• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » برقراری رابطه با ایران سومین دغدغه سیاست خارجی اوباما
  کد خبر : 897658

  برقراری رابطه با ایران سومین دغدغه سیاست خارجی اوباما

  برقراری رابطه با ایران سومین دغدغه سیاست خارجی اوباما Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating: سومین دغدغه سیاست خارجی آمریکا به مسئله ایران باز می گردد.قطع روابط میان ایران و ایالات متحده آمریکا در دوران ریاست جمهوری جیمی کارتر و دموکراتها صورت گرفت. در آن زمان ایالات متحده آمریکا طرف قطع کننده این رابطه بود…

  برقراری رابطه با ایران سومین دغدغه سیاست خارجی اوباما Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating:

  سومین دغدغه سیاست خارجی آمریکا به مسئله ایران باز می گردد.قطع روابط میان ایران و ایالات متحده آمریکا در دوران ریاست جمهوری جیمی کارتر و دموکراتها صورت گرفت.

  در آن زمان ایالات متحده آمریکا طرف قطع کننده این رابطه بود و البته جمهوری اسلامی ایران نیز از این تصمیم آمریکا استقبال کرد .نکته جالب توجه اینکه کارتر ،

  برژینسکی و مقامات اصلی سیاسی آمریکا در سال 1358 در حال حاضر از اصلی ترین طرفداران گفتگو و مذاکره با تهران و شناسایی قدرت ایران در خاورمیانه تبدیل شده اند.

  اگر اوباما اموال به غارت رفته ملت ایران را بازگردانده و مفاد قرار داد الجزایر را اجرا کند ،در آن صورت شاید تهران بررسی موضوع روابط با آمریکا و مذاکره با واشنگتن را در دستور کار خود قرار دهد .در این صورت اوباما می تواند از توصیه های افرادی مانند کارتر و برژینسکی استفاده کند.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.