• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » سنگ باران کنسولگری عربستان در مشهد
  کد خبر : 896

  سنگ باران کنسولگری عربستان در مشهد

  سنگ باران کنسولگری عربستان در مشهد Reviewed by Aryan on Mar 19Rating: کنسولگری کشور پادشاهی عربستان سعودی در مشهد مقدس توسط جوانان معترض سنگ باران شد. به گزارش تابناک، مردم مشهد روز گذشته با تجمع در مقابل کنسولگری عربستان سعودی در در این شهر، در اعتراض به کشتار آزادی خواهان بحرینی توسط عمال سعودی، ساختمان…

  سنگ باران کنسولگری عربستان در مشهد Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:

  کنسولگری کشور پادشاهی عربستان سعودی در مشهد مقدس توسط جوانان معترض سنگ باران شد.

  به گزارش تابناک، مردم مشهد روز گذشته با تجمع در مقابل کنسولگری عربستان سعودی در در این شهر، در اعتراض به کشتار آزادی خواهان بحرینی توسط عمال سعودی، ساختمان این کنسولگری را سنگ باران نمودند.

  در این تجمع با شکوه که اقشار مختلف مردم همیشه در آن حضور داشتند پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی به آتش کشیده شد. مردم با سر دادن شعارهایی چون “سفیر اسرائیلی اخراج باید گردد”، “تبت یدا ابی لهب”، “می کشم می کشم آنکه برادرم کشت”، “ای رهبر آزاده آماده ایم آماده”، “الاخوة البحرينية نحن ندعمكم”، “نصر من الله و فتح قریب” به سمت ساختمان کنسولگری عربستان به حرکت درآمدند و پرچم بحرین را بر فراز دیوارهای بلند این ساختمان به احتراز درآورده و اعراض خود را به رفتار سخیفانه و ددمنشانه آل سعود در بحرین نشان داده و از ملت آزاده و آزادی خواه آن حمایت کردند.

  گفتنی است، جمعیت معترضین به حدی رسیده بود که چهار خیابان منتهی به کنسولگری مسدود شده بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.