• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مهدي خزعلي بازداشت شد
  کد خبر : 885902

  مهدي خزعلي بازداشت شد

  مهدي خزعلي بازداشت شد Reviewed by Farnaz on Nov 1Rating: شب گذشته نيروهاي ذيربط با در اختيار داشتن حکم قضايي، عناصر يادشده را غافلگير کرده و با ورود به محل، مهدي خزعلي را همراه با تعدادي از عناصر مخل آسايش و امنيت شهروندان بازداشت نمودند. يک منبع آگاه ضمن تاييد بازداشت مهدي خزعلي اعلام کرد:…

  مهدي خزعلي بازداشت شد Reviewed by Farnaz on Nov 1Rating:

  شب گذشته نيروهاي ذيربط با در اختيار داشتن حکم قضايي، عناصر يادشده را غافلگير کرده و با ورود به محل، مهدي خزعلي را همراه با تعدادي از عناصر مخل آسايش و امنيت شهروندان بازداشت نمودند.

  يک منبع آگاه ضمن تاييد بازداشت مهدي خزعلي اعلام کرد: پس از شناسايي و تحت نظر قراردادن محلي که کانون تجمع فتنه گران و اغتشاشگران بوده، شب گذشته نيروهاي ذيربط با در اختيار داشتن حکم قضايي، عناصر يادشده را غافلگير کرده و با ورود به محل، مهدي خزعلي را همراه با تعدادي از عناصر مخل آسايش و امنيت شهروندان بازداشت نمودند.

  بنا به گفته اين منبع مطلع ، حدود بيست نفر از بازداشت شدگان داراي سوء پيشينه بوده و از برخي از آنها ، سلاح هاي گرم و سرد (از نوع قداره) کشف شده که متهمين همراه با سلاح هاي مکشوفه‌، تحويل مرجع قضايي شده‌اند.

  همچنين خبرنگار ما از منبع ديگري کسب اطلاع کرد که دستگيرشدگان در هماهنگي با وابستگان برخي گروهکهاي کينه توز ، در حال توطئه چيني براي ايجاد اغتشاشات خياباني در مناسبت‌هاي ملي و مذهبي آينده کشور بوده اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.