• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است
  کد خبر : 88785

  قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است

  قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است Reviewed by Aryan on Nov 5Rating: امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز لب به انتقاد از برنامه نو د و عادل فردوسی پور گشود و این برنامه را در جهت کمرنگ کردن برخی مشکلات اصلی جامعه دانست و آن را یک نوع سیاسی…

  قلعه نویی:برنامه90 برای حاشیه بردن مواردی مثل اختلاس واستیضاح است Reviewed by Aryan on Nov 5Rating:

  امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز لب به انتقاد از برنامه نو د و عادل فردوسی پور گشود و این برنامه را در جهت کمرنگ کردن برخی مشکلات اصلی جامعه دانست و آن را یک نوع سیاسی کاری برخی افراد مسئول عنوان کرد که نمی خواستند موضوع استیضاح و اختلاس در بین مردم به عنوان یک مطالبه باقی بماند.

  وی که این روزها از دست برخی افراد و حواشی پیرامون باشگاهش به شدت ناراحت است گفت: منافع عده ای در باشگاه از بین رفته است و به همین دلیل برای ما حاشیه سازی می کنند.

  سرمربی تراکتورسازان تبریز در ادامه گفت و گویی که با خبرنگار ورزشی جهان داشته به موضوعات روز فوتبال بویژه موضوع تیم پرسپولیس و حواشی مربوط به دو بازیکن این تیم اشاره کرده که متن آن را در زیر می خوانید:

  مدیر عامل باشگاه شما در مصاحبه ای از برخی حاشیه سازان انتقاد کرده است؛ نظر شما چیست؟
  -بنده بر این نظرم که هرجا افراد بخواهند با صداقت کار کنند و سالم باشند این مسایل پیش می آید و .دست یکسری از افراد از باشگاه کوتاه شده و دیگر نفعی نمی برند و همانها در حال حاضر برایمان حاشیه درست می کنند.

  *اما در بعد نتیجه گیری تیم شما بد عمل نکرده است.
  -خدا پدرتان را بیامرزد.ما در حال حاضر با هدف ساختارسازی فعالیت می کنیم. در گذشته فوتبال آذربایجان بیست تا سی درصد نفرات تیم ملی را تشکیل می داد و ما می خواهیم به همان جایگاه برگردیم.

  *دیدگاه تماشاگران نسبت به این موضع چیست؟
  -آنها نمی دانند که ما چه برنامه ای داریم متاسفانه همان افرادی که گفتم می خواهند ذهن تماشاگران ما منحرف کنند.

  * این افراد در داخل تبریز هستند یا بیرون شهر؟
  -هم داخل و هم خارج اما فعلا نمی خواهم بحث آنها بیشتر از این باز کنم.اینجا یکسری مشکلات دیگر هم هست که نمی توانم به آنها اشاره کنم.

  *شنیدیم که قصد استعفا کردن داشتید!
  -بله خب وقتی شما درجایی باشید که احساس کنید نمی توانید کارآیی داشته باشی اگر بمانی خیانت کرده ای و بنده آدمی نیستم که تحت هر شرایطی در یک جا بمانم. ما می خواهیم به بلوغ تاکتیکی برسیم و باید همه حتی تماشاگران با نگرش ما همسو باشند و اگر این همسویی نباشد به مشکل می خوریم .متاسفانه یکسری آدم که کوچک هستند و کوچک فکر می کنند نمی خواهند این اتفاق رخ دهد.

  * اما مدیرعامل باشگاه همواره از شما حمایت کرده است.
  -بله، ایشان از افراد دلسوز فوتبال هستند که چون سالم کار می کند مورد حمله همان جریان قرار می گیرد.

  *در نیم فصل قصد خرید چه نفراتی دارید؟
  – فعلا نمی توانم به نامها اشاره کنم اما سعی میکنیم از سهمیه داخلی و یک سهمیه آسیایی خود استفاده کنیم.

  *خبرجابجایی مهدی کیانی با مهرداد اولادی صحت دارد؟
  – صحبت هایی شده است اما هنوز چیزی قطعی نیست.

  *حمایت اخیر شما از محمد نصرتی هم بازتاب هایی را در پی داشت.
  – بنده می گویم چرا باید در صدا و سیما این بحث باز شود؟متاسفانه برخی ها و بویژه برنامه نود و عادل فردوسی پور ابزار دست شده اند و از آنها استفاده ابزاری می شود.

  *یعنی خودشان بی اطلاعند؟
  – یا ابزار دست شده اند و یا خودشان فوتبال را ابزار قرارداده اند.متاسفانه اینها در برنامه نود باعث می شوند که مشکلات جامعه مخفی بماند.بنده کار نصرتی و شیث را محکوم می کنم و می گویم با این مسایل باید برخورد شود اما حرفم این است که در صدا و سیما و برنامه نود با پرداختن به این مسایل مشکلات دیگر جامعه مثل اشتغال و … را مخفی نگه می دارند. درست در روزهایی که بحث اختلاس و استیضاح وزیر مطرح بود این داستان راه افتاد و این همه اس ام اس برای بازیکنان پرسپولیس درست شد. این آقایان در گذشته هم این کار را انجام داده و فوتبال را قربانی کرده اند. متاسفانه برخی از مردم هم با سوار شدن بر این موج به نفع آنها عمل کرده اند. به نظر من اگر آقایان در صدا و سیما روی این موضوع زوم نمی کردند تا این حد بازتاب داخلی و خارجی نداشت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.