• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » تصادفی که رئیس راهور را به شدت متاثر کرد
  کد خبر : 899840

  تصادفی که رئیس راهور را به شدت متاثر کرد

  تصادفی که رئیس راهور را به شدت متاثر کرد Reviewed by Farnaz on Nov 12Rating: رئیس پلیس راهور ناجا امروز در کنفرانس خبری خود از تصادفی سخن گفت که به شدت وی را متاثر کرده و وی را دچار شوک روحی کرده است. سردار اسکندر مومنی در کنفرانس خبری امروز خود گفت: تصادفی که در…

  تصادفی که رئیس راهور را به شدت متاثر کرد Reviewed by Farnaz on Nov 12Rating:

  رئیس پلیس راهور ناجا امروز در کنفرانس خبری خود از تصادفی سخن گفت که به شدت وی را متاثر کرده و وی را دچار شوک روحی کرده است.

  سردار اسکندر مومنی در کنفرانس خبری امروز خود گفت: تصادفی که در محور قزوین – زنجان روی داده و در آن 4 کودک، 2 زن و 2 مرد کشته شدند به شدت وی را متاثر کرده بوده به حدی که وی تا مدتی نمی توانسته به کارهای معمولی و حتی غذاخوردن بپردازد.

  سانحه به این صورت اتفاق افتاده بوده که، خانواده ای که از عروسی بازگشته بودند، قصد عبور از عرض ازادراه قزوین زنجان را داشته اند که در این هنگام یک خودرو 206 و یک اتوبوس نیز در محور در حال تردد بودند، عابران که متشکل از 4 کودک، 2 زن و 2 مرد بودند تصور می کنند با دویدن می توانند از عرض آزادره عبور کنند که اتوبوس که تا حد واژگون شدن پیش می رود این عابران را رد کرده ولی خودرو 206 به دلیل کمبود میدان دید با این عابران برخورد کرده و تمام آن ها در جا کشته می شوند.

  مومنی با اشاره به این سانحه دلخراش اعلام کرد، این تصادف تاثر برانگیزترین حادثه طول خدمت من بوده که تا مدت ها دچار شوک روحی شده بودم.

   

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.