• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » دعا می کنیم احمدی نژاد عاقبت به خیر شود
  کد خبر : 891175

  دعا می کنیم احمدی نژاد عاقبت به خیر شود

  دعا می کنیم احمدی نژاد عاقبت به خیر شود Reviewed by Farnaz on Nov 5Rating: در انتخابات پیش رو به گونه ای باشیم که هرکس با عدم اقبال مردم مواجه شد به منتخب مردم تبریک بگوید تا حداقل در حد ونزوئلا دموکراسی را بیاموزیم  و آداب برد و باخت را رعایت کنیم.   سردار رمضان…

  دعا می کنیم احمدی نژاد عاقبت به خیر شود Reviewed by Farnaz on Nov 5Rating:

  در انتخابات پیش رو به گونه ای باشیم که هرکس با عدم اقبال مردم مواجه شد به منتخب مردم تبریک بگوید تا حداقل در حد ونزوئلا دموکراسی را بیاموزیم  و آداب برد و باخت را رعایت کنیم.

   
  سردار رمضان شریف،مسئول روابط عمومی کل سپاه در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری آریا درباره آینده سیاسی احمدی نژاد گفت:دعایی که می شود کرد این است که انشاء الله ایشان عاقبت بخیر شود .
   
  وی افزود:همه دولت هایی که در نظام جمهوری اسلامی روی کار آمده اند علاوه بر آنکه مشکلاتی داشته اند قطعا منشاء کارهای خوبی بوده اند؛ بنابراین مناسب نیست مساله را صفر یا صدی کنیم در واقع نمی توانیم بگوییم آقای احمدی نژاد بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری خویش هیچ پایگاه ،جایگاه و محلی از اعراب ندارند این موضوع درباره رییس جمهورهای دوره های قبل از آن نیز صدق می کند.
   
  سردار شریف تاکید کرد:اگر دولتها بتوانند با عمل به شعارها و طرح هایی که در ابتدای کار مطرح کرده اند طرفداران خود را راضی کنند می توانند ماندگاری بیشتری را در بین هوادارانشان داشته باشند لذا به صورت مطلق نمی توانیم بگوییم ایشان هیچ جایگاه و پایگاهی ندارد اما از سوی دیگر اینکه بخواهیم بگوییم احمدی نژاد از  هر کس حمایت کند مورد اقبال مردم قرار می گیرد محل بحث و گفتگو است.
   
  وی اظهار داشت:همه روسای جمهور را باید در دوره خودشان متناسب با شعارهای خودشان ارزیابی کرد آروزی ما عاقبت بخیری احمدی نژاد و رییس جمهور بعدی است .
   
  سردار شریف ادامه داد:همانطور که امام (ره )و رهبری فرمودند و البته انتظار ملت ماست سپاه ذخیره استراتژیک نظام جمهوری است که بیش از ۲۵۰۰۰۰هزار شهید  تقدیم انقلاب کرده و زحمات زیادی در نقاط مختلف کشور متقبل شده و زخم زبان های زیادی از داخلی ها و خارجی ها شنیده بنابراین عزمت سپاه بیش از این است که او را در دایره تنگ و محدود یک جناح یا شخصیت سیاسی محدود کنند.
   
  وی تصریح کرد:آمدن شخصی که شعارهای او با اصل موضوعیت انقلاب اسلامی همخوانی بیشتری داشته و حداقل در مرحله گفتمان با ارزشها هماهنگی بیشتری داشته باشد با توجه اینکه سپاه هم همین آرمانها و اهداف را دنبال می کند به طور طبیعی اینگونه خواهد بود که از حمایت معنوی سپاه برخوردار می شود که ما این مساله را کتمان نمی کنیم.
   
  مسئول روابط عمومی کل سپاه  افزود:وزرای دولت های آقای خاتمی و احمدی نژاد به هر میزان که بستر را برای پیگیری اهداف کشور و آرمانهای انقلاب فراهم کردند سپاه در یاری رساندن به آنها کوتاهی نکرده است بنابراین در هر دولتی که این بسترها را بیشتر فراهم کردند از کمک رسانی و مساعدت سپاه بهره بیشتری بردند .
   
