جنوب ایران را بعد از آنکه سرشان را جدا کردند و آنها را تمیز کردند با فلفل، نمک، سس مخصوص مغولی، پودرسیر و ادویه های مغولی به مدت ۲۴ساعت می خوابانند و بعد از آنکه مواد به خورد میگوها رفت آنها را به سیخ کشیده و فریز می کنند که علت فریز کردن آن این است که میگوها بو نگیرند و تازه بمانند. بعد از آن میگوها را روی گریل با کمی روغن زیتون می پزند.

  روش تهیه برنج سرخ شده مخصوص که به روش آسیای شرقی درست می شود به این صورت است که برنج را با سبزیجاتی مثل هویج، ذرت، فلفل دلمه ریز شده و تخم مرغ پخته شده و ریزشده مخلوط کرده و سپس این ترکیبات را سرخ می کنند که اگر به کشورهای آسیای شرقی مسافرت کرده باشید حتما نمونه آن را دیده اید. کباب ها و برنج مخصوص در کنار یکدیگر یک غذای کامل را تشکیل می دهند و اگر شما هم می خواهید طعم خاص این غذا را امتحان کنید به رستوران راشن در میدان ونک، خیابان ونک، خیابان کار و تجارت بروید و سفارش کباب میکس مخصوص مغولی بدهید البته کنار این غذا سبزیجات گریل شده هم برای شما سرو می شود که به همان روش در باربیکیو مغولی درست می شود.

  ● سنجاب

  در کنار سنجاب، دیگر سرما نمی خورید!

  در ترافیک سنگین نیاوران به سمت تجریش می روید و صدای بوق زدن های مکرر اعصاب تان را خرد کرده است و می خواهید برای دقایقی آرامش به دست بیاورید و درعین حال گلویی تازه کرده و دلی از عزا در بیاورید. به شما پیشنهاد می کنیم بروید به کافه سنجاب که حدودا ۲۰۰، ۳۰۰ متر بعد از سه راه یاسر است و اسموتی پاستیل (smoothe pastil) سفارش بدهید.

  اسموتی پاستیل که از پاستیل ترش، شاه توت، لیموترش و آلوورا درست شده، طعمی هیجان انگیز دارد که ترش و شیرین است و به محض اینکه یک جرعه از آن را نوش جان کنید انواع انرژی ها را در خودتان پیدا می کنید و هرکاری را که می خواهید می توانید انجام دهید. طرز تهیه اسموتی پاستیل به این صورت است که پاستیل ترش، شاه توت، لیموترش و یخ را میکس کرده و بعد از آن آلوورا و تکه های خرد شده پاستیل ترش را برای تزیین به اسموتی اضافه می کنند.

  ● Cold stop

  پیشنهاد بعدی برای شما در فصول سرما و باران های پاییزی این است که در کافه سنجاب از منوی نوشیدنی های گرم این کافه منوی «cold stop» را انتخاب کنید. این نوشیدنی که از شیر، زنجبیل، عسل و کارامل درست شده است، طعمی شیرین دارد که وقتی آن را می خورید احساس می کنید بدنتان از درون گرم می شود که می توان گفت این نوشیدنی بهترین درمان برای آنفلوآنزا و سرماخوردگی است. چون به نظر می رسد حال تان را از این رو به آن رو می کند و اگر یک روز بی حوصله و کلافه را دارید این نوشیدنی می تواند روزتان را به یک روز شاد و سرشار از انرژی تبدیل کند.

  ● ۲۲۲

  عشق است پیتزا

  هروقت صحبت از غذا می شود و هروقت که می خواهید برای غذا خوردن به بیرون بروید حتما یکی از انتخاب های شما پیتزاست. چون به هیچ وجه نمی توان از طعم لذیذ و دلچسب پیتزا دل کند و بی خیال آن شد. پیشنهاد این شماره ما برای شما که طرفدار پیتزا هستید پیتزای مخصوص ۲۲۲ است. نوع خمیر این پیتزا آمریکایی است و به اصطلاح کلفت گرفته می شود.

