• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » سندی بر پیروزی موسوی در انتخابات 88 !
  کد خبر : 896769

  سندی بر پیروزی موسوی در انتخابات 88 !

  سندی بر پیروزی موسوی در انتخابات 88 ! Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating: با اینکه آمار کل شهدای جنگ تحمیلی ۲۱۳۲۵۵ نفر بوده است؛ ناصر غلامرضایی مسئول حزب مردم سالاری در لرستان طی اظهار نظر جالبی مدعی شد که در جنگ تحمیلی 900 هزار نفر شهید اصلاح طلب هستند! به گزارش سرویس سیاسی بی باک، جلسه…

  سندی بر پیروزی موسوی در انتخابات 88 ! Reviewed by Farnaz on Nov 10Rating:
  با اینکه آمار کل شهدای جنگ تحمیلی ۲۱۳۲۵۵ نفر بوده است؛ ناصر غلامرضایی مسئول حزب مردم سالاری در لرستان طی اظهار نظر جالبی مدعی شد که در جنگ تحمیلی 900 هزار نفر شهید اصلاح طلب هستند!

  به گزارش سرویس سیاسی بی باک، جلسه امروز اصلاح طلبان با حاشیه های جالبی همراه بود که جالبترین آن ؛ اظهار نظر یکی از اصلاح طلبان درباره آمار شهدای جنگ تحمیلی و ماهیت سیاسی شهدا بود.

  اینکه این مسئول اصلاح طلب چگونه آمار شهدا را از به 900 هزار نفر افزایش داده است؛ خود گویایی میزان علم و شناخت این سیاسیون به عرصه ایثار و شهادت و جنگ تحمیلی و از همه مهمتر میزان اعتبار ادعاهایشان می باشد.با این ادعای جالب ناصر غلامرضایی کشف می شود که چگونه میر حسین موسوی توهم پیروزی به سرش زده بود.قطعا میر حسین موسوی بر اساس  آمار و ارقام و اسنادی از این صنف و کارشناسان و حامیانی اینچنینی قبل از پایان رای گیری خود را پیروز انتخابات معرفی کرد و طرفدارانش را به خیابانها دعوت کرد.

   

  در این همایش ناصر غلامرضایی مسئول حزب مردم سالاری در لرستان در اظهارنظر عجیب مدعی شد که در جنگ تحمیلی 900 هزار نفر شهید اصلاح طلب هستند این در حالی است که آمار كلي شهداي جنگ تحميلي تعداد ۲۱۳۲۵۵ نفر بوده كه شامل۱۵۵۰۸۱نفر در درگيري مستقيم با دشمن ، ۱۶۱۵۴نفر در حملات دشمن به شهرها  ، ۱۱۸۱۴نفر درحوادث متفرقه و ساير موارد ۹۸۸۹ نفر بوده است از اين آمار تعداد ۱۵۵۲۵۹ نفر مجرد ، تعداد ۵۵۹۹۶ نفر متأهل ، تعداد ۷۰۵۴ نفر ۱۴ ساله و كمتر ، تعداد ۶۵۵۷۵ نفر بين ۱۵ تا ۱۹ ساله  ، تعداد ۸۷۱۰۶ نفر بين ۲۰ تا ۲۳ ساله  ، تعداد ۲۲۷۰۳ نفر بين ۲۴ تا ۲۹ ساله  ، تعداد ۳۰۸۱۷ نفر ۳۰ ساله و بالاتر بوده است.

  حدود 200 هزار نفر

  گفتنی است؛ همایش تبیین طرح مناسک که امروز جمعه به میزبانی جبهه اصلاح طلبان با حضور برخی از احزاب و چهره های اصلاح طلب در هتل المپیک تهران برگزار شد، با حاشیه هایی همراه بود.

  در اوایل  این همایش زمانی که نوبت سخنرانی به  منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی رسید مطهری نژاد دبیر همایش گفت: ما وقت دبیر کل غایب را به شما می دهیم و از حضار خواست که برای سلامتی دبیرکل این حزب صلواتی بفرستند.

  علیخانی که از سخنرانان دیگر این همایش بود در واکنش به طرح مناسک کواکبیان گفت: برگزاری این جلسات مفید است اما بدون حضور بزرگان اصلاح طلب نتیجه بخش نیست و کاندیدای اصلاح طلب باید مهر تایید خاتمی و هاشمی را داشته باشد. صحبتهای علیخانی واکنش مطهری نژاد، کواکبیان و محجوب را در پی داشت و آنان نیز معتقد به خرد جمعی اصلاح طلبان و نظرخواهی همه احزاب و گروه های اصلاح طلب در مورد کاندیدای واحد بودند نه مهر تایید خاتمی و هاشمی.

  محجوب دبیر کل خانه کارگر که از دیگر سخنرانان این همایش بود نسبت به عدم  حضور برخی احزاب اصلاحات در این همایش گلایه کرد و گفت: بهتر آن بود که کسانی که به این همایش دعوت شده بودند به این همایش می آمدند وفقط به حاضران سلام می کردند و سخنرانی نمی کردند. ما به همه جلساتی که دعوت می شویم می رویم حتی به جلسات حزب موتلفه اسلامی.

  ارائه نظرهای مخالف برای رسیدن به اجماع توسط سخنرانان از دیگر حاشیه های  جالب این همایش بود. محجوب در سخنرانی خود بر تعدد کاندیداها تاکید داشت و دیگر سخنرانان بر کاندیدای واحد. برخی طرح مناسک را مناسب برای رسیدن به اجماع می دانستند و برخی دیگر نظر بزرگان و چهره های اصلاح طلب را کافی می خواندند.

  همچنین میرزا بابا مطهری نژاد دبیر این همایش درباره اخبار منتشر شده مبنی بر حضور کمرنگ اصلاح طلبان در این همایش گفت: منظورتان از چهره های اصلاح طلب چه کسی است؟ بیشتر آنهایی که شما مد نظر دارید در زندان هستند بروید آزادشان کنید تا دراین جلسات شرکت کنند. این در حالی است مطهری نژاد قبل از برگزاری  این همایش در مصاحبه خبر از حضور شخصیتهایی چون عارف، محمد علی نجفی، موسوی لاری، عبدالله نوری و محمد رضا خاتمی داده بود که در این همایش غایب بودند.

  کواکبیان دبیر کل جبهه اصلاح طلبان به عنوان آخرین سخنران مراسم نیز با اشاره به عدم حضور برخی چهره های اصلاح طلب گفت: برخی از این دوستان بهانه هایی آوردند، مثلا گفتند عروسی داریم یا حاجی داریم و یا می خواهیم به ختم برویم اگر هم می آمدند وقت برای سخنرانی آنان نداشتیم.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.