• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری مالکی
  کد خبر : 881873

  تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری مالکی

  تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری مالکی Reviewed by Farnaz on Oct 29Rating: انتخاب: یک روزنامه عراقی به نقل از منبعی دولتی به تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری المالکی اشاره کرده و از قبیح خواندن اقدام عراق در راستای فرودآوردن هواپیمای تجاری ایران و بازرسی آن توسط نیروهای امنیتی در فرودگاه بغداد در…

  تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری مالکی Reviewed by Farnaz on Oct 29Rating:

  انتخاب: یک روزنامه عراقی به نقل از منبعی دولتی به تماس تلفنی غضبناک احمدی نژاد با نوری المالکی اشاره کرده و از قبیح خواندن اقدام عراق در راستای فرودآوردن هواپیمای تجاری ایران و بازرسی آن توسط نیروهای امنیتی در فرودگاه بغداد در تماس تلفنی رئیس جمهوری ایران سخن گفته است.

  روزنامه عراقی شفق نوشت که رئیس جمهور ایران اقدام عراق در فرودآوردن هواپیمای تجاری ایران و بازرسی آن توسط عراق در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق را وقیح خوانده است.

  مالکی برای احمدی نژاد بر این تأکید کرد که این چنین اقدامتی صرفاً تشریفاتی و مورد هدف قراردادن ایران نیست. این چنین اقدامی در راستای اثبات عدم وجود سلاح و مهمات در هواپیماهای ایرانی که از آسمان عراق به سوریه تردد می کنند به جوامع بین المللی، بعمل می آید.

  این منبع اضافه می کند: با ارائه ی این توضیحات از سوی نخست وزیر عراق به رئیس جمهور ایران، دیگر بحرانی در روابط دیپلماتیک و اقتصادی در بین ایران وعراق پیش نخواهد آمد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.