• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » حاضرم به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کنم
  کد خبر : 888738

  حاضرم به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کنم

  حاضرم به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کنم Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating: وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی و رئیس سابق حزب معارض کادیمای این رژیم با اعلام اینکه به سابقه جاسوسی خود افتخار می‌کند، تاکید کرد حاضر است به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کند. «زیپی لیونی» وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی و رئیس سابق حزب…

  حاضرم به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کنم Reviewed by Farnaz on Nov 4Rating:

  وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی و رئیس سابق حزب معارض کادیمای این رژیم با اعلام اینکه به سابقه جاسوسی خود افتخار می‌کند، تاکید کرد حاضر است به خاطر اسرائیل تن‌فروشی کند.
   
  «زیپی لیونی» وزیر امور خارجه سابق رژیم صهیونیستی و رئیس سابق حزب معارض کادیما در گفت‌وگو با روزنامه تایمز گفت: هرگز با انجام روابط جنسی به منظور کسب اطلاعاتی که برای اسرائیل مفید باشد، مخالف نیستم.
   
  وی تصریح کرد به اقدامات قهرمانانه خود در اجرای عملیات ویژه برای به دام انداختن شخصیت‌های مهم از طریق برقراری روابط جنسی با آنها و سپس باج‌خواهی برای گرفتن امتیازات سیاسی به نفع موساد، افتخار می‌کند.
   
  لیونی افزود با قتل و برقراری روابط جنسی به منظور کسب اطلاعاتی که به سود اسرائیل باشد، مخالف نیست.
   
  وی همچنین گفت موساد بارها وی را در قضایایی که در کشورهای اروپایی دست داشته و طی آن دانشمندانی از جمله دانشمندان عرب قربانی شده‌اند، نجات داده است.
   
  این اظهارات لیونی در حالی است که اخیرا «آری شفات» یکی از مشهورترین خاخام‌های اسرائیلی برقراری روابط جنسی برای زنان اسرائیلی با دشمنان با هدف کسب اطلاعات مفید برای اسرائیل را مباح اعلام کرد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.