• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » کنایه علی دایی به رویانیان
  کد خبر : 885907

  کنایه علی دایی به رویانیان

  کنایه علی دایی به رویانیان Reviewed by Farnaz on Nov 1Rating:  آقایان می‌خواهند به هر نحوی شده امتیاز بگیرند تا جایگاه خود را حفظ کنند و به هر کاری دست می‌زنند. با این کارها فوتبال پاک انجام نمی‌شود. عوامل بیرونی در کسب نتیجه خیلی دخیل است. علی دایی پس از تساوی صفر – صفر راه…

  کنایه علی دایی به رویانیان Reviewed by Farnaz on Nov 1Rating:

   آقایان می‌خواهند به هر نحوی شده امتیاز بگیرند تا جایگاه خود را حفظ کنند و به هر کاری دست می‌زنند. با این کارها فوتبال پاک انجام نمی‌شود. عوامل بیرونی در کسب نتیجه خیلی دخیل است.

  علی دایی پس از تساوی صفر – صفر راه آهن برابر ذوب‌آهن گفت: بازی بسیار زیبایی بود. در نیمه اول، دیدار متعادلی را مشاهده کردیم و در نیمه دوم نیز ما بهتر ظاهر شدیم و کمی بدشانس بودیم. اگر بازیکنان کمی دقت می‌کردند نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

  وی ادامه داد: ذوب آهن هم چند موقعیت روی دروازه ما خلق کرد. در مجموع باید به هر دو تیم تبریک بگویم. ذوب آهن می‌تواند در بازی‌های آینده نتیجه خوبی کسب کند.

  دایی با اشاره به کسب یک امتیاز در سه بازی اخیر تصریح کرد: امتیازات بدی را از دست دادیم. می‌توانستیم در سه بازی گذشته به برتری دست یابیم اما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. مشکل ما هم همین موضوع است.

  سرمربی راه‌آهن افزود: تلاش می‌کنیم در تعطیلات ضعف‌های خود را از بین ببریم. تیم تا می‌خواهد شکل بگیرد تعطیلات شروع می‌شود. قصد داریم از این تعطیلات استفاده کنیم. می‌خواهیم در نیم فصل یک مهاجم ششدانگ جذب کنیم تا مشکل گلزنی ما حل شود.

  دایی در مورد تفاوت ذوب آهن کربکندی و کاظمی تصریح کرد: به غیر از ۵ بازی ابتدایی فصل ذوب آهن پس از هفته ششم روند رو به رشدی آغاز کرد و روز به روز بهتر شد. اگر دقت کنید امتیازات بین تیم‌های اول تا آخر جدول زیاد نیست و با چند امتیاز تیم‌ها جابجا می‌شوند. لیگ سختی داریم وبرای رسیدن به جایگاه‌های بالا باید تلاش زیادی کنیم.

  سرمربی راه آهن درباره اینکه تیمش نتوانسته بازی خوبی انجام دهد و دنبال کسب نتیجه تساوی بود، یادآور شد: برای پیروزی به میدان آمده بودیم. برخی از بازیکنانم آماده نبودند. عباس‌فرد ۱۰ روز تمرین نکرده بود. برخی هم مثل علی امیری اولین تجربه خود را در لیگ برتر داشتند. با این حال از تمام بازیکنانم راضی هستم.

  وی افزود: در بخش دفاعی خوب بودیم. اگر موقعیت‌هایمان تبدیل به گل می‌شد هم اکنون این صحبت را نمی‌کردیم. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که چنین بازی خوبی انجام دادند.

  دایی در مورد تعطیلی لیگ گفت: فردا یک بازی تمرینی برای بازیکنان ذخیره برگزار می‌کنیم. جمعه و شنبه تعطیل هستیم و قصد داریم با برنامه در تعطیلات نقاط ضعف خود را از بین ببریم. تعطیلات پی در پی باعث افت تیم‌ها می‌شود.

  سرمربی راه آهن در خصوص اینکه مصاحبه‌های اخیر او و رویانیان حاشیه‌هایی به وجود آورده، گفت: ما در سه بازی اخیر یک امتیاز به دست آوردیم و متاسفانه جو خیلی بدی ایجاد کردند. آقایان می‌خواهند به هر نحوی شده امتیاز بگیرند تا جایگاه خود را حفظ کنند و به هر کاری دست می‌زنند. با این کارها فوتبال پاک انجام نمی‌شود. عوامل بیرونی در کسب نتیجه خیلی دخیل است.

  دایی اضافه کرد: متاسفانه قبل از دیدار ما و پرسپولیس بیانیه می‌دهند و مصاحبه‌های بدی می‌کنند. این جو بد روی تیم ما تاثیر منفی می‌گذارد. این مسائل از روح فوتبال به دور است. برخی ماندن خود را در نتیجه‌گیری می‌دانند و به هر کاری دست می‌زنند تا امتیاز بگیرند. حق ما برد در بازی‌های اخیر بوده یا حداقل اینکه امتیازات بیشتری کسب کنیم.

  دایی در مورد اینکه عنوان کرده بود سامان گوران سرباز فراری است اما گوران این موضوع را تکذیب کرده، گفت: هر کسی آزاد است هر صحبت و مصاحبه‌ای کند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.