• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ترین ها و رکوردهای جهانی گینس » بزرگ‌ترين همبرگر جهان در كاليفرنيا + عکس
  کد خبر : 8985

  بزرگ‌ترين همبرگر جهان در كاليفرنيا + عکس

  بزرگ‌ترين همبرگر جهان در كاليفرنيا + عکسReviewed by Aryan on Jul 6Rating: بزرگ‌ترين همبرگر جهان به وزن 777 پوند كه معادل 352 كيلوگرم است در كاليفرنياي آمريكا پخته شد. 15 ساعت وقت صرف شد تا آشپزها بتوانند اين همبرگر را آماده كنند. پس از پخته شدن، اين همبرگر با ميني ليفتراك به محل گردهمايي رسانه‌ها…

  بزرگ‌ترين همبرگر جهان در كاليفرنيا + عکسReviewed by Aryan on Jul 6Rating:

  www.errooortm.com | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  بزرگ‌ترين همبرگر جهان به وزن 777 پوند كه معادل 352 كيلوگرم است در كاليفرنياي آمريكا پخته شد.

  15 ساعت وقت صرف شد تا آشپزها بتوانند اين همبرگر را آماده كنند. پس از پخته شدن، اين همبرگر با ميني ليفتراك به محل گردهمايي رسانه‌ها و نماينده گينس آورده شد.

  آشپزها ساعت 5 صبح، كار را با 600 پوند گوشت معادل 272 كيلو (كه بعد از پخت كوچك شده و به 400 پوند معادل 181 كيلو تغيير وزن داد) شروع نمودند. دو خمير به وزن 340 پوند معادل 154 كيلو نيز درست كردند كه در دو طرف گوشت پخته شده قرار دهند. 22 كيلو پنير، 10 كيلو پياز، 5 كيلو ترشيجات و طعم دهنده، 13 كيلو كاهو، 5 كيلو خردل و سس گوجه فرنگي نيز به آن اضافه كردند. در نهايت بعد از پخت و پز و تغيير وزن، همبرگر نهايي را وزن كرده و ديدند وزنش 777 پوند معادل 352 كيلو شده است.گوشت كبابي و خردل و سس مايونز،ترشي،پياز،كاهو و گوجه فرنگي به‌كار رفته در اين همبرگر از با كيفيت‌ترين نوع بوده است.

  www.errooortm.com | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  اين همبرگر معادل 1.3 ميليون كالري توليد مي‌كند. «برت انرايت» همراه با «نيك نيكورا» كه اعضاي اصلي تيم پخت و پز بودند اين عمليات را در منطقه «آلامدا»ي كاليفرنيا جلوي چشم رسانه‌ها انجام دادند.

  براي ساخت همبرگر مذكور از بزرگ‌ترين گريل دنيا كه روي تريلي 18 چرخ بوده و گروه مذكور براي پخت برگر در ايالت‌هاي مختلف از آن استفاده مي‌كنند، نيز استفاده و بعد از 15 ساعت آماده خوردن شد. تماشاچيان به ازاي پرداخت 99 سنت توانستند هر كدام يك قطعه كوچك از آن را بخورند.


  www.errooortm.com | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  www.errooortm.com | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.