• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال در فرانسه آمد
  کد خبر : 8844

  کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال در فرانسه آمد

  کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال در فرانسه آمد Reviewed by Aryan on Jul 4Rating: گروهی از رسانه های کاغذی در فرانسه در پاسخ به بحران اقتصادی روزنامه های کاغذی و یافتن فضایی معتبر در بازار دیجیتال یک کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال را راه اندازی کردند.به گزارش خبرگزاری مهر، 9 رسانه کاغذی شامل روزنامه های “لوفیگارو”، “لو…

  کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال در فرانسه آمد Reviewed by Aryan on Jul 4Rating:

  www.Iranvij.ir | گروه اینترنتی ايران ويج ‌

  گروهی از رسانه های کاغذی در فرانسه در پاسخ به بحران اقتصادی روزنامه های کاغذی و یافتن فضایی معتبر در بازار دیجیتال یک کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال را راه اندازی کردند.به گزارش خبرگزاری مهر، 9 رسانه کاغذی شامل روزنامه های “لوفیگارو”، “لو موند”، “لو پاریسن”، Aujourd’hui en France، لیبراسیون، “ل- اکو” و “ل- کیپ” و هفته نامه های “لو نووه اوبزرواتو”، “ل- اکسپرس” و “لو پوینت” یک کیوسک روزنامه فروشی دیجیتال را برای مبارزه با بحران اقتصادی روزنامه های کاغذی و یافتن فضایی در بازار رسانه های دیجیتال راه اندازی کردند.
  استفاده از این کیوسک روزنامه فروشی که “ای- پرس” نام دارد بسیار ساده است به طوریکه کاربران می توانند یک برنامه جانبی رایگان را روی تلفنهای همراه خود بارگذاری کنند.
  این نرم افزار از ساعت 6 و نیم صبح هر روز امکان دسترسی به تازه ترین عناوین خبری این روزنامه ها را فراهم می کند.
  برای خواندن روزنامه کافی است که کاربر 0.79 یورو برای هر یک از روزنامه ها و 2.39 یورو برای هفته نامه ها پرداخت کند.
  براساس گزارش لوفیگارو، از ابتدای پاییز امکان مشاهده ماهنامه ها و سالنامه ها نیز بر روی این سرویس امکانپذیر می شود. این سکوی جدید بر روی دستگاههای برپایه سیستم عاملهای گوگل و اپل ارائه می شود.
  در حال حاضر رسانه های کاغذی در فرانسه به شدت از بحران اقتصادی رنج می برند. به طوریکه نتایج یک نظرسنجی که در پایان ماه می در بازار این کشور انجام شد نشان داد که کاربران رایانه ها، تلفنهای همراه هوشمند و تبلتها 37 دقیقه در روز برای خواندن رسانه های دیجیتال وقت می گذارند درحالی که این زمان در مورد رسانه های کاغذی تنها 22 دقیقه است.
  به نظر می رسد بحران رسانه ها در فرانسه بسیار جدی است. به طوریکه دو سال قبل نیز، اورنج” اپراتور فرانسوی تلفن همراه  سرویس جدیدی با عنوان Read&Go (بخون و برو) را راه اندازی کرده بود. این سرویس در واقع اولین کیوسک روزنامه فروشی همراه است که با اتصالات نسل سوم عمل می کند.
  کاربران اورنج روی سامانه این e-paper می توانند روزنامه های “لوموند”، “لو پاریسین”، “ل- اکو”، “ل- کیپ” و “تله راما” را دریافت کنند و از آخرین اخبار و رویدادهای روز از 6 صبح تا 12 شب مطلع شوند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.