  وی اظهار داشت:باید به همه کسانی که در عرصه سیاسی کشور حضور دارند توصیه کنیم تلاش نکنند پشتیبانی سپاه را محدود به خودشان کنند و در انحصار خودشان در آورند .
   
  سردار شریف درباره ادعای برخی مبنی بر دخالت سپاه در مسائل سیاسی کشور خصوصا در امر انتخابات گفت:یکی از محورهای ثابتی که دشمن از ابتدای انقلاب تاکنون علیه سپاه انقلاب اسلامی در دستور کارش دارد همین موضوع است. در واقع از آنجایی که آنها بررسی و رصد کرده اند که سپاه در دوران ناآرامی ها ،دفاع مقدس و حتی در دوران سازندگی و…یکی از مجموعه های توانمندی بوده که توانسته باری از دوش ملت، دولت و کشور بر دارد بنابراین چون دشمنان خواستار پیشرفت و مطرح شدن کشور ما نیستند تلاش می کنند یکی از مولفه های قدرتمندی کشور را به چالش بکشند و اینجا هم یکی از همان بحث هاست.
   
  طبیعی است آمریکاییها و اروپاییها علیه ما سناریو سازی می کنند به عنوان مثال در موضوع انرژی هسته ای که ملت ما متفق القول خواهان دستیابی به آن هستند می بینیم در لیست تحریم های آنها نام سرداران سپاه بیشتر از کسانی است که دست اندرکار موضوع انرژی هسته ای هستند ؛زیرا آنها حس می کنند در سپاه یک تفکری وجود دارد که آن تفکر به دنبال پیشرفت و بستر سازی برای بهره گیری از همه ظرفیتهای کشور در همه حوزه های سازندگی و فرهنگی است؛ بنابراین فکر می کنند در حوزه انتخابات می توانند اهرم فشاری را برای کاهش منزلت اجتماعی سپاه بکار بگیرند از این رو تلاش می کنند بگویند سپاه به دنبال فلان فرد یا جریان  است .
   
  وی تاکید کرد:با صراحت می گویم وقتی ملت ما در هر دوره ای به کسی اقبال می کند همواره سپاه تلاش کرده به آن دولت در راستای آرمان های انقلاب و خدمت به مردم کمک کند، البته همواره در دولتها  هم در دولت خاتمی و هم در دولت های دیگر عناصری بوده و هستند که چنین رویکردی را برنمی تابند، در حالی که وقتی مجموعه سپاه امنیت کشور را تامین می کند دغدغه و نگرانی ها از دوش دولت ها برداشته می شود و این کمک بزرگی به دولت هاست.
   
  سردار شریف خاطرنشان کرد:آمریکاییها، اسرائیلی ها و بعضا برخی داخلی ها وقتی با عدم اقبال مردم روبرو می شوند به دنبال مقصر می گردند و گویا دیوار سپاه در این ماجرا از همه کوتاه تر است.
   
  وی افزود:بر اساس قوانین ما افراد متعدد و متفاوتی در کشور ما حضور دارند که مردم با عملکرد و اظهارنظرهای این اشخاص و میزان پایبندی آنها به شعارهایشان آشنا هستند، طبیعتا در فصل انتخابات با حضور و  فعالیت بیشتر این نامزدها،این مردم هستند که باید انتخاب کنند .
   
  در دوره ای مردم به هر دلیلی به خاتمی روی آوردند و آراء بالایی به ایشان دادند؛ بنابراین مجموعه سپاه این رای را محترم شمردند یا در دوره احمدی نژاد رویکرد مردم به ایشان بوده که باید این انتخاب را محترم شمرد لذا احترام به رای مردم همه را وادار به تمکین می کند و اگر در جریانات انتخابات گذشته حمایتی از رییس جمهور صورت گرفته بخاطر رای بالایی بوده که مردم به آن فرد داده اند.
   
  مسئول روابط عمومی کل سپاه در پایان تاکید کرد:با تمام تلخی ها و ناگواری هایی که در انتخابات گذشته داشتیم انشاء الله در انتخابات پیش رو به گونه ای باشیم که هرکس با عدم اقبال مردم مواجه شد به منتخب مردم تبریک بگوید تا حداقل در حد ونزوئلا دموکراسی را بیاموزیم  و آداب برد و باخت را رعایت کنیم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.