• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » جدیدترین قیمت سیم‌کارت در بازار تلفن همراه
  کد خبر : 892453

  جدیدترین قیمت سیم‌کارت در بازار تلفن همراه

  جدیدترین قیمت سیم‌کارت در بازار تلفن همراه Reviewed by Farnaz on Nov 6Rating: یکی از فروشندگان و کارشناسان بازار سیم‌کارت و تلفن همراه از وضعیت خوب این روزهای بازار سیم‌کارت صحبت کرد و افزود: چنانچه قیمت تلفن همراه به دلیل وارداتی بودنش بستگی به نرخ ارز دارد، اما قیمت سیم‌کارت نیز با افزایش 10 درصدی…

  جدیدترین قیمت سیم‌کارت در بازار تلفن همراه Reviewed by Farnaz on Nov 6Rating:

  یکی از فروشندگان و کارشناسان بازار سیم‌کارت و تلفن همراه از وضعیت خوب این روزهای بازار سیم‌کارت صحبت کرد و افزود: چنانچه قیمت تلفن همراه به دلیل وارداتی بودنش بستگی به نرخ ارز دارد، اما قیمت سیم‌کارت نیز با افزایش 10 درصدی رو‌به‌رو بوده است و از این رو در هفته‌های اخیر با نوسانات و افزایش قیمت در بازار مواجه بودیم.

  وی بیان کرد: افزایش قیمت سیم‌کارت در بازار که در روزهای گذشته شاهد آن بودیم و می‌توان از جمله آن‌ها به قیمت خط کارکرده همراه اول با کد 1 با توجه به رند بودن شماره از یک میلیون و 350 هزار تومان به بالا اشاره کرد. کد 2 کارکرده از 850 هزار تومان به بالا و کد 2 سیم‌کارت صفر از یک میلیون و 150 هزار تومان به بالا فروخته می‌شود.

  همچنین سیم‌کارت صفر کد 3 اکنون کمتر در بازار یافت می‌شود اما قیمت کارکرده این خط از 600 هزار تومان به بالا است. سیم‌کارت کد 4 و کد 5 صفر از 440 هزارتومان به بالا فروخته می‌شود.

  سیم کارت کد 6 صفر از 380 هزار تومان به بالا، کد 7 صفر از 350 هزار تومان به بالا و کد 8 صفر از 310 هزار تومان به بالا در بازار موجود است.

  سیم‌کارت‌های ایرانسل نیز به روال قبل که با سیم کارت هدیه به مبلغ 5 هزار تومان به فروش می‌رفت، دربازار موجود است و اما اکنون فروش سیم کارت تالیا به گفته فعالان بازار دارای رکود است. سیم کارت‌های اعتباری همراه اول نیز به مبلغ 20 هزار تومان به فروش می‌رود.

  برخی فروشندگان میگویند با توجه به افزایش قیمت‌های بازار داخلی وضعیت بازار سیم کارت چندان بد نیست و برخلاف پیش بینی خرید و فروش به نسبت خوب است و در مواقعی شاید افزایش حجم تقاضا کمک خوبی به بازار داشته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.