• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » بررسي مشکلات خودروسازان در مجلس
  کد خبر : 889204

  بررسي مشکلات خودروسازان در مجلس

  بررسي مشکلات خودروسازان در مجلس Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating:  الياس طاهري اظهار داشت: نگراني نمايندگان مجلس در رابطه با مشکلات خودروسازان در نشستي که با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و نجم الدين مدير ايران خودرو در کميسيون صنايع مجلس مطرح شد و نمايندگان مجلس افزايش مجدد قيمت خودرو را منطقي ندانستند. …

  بررسي مشکلات خودروسازان در مجلس Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating:

   الياس طاهري اظهار داشت: نگراني نمايندگان مجلس در رابطه با مشکلات خودروسازان در نشستي که با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت و نجم الدين مدير ايران خودرو در کميسيون صنايع مجلس مطرح شد و نمايندگان مجلس افزايش مجدد قيمت خودرو را منطقي ندانستند. 

  وي اضافه کرد: در اين جلسه قرار شد نشست کامل تري با حضور تمام دست اندرکاران صنعت خودرو هفته آينده در کميسيون صنايع برگزار شود تا افزايش قيمت تمام شده، عوامل تاثيرگذار بر قيمت تمام شده و همچنين افزايش قيمت قطعات و مواد اوليه براي توليد خودرو بررسي شود. 

  عضو کميسيون صنايع و معادن با بيان اينکه کاهش توليد خودرو در افزايش قيمت موثر بوده است خاطرنشان کرد: در جلسه گذشته وزير و مديرعامل ايران خودرو متعهد شدند کاهش توليد خودرو را جبران کرده و تا ميزان 100 درصد افزايش دهند. 

  طاهري گفت: قسمت اعظم مواد اوليه و قطعات مورد نياز در توليد خودرو داخلي است که به دليل قرار گرفتن در بورس افزايش قيمت يافته اند. 

  وي با بيان اينکه قسمت عمده موادي که در توليد خودرو به کار مي روند در حوزه وزارت صنايع است افزود: به وزارت صنعت، معدن و تجارت پيشنهاد داديم که با ايجاد هماهنگي هاي لازم در بخش هاي مختلف توليد خودرو و تامين مواد اوليه ضمن افزايش قيمت منطقي افزايش کيفيت نيز مدنظر قرار بگيرد. 

  طاهري تاکيد کرد: در صورتي که افزايش مجدد قيمت ها توسط خودروسازان منطقي نباشد تعرفه واردات خودرو را پايين مي آوريم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.