• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » «احمدی‌نژاد می‌خواهد مشايی را کانديدای انتخابات کند»
  کد خبر : 883105

  «احمدی‌نژاد می‌خواهد مشايی را کانديدای انتخابات کند»

  «احمدی‌نژاد می‌خواهد مشايی را کانديدای انتخابات کند» Reviewed by Farnaz on Oct 30Rating: معاون امور بين الملل حزب موتلفه اعلام کرد: آينده سياسي احمدي نژاد به رئيس جمهور بعدي و عملکرد خودش در طي اين مدت باقيمانده بستگي دارد. آریا: حميد رضا ترقي معاون امور بين الملل حزب موتلفه اسلامی در نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات و…

  «احمدی‌نژاد می‌خواهد مشايی را کانديدای انتخابات کند» Reviewed by Farnaz on Oct 30Rating:

  معاون امور بين الملل حزب موتلفه اعلام کرد: آينده سياسي احمدي نژاد به رئيس جمهور بعدي و عملکرد خودش در طي اين مدت باقيمانده بستگي دارد.

  آریا: حميد رضا ترقي معاون امور بين الملل حزب موتلفه اسلامی در نوزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري ها با بيان مطلب فوق، اظهار داشت: آينده سياسي آقاي احمدي نژاد بستگي به اين مسئله دارد که اولا چه شخصي رئيس جمهور بعدي است و وي چه نگرشي نسبت به قدرت دارد و اين امر در وهله دوم به خود آقاي احمدي نژاد بر مي گردد که مدت باقيمانده دولت را به چه سمتي برود.

  ترقي افزود: اينکه در اين مدت به سمت خروج از حاکميت گام بردارد و يا اينکه در داخل حاکميت خود را حفظ کند و از اين لحاظ آبرو و واعتبار خود را نيز پاسداري کند و بتواند همگرايي و همدلي خود را نسبت به نظام و رهبري حفظ کند.

  به گفته معاون امور بين الملل حزب موتلفه اسلامي از طراحي هاي به عمل آمده چنين استنباط مي شود که ايشان قصد دارند آقاي مشايي را مطرح کنند و بعد خودشان به عنوان معاون اول مطرح شوند و اين از فرضيه هايي است که نمي توان آن را رد کرد.

  ترقي با بيان اينکه استراتژي اصلاح طلبان براي حضور در انتخابات اين است، تاجايي که مي توانند از طريق تشديد اختلافات داخلي و بحراني کردن شرايط کشور و گل آلود کردن فضاي انتخابات تا بتوانند گزينه حداکثري خود را به ميدان بياورند، اضافه کرد: اگر نتوانند چنين فضايي را ايجاد کنند و فضاي انتخابات آرام باشد، طبيعتا ناچار هستند گزينه حداقلي خودشان را به ميدان بياورند و از طريق شوراها وارد قدرت شوند.

  به گفته وي ورود اصلاح طلبان از طريق انتخابات شوراها به قدرت عملي تر به نظر مي رسد.

  معاون امور بين الملل حزب موتلفه اسلامي تاکيد کرد: اين غفلت است که فکر کنيم اصلاح طلبان بيکار نشسته اند و عملي را براي ورود به انتخابات انجام نمي دهند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.