• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » اصلاح قانون حذف کنکور
  کد خبر : 899084

  اصلاح قانون حذف کنکور

  اصلاح قانون حذف کنکور Reviewed by Farnaz on Nov 12Rating: حسین نادری منش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت حذف کنکور در سال 93 و برگزاری هفتگی جلسات کارشناسی در این خصوص، اظهار داشت: با تفاهمات صورت گرفته قرار شد با توجه به یک سری واقعیتها و چالشها قانون مصوب سال…

  اصلاح قانون حذف کنکور Reviewed by Farnaz on Nov 12Rating:

  حسین نادری منش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت حذف کنکور در سال 93 و برگزاری هفتگی جلسات کارشناسی در این خصوص، اظهار داشت: با تفاهمات صورت گرفته قرار شد با توجه به یک سری واقعیتها و چالشها قانون مصوب سال 86 حذف کنکور اصلاح شود.

  وی همچنین درباره حذف غربالگری داوطلبان از طریق آزمون، گفت: امکان سنجش داوطلب از طریق بررسی سوابق در آموزش و پرورش در حال بررسی و تکمیل است و همانطور که می دانیم در برخی رشته ها این غربالگری صورت می گیرد که ممکن است شکل آزمون اصلاح شود.

  معاون آموزشی وزارت علوم در خصوص افزایش میزان سوابق تحصیلی در کنکور سال 93 تاکید کرد که در این زمینه دو بحث غربالگری و بررسی سوابق مطرح می شود.

  نادری منش افزود: با توجه به اینکه در برخی رشته ها صندلی خالی به اندازه کافی وجود دارد می توان تنها از طریق سوابق تحصیلی داوطلب را پذیرش کرد که البته تمام این موارد در حال بررسی است.

  وی اظهار داشت: موضوع اصلاح قانون حذف کنکور با همکاری مرکز پژوهشهای مجلس بررسی می شود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.