  البته قبل از آن کف قالب را با روغن زیتون به خوبی چرب می کنند و خمیر را کف آن پهن کرده و سس مخصوص روی آن زده می شود که این سس از کچاپ، آویشن، نمک و فلفل درست شده است. سپس یک لایه سوسیس کوکتل روی آن چیده می شود و روی آن تکه های ژامبون گوشت را می چینند پس از آن قارچ را روی ژامبون ها ریخته و کاملا پخش کرده و فلفل دلمه ای و مقدار کمی پیاز به آن اضافه می کنند.

  در مرحله آخر هم پنیرپیتزا را روی آن می ریزند. در این رستوران از پنیرپیتزاهای معمولی که در بازار به پنیر مطهری معروف است استفاده می کنند. بعد از اینکه پنیر را روی مواد پخش کردند روی آن فلفل دلمه ای رنگی و یک تکه ژامبون گوشت اضافه می کنند و پیتزا آماده می شود به داخل فر برود. این پیتزا در فرهای مخصوص که به فرهای پیتزا چرخشی معروف است گذاشته و در دمای ۴۹۵ درجه فارنهایت به مدت ۶ دقیقه پخته می شود.

  ● سوخاری های خوشمزه را به دندان بکشید

  خوردن هر غذایی حس خوب خودش را دارد ولی به دندان کشیدن مرغ سوخاری یک حس دیگری دارد که با خوردن آن طعم خوب این غذا را می توان تجربه کرد. اگر طرفدار سوخاری ها هستید و می خواهید برای ناهار یا شام این غذای لذیذ را نوش جان کنید به شما پیشنهاد می کنم که مرغ های سوخاری ۲۲۲ را حتما امتحان کنید و بدانید که تکه های مرغ تازه که به صورت روزانه تهیه شده است بعد از تمیز شدن در مرحله آماده سازی به زرده تخم مرغ و آرد سوخاری مخصوص ۲۲۲ که از پودر معروف KFG و آرد با ترکیب خاصی درست شده است، آغشته شده و در دستگاه مخصوص که به «هنی پنی» معروف است به مدت ۲۰ دقیقه قرار گرفته و بعد از آن آماده سرو می شود.

  در کنار این سوخاری ها سیب زمینی سرخ شده و سس مخصوص هم سرو می شود که این سس از کچاپ، آویشن، نمک، فلفل و شکر درست می شود و طعمی مابین تند و شیرین دارد. مرغ ها قبل از اینکه به آرد و زرده تخم مرغ آغشته شوند به هیچ ماده دیگری آغشته نمی شوند و در واقع می توان گفت تفاوت این سوخاری ها با بقیه رستوران ها همین مسئله است که باعث تمایز آن می شود.

  این مرغ ها طعمی متمایل به طعم تند دارند و می توان گفت که در محاصره ادویه جات نیستند و طعم خود مرغ را می توان حس کرد. شما هم اگر می خواهید آنها را امتحان کنید به میدان هروی پاسداران بروید و بعد از اینکه ماشین تان را پارک کردید بروید طبقه سوم مرکز خرید گلستان و در رستوران ۲۲۲ سفارش مرغ سوخاری بدهید.

  ● گاراژ گریل

  بزن بریم گاراژ به سرعت برق و باد

  گاراژ همه را یاد ماشین می اندازد، ذهن رامی برد به سمت نمایشگاه هایی که آن ماشین های رنگارنگ از مدل های مختلف وجود دارد و دل همه را آب می اندازد که پشت فرمان آنها بنشینند. آدم را یاد پلی استیشن می اندازد با بازی های مختلفش با ماشین. شاید بعضی ها را یاد آتاری بیندازد با آن بازی ماشین معروفش که در فصل های مختلف باید رانندگی می کردید. گاراژ آدم را یاد جاده چالوس و رانندگی دلنشین در آن جاده می اندازد اما این بار می خواهیم به شما بگوییم که گاراژ یک رستوران است، رستورانی که دکوراسیون آن فرقی با نمایشگاه ماشین و موتور ندارد و از در رستوران که وارد می شوید انگار وارد فضای مسابقات رالی و فرمول یک شده اید.

  اگر اطلاعات زیادی در مورد ماشین و ماشین بازی ندارید در این رستوران عکس های ماشین های جدید و به روز را می توانید مشاهده و به اطلاعات ماشینی خود اضافه کنید. همچنین مدیریت گاراژ جوابگوی سؤالات شما در مورد ماشین و به خصوص ماشین های خاص اند چون خودشان به قول معروف حسابی ماشین باز هستند و علاقه خاصی به ماشین دارند و به نظر می آید که دلیل افتتاح این رستوران با شکل و شمایل و به نام گاراژ هم همین مسئله باشد که آن را از رستوران های دیگر متمایز کرده و می توان گفت در نوع خودش یک رستوران تک و خاص است.

  منوی این رستوران شامل انواع برگرهای گریل، پیش غذا و نوشیدنی هاست که پیشنهاد اول برای شما از این منو سوسیس برگر است که به احتمال زیاد در جای دیگری نمی توانید آن را تجربه کنید. سوسیس این ساندویچ که درصد گوشت بالایی دارد، توسط یکی از کارخانه های معروف سوسیس و کالباس سازی صرفا برای رستوران گاراژ و با سفارش این رستوران تولید و تهیه می شود.

  این سوسیس ها در دستگاه های گریل مخصوص پخته می شوند. البته باید به این موضوع هم اشاره شود که بیشتر دستگاه های این آشپزخانه نیز به صورت ماشین طراحی شده و مثل این است که کاپوت ماشین را بالا زده اید و روی آن مشغول پختن سوسیس هستید. بعد از اینکه سوسیس ها پخته شدند بین نان قرار می گیرند که البته قبل از آن گوجه، کاهو، خیارشور، پیاز و سس مخصوص خردل گاراژ قرار گرفته و چیده شده است.

  سس مخصوص خردل از خردل، سبزیجات معطر و تازه، مقدار کمی سس مایونز به همراه ادویه های آسیاب شده که مخصوص گاراژ است درست می شود و طعم ملسی دارد. می توانیم به شما بگوییم که نان های این رستوران مخصوص خود اینجاست و رنگ آن رنگ خاصی است که می توان گفت این نان سالم و بدون جوش شیرین است.

  ● استیک سرد

  پیشنهاد بعدی من به شما در رستوران گاراژ ساندویچ سرد استیک گوشت است. این ساندویچ که با ژامبون درست نشده و مواد تشکیل دهنده آن استیک راسته گوساله عمل آوری شده است تا ۹۰درصد آن را گوشت تشکیل می دهد و طعمی دودی دارد که همراه آن گوجه فرنگی، خیارشور، پیاز، کاهو و سس مخصوص، مواد این ساندویچ را تشکیل می دهد. در این رستوران هر ساندویچی یک سس مخصوص برای خودش دارد که فرمول تمامی آنها سری است و هیچ راهی به جز اینکه از نزدیک طعم آنها را تجربه کنید وجود ندارد.

  شما در این رستوران می توانید مطمئن باشید که یک غذای سالم و کاملا بهداشتی که برای سلامت شما ضرری ندارد می خورید. این غذاها روی گریل های مخصوص و بدون استفاده از روغن درست می شود که مراحل آمادگی غذا بهداشتی و در دید مشتری ها انجام می شود که شما می توانید آماده شدن غذایتان را مشاهده کنید.این مطلب را هم باید به شما بگوییم که برگرهای این رستوران دست ساز هستند و از گوشت گوساله و گوسفند درست شده و به صورت مصرف روزانه تهیه شده اند. از گوشت های یخ زده و کارخانه ای به هیچ وجه در این رستوران استفاده نمی شود.

  به نظر من این رستوران بیشتر سلیقه ها را در برمی گیرد؛ از شما که خیلی اطلاعات در مورد ماشین دارید تا شمایی که اصلا علاقه ای به ماشین و ماشین بازی ندارید. گاراژ گریل که در خیابان نیاوران و روبه روی پمپ بنزین نرسیده به سه راه یاسر قرار دارد پذیرای تمام مردم در هر سن و سالی که باشند هست و با روی خوش از مشتریانش پذیرایی می کند.
          
      
      
  مجله زندگی ایده آل

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.