• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » جزئیاتی از دیدار خاتمی و موسوی
  کد خبر : 889078

  جزئیاتی از دیدار خاتمی و موسوی

  جزئیاتی از دیدار خاتمی و موسوی Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating: محمد خاتمی در جمع تعدادی از دانشجویان گفته است ارتباط و ارادت من به رهبر انقلاب به سال 1337 بر می گردد که ایشان به منزل پدری ما آمد. وی همچنین گفته:”من شنبه پس از انتخابات به دیدن میر حسین موسوی رفتم و…

  جزئیاتی از دیدار خاتمی و موسوی Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating:

  محمد خاتمی در جمع تعدادی از دانشجویان گفته است ارتباط و ارادت من به رهبر انقلاب به سال 1337 بر می گردد که ایشان به منزل پدری ما آمد. وی همچنین گفته:”من شنبه پس از انتخابات به دیدن میر حسین موسوی رفتم و به او گفتم ممکن است تخلفی در انتخابات صورت گرفته باشد اما تقلبی که رای تو را عوض کرده باشد اتفاق نیفتاده است. من مطمئنم که شما رای نیاورده ای.” 
  خاتمی همچنین تاکید کرده من نباید پاسخگوی عملکرد موسوی و کروبی باشم. خاتمی در عین حال به این سوال پاسخ نداده که چرا از عملکرد سران فتنه تاکنون اظهار برائت نکرده است. به نظر می رسد خاتمی هنوز نیم نگاهی به پایگاه اجتماعی فتنه که متشکل از منافقین و بهاییان و سلطنت طلبان و بازماندگان ساواک و جاسوسان بیگانه است دارد.

  محمد خاتمی در جلسه خود با تعدادی از فعالان رسانه ای گفته :” بیانیه شماره 17 موسوی که در آن دولت دهم به دلیل تنفیذ رهبری به رسمیت شناخته شد با نظر من منتشر شد. وی همچنین اضافه کرده:”من قبل از انتخابات مجلس اشتباه کردم که موضع خود را درباره شرکت در انتخابات اعلام نکردم. این سکوت من باعث تلقی تحریم انتخابات از سوی اصلاح طلبان شد. خاتمی در ادامه گفته:” هنر من این است که منتقدان و مخالفان را دور خود جمع کردم و نگذاشتم تبدیل به معاند شوند.” خاتمی در پایان این جلسه با انتقاد از برخی تندروی ها در جبهه دوم خرداد گفته است:”من واژه انتخابات آزاد را قبول ندارم. برای همین در مصاحبه ای که با یکی از سایت ها داشتم تنها از واژه انتخابات استفاده کرده ام.”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.