• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » رابطه نامشروع وزیر دادگستری فرانسه با ۸ مرد بصورت همزمان +تصاویر
  کد خبر : 891180

  رابطه نامشروع وزیر دادگستری فرانسه با ۸ مرد بصورت همزمان +تصاویر

  رابطه نامشروع وزیر دادگستری فرانسه با ۸ مرد بصورت همزمان +تصاویرReviewed by Farnaz on Nov 5Rating: این زن ۴۷ ساله که زندگی عشقی شلوغی داشته است اولین وزیر دادگستری خانم در فرانسه است، او یک فرزند نا مشروع دارد اما چون در زمان بچه دار شدن با ۸ مرد بصورت همزمان در ارتباط بوده است…

  رابطه نامشروع وزیر دادگستری فرانسه با ۸ مرد بصورت همزمان +تصاویرReviewed by Farnaz on Nov 5Rating:

  این زن ۴۷ ساله که زندگی عشقی شلوغی داشته است اولین وزیر دادگستری خانم در فرانسه است، او یک فرزند نا مشروع دارد اما چون در زمان بچه دار شدن با ۸ مرد بصورت همزمان در ارتباط بوده است معلوم نیست پدر فرزند او چه کسی است.

  “رشیده داتی” احتمال میدهد که یک تاجر میلیاردر ۶۸ ساله پدر دخترش باشد بنابراین او را به دادگاه فراخوانده تا آزمایش تشخیص والد روی او انجام شود.این دختر بچه که “زهره” نام دارد اکنون ۳ ساله است و با مادرش زندگی میکند.
  وکیل این تاجر معروف فرانسوی میگوید او تنها یکی از مردانی است که این زن هوس باز با آنها در ارتباط بوده است و از کجا میتواند انقدر مطمئن باشد که او پدر فرزندش است.او میگوید میتواند با دلیل و مدرک ثابت کند که این زن علاوه بر این تاجر با ۸ مرد دیگر به صورت همزمان در رابطه بوده است که این افراد شامل: یک مجری تلویزیونی، یک وزیر، یک مشاور ارشد، یک نخست وزیر اسپانیایی و یکی برادران سارکوزی و یک وکیل قطری و یک تاجر هستند.
  طبق قوانین فرانسه هر شخصی میتواند از انجام چنین آزمایشاتی سر باز بزند و این مسئله دلیل متهم بودن آنها نیست.
  این زن که یک دورگه افریقایی فرانسوی است از دهه ۲۰ سالگی اش بصورت مجرد زندگی میکند و از سال ۲۰۰۷ وارد کابینه سارکوزی شد. او ثروتی ۵۰۰ میلیون پوندی دارد و گفته میشود رابطه نزدیکی با سارکوزی رئیس جمهور سابق فرانسه داشته  است.

   

